Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Вчора, схиливши голови у скорботі, провели в останню дорогу 35-ріного воїна ЗСУ, жителя села Іванівка – МИКОЛУ ГАСЮКА.

Віддати шану мужньому захиснику України, воїну та провести його в останню путь зібралися жителі села Іванівка, близькі, родина, друзі, знайомі, бойові побратими...

Микола народився в багатодітній сім’ї, батьки героя досить рано померли, осиротілі діти швидко подорослішали та будували життя практично самостійно.

З 2014 року Микола Гасюк брав участь в АТО та отримав низку нагород. А з початком повномасштабного вторгнення - знову повернувся до побратимів у лави ЗСУ.

Фото без опису

Зворушливим моментом стало вручення військовими Прапора та Почесну грамоту на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах Збройних сил України від головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського сину загиблого - Владиславу.

Варто додати, що сімʼя Гасюків ще не зовсім оговталася, оскільки, більше року тому було похоронено швагра Миколи, а саме воїна-героя ЗСУ, тридцятитрьохлітнього жителя села Іванівка ІВАШКІВА МИХАЙЛА, який теж загинув виконуючи свій військовий обовʼязок.

Нагадуємо, старший солдат 101-ої окремої бригади територіальної оборони, житель села Іванівка - ГАСЮК Микола Андрійович , 1989 року народження, загинув 5 травня 2024 року виконуючи свій військовий обов’язок на захисті свободи, суверенітету та територіальної цілісності України від агресії російської федерації.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі!

Вічна пам’ять герою!

🇺🇦ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!