Фото без опису

29.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ        

 ДО ВІДОМА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

 

       Станом на 01 жовтня 2021 року за даними ГУ ДПС у Тернопільській області по Підволочиській територіальній громаді обліковується заборгованість фізичних осіб – боржників, якими не сплачено самостійно нарахованих або донарахованих контролюючим органом сум податкових зобов’язань на загальну суму 264,3 тис. грн. за податками і зборами у розмірі, що не перевищує 3060 грн. (включно).

    Проведення перевірки сумлінності у сплаті податків  можливо за допомогою офіційного вебпорталу ДПС України (https://tax.gov.ua) за посиланням: Головна/ Відкриті дані/, де щомісячно оприлюднюється інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг. А також, платники можуть звернутися до Центру обслуговування платників Підволочиської ДПІ ГУ ДПС у Тернопільській області за адресою: смт. Підволочиськ, вул.Зелена,1 або по телефонах 2-25-70 та 2-17-82 для проведення звірки про стан розрахунків з бюджетом за податками та зборами.

         З метою уникнення негативних наслідків по нарахуванню пені та штрафних санкцій, Підволочиська селищна рада просить боржників виконати податковий обов’язок та сплачувати податки вчасно та в повному обсязі.

          Реквізити рахунків для сплати податкового боргу до бюджету Підволочиської ТГ наводяться у файлі:  Рахунки з 01.01.2021р.

 


 

20.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ

                                                                                   

       Наближається період сплати майнових податків, тому Підволочиська селищна рада  запрошує сплатити земельний податок та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по житловій та нежитловій нерухомості. Сплачені громадянами майнові податки зараховуються винятково до селищного бюджету. Тобто перераховані громадянами кошти забезпечують реальну фінансову самостійність органу місцевого самоврядування та використовуються винятково на потреби територіальної громади. Тому селищна рада просить  найперше погасити заборгованість при наявності та сплатити нове нарахування.

       Щоб  не опинитися в переліку боржників на примусове стягнення боргу, усім платникам можна провести звірку в Центрі обслуговування платників за місцем реєстрації по адресу: смт. Підволочиськ, вул.Зелена 1, або по телефонах 2-25-70  та  2-17-82, а можна скористатись електронними сервісами податкової служби.

 


ДО  УВАГИ  ПЛАТНИКІВ  ПОДАТКІВ!

 

У зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України в Казначействі України (ЕАП) МФО 899998 відкрито нові бюджетні рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів.                           

Нові  рахунки  вступають  в  дію  з  01.01.2021 року.

 

Реквізити нових рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів Тернопільської області, розміщено на вебсторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області в рубриці «Реквізити рахунків» [https://ter.treasury.gov.ua/ua/dlya-gromadskosti/rekviziti-rahunkiv].

 

Для платників що сплачують податки, збори та платежі до Підволочиської об’єднаної територіальної громади вищезазначені реквізити рахунків розміщені у файлах :

З метою недопущення втрат та зарахування податків, зборів, платежів до бюджету у повному обсязі   платникам необхідно, починаючи з  01 січня  2021 року,  у розрахункових документах на сплату податків та зборів заповнювати реквізити нових бюджетних рахунків.

 При виникненні питань звертатись у фінансове управління Підволочиської  селищної  ради   (тел. : 2-32-68).


 

БОРГИ  ПО  СПЛАТІ  ПОДАТКІВ  ЗА  ЗЕМЛЮ  ТА  НЕРУХОМІСТЬ !


 

Підволочиська селищна рада повідомляє що, плата за землю та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки — це обов’язкові платежі що підлягають сплаті до бюджету. Згідно із інформацією податкової інспекції, станом на 01.06.2020 року за багатьма жителями Підволочиської об’єднаної територіальної громади, рахуються борги до селищного бюджету по податках за землю та за об’єкти житлової і нежитлової нерухомостей. Крім цього, ми нагадуємо жителям громади – що розпочалася компанія по сплаті зазначених податків за новий звітний період, термін їхньої сплати закінчується 29 серпня поточного року.

Звертаємося до тієї частини громадян, які обрали позицію зволікання із сплатою. Пояснюємо, що крім того що на суми несвоєчасно сплачених податків нараховується пеня та штрафні санкції, майно особи, яка має податковий борг, передається у податкову заставу. Так, згідно з вимогами статті 87 Податкового кодексу органи Державної податкової служби звертаються до суду з позовом про стягнення суми податкового боргу за рахунок активів фізичної особи — боржника. Стягнення податкового боргу за рішенням суду здійснюється державною виконавчою службою відповідно до Закону «Про виконавче провадження».  Тому, шановні платники податків, з метою упередження несподіваних небажаних випадків, що призводять до вище перелічених наслідків, своєчасно піклуйтеся про порядок у сплаті податків, а у разі виникнення питань своєчасно звертайтеся до Підволочиської податкової інспекції по адресу  вул. Зелена 1, або  за  телефонами  2-25-70  та  2-17-82  і,  в  разі  наявності  боргів,  терміново  їх  погасіть.

 


ДО  УВАГИ  ПЛАТНИКІВ  ПОДАТКІВ  !

Із  03 січня 2020 року змінюються реквізити рахунків для зарахування доходів до державного і  місцевих бюджетів.

 

 У зв’язку із запровадженням у 2020 році Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2019 р. № 1203,  з 03.01.2020 року  будуть діяти нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів.

 Реквізити рахунків розміщені на Веб-сторінках Головних управлінь Державної казначейської служби України та доведені до органів, які контролюють справляння надходжень бюджету. Для платників що сплачують податки, збори та платежі до Підволочиської об’єднаної територіальної громади вищезазначені реквізити рахунків розміщені у файлах :

 З метою упередження виникнення у платників податків податкового боргу та недопущення втрат бюджетів платникам необхідно, починаючи з 03 січня 2020 року, у розрахункових документах  на сплату податків і зборів заповнювати реквізити нових бюджетних рахунків.

Звертаємо увагу: при сплаті на старі рахунки – кошти не будуть зараховані, а будуть повертатись платникам як нез’ясовані надходження. 

 При виникненні питань звертатись у фінансове управління Підволочиської  селищної  ради (тел. : 2-32-68).

 


                                              

РОЗЯСНЕННЯ

щодо пільг по земельному податку для фізичних осіб

 

Підволочиська селищна рада доводить до відома  жителів громади про те що, згідно із статтею 281 Податкового Кодексу України окремі категорії фізичних осіб мають пільги при сплаті земельного податку. Так,  від сплати земельного податку звільняються:

              -  інваліди першої і другої групи;

              -  фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

              -  пенсіонери (за віком);

              - ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

              - фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

           Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм:

- для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш   як 2 гектари;

- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш  як 0,15 гектара, в містах - не більш як 0,10 гектара;

-  для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;

-  для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара;

-  для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

 

Від сплати податку звільняються на період дії єдиного податку четвертої групи власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику єдиного податку четвертої групи.

Слід також наголосити, що якщо фізична особа, яка звільняється від сплати земельного податку, має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання, то така особа до 1 травня поточного року подає письмову заяву у довільній формі до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки про самостійне обрання/зміну земельної ділянки для застосування пільги.

Пільга починає застосовуватися до обраної земельної ділянки з базового податкового (звітного) періоду, у якому подано таку заяву.

 Для надання пільги необхідно звернутись в Підволочиську ДПІ із копіями документів, що  підтверджують наявність пільги (пенсійне посвідчення; посвідчення про інвалідність; тощо).

 

 


ДО  УВАГИ  ПЛАТНИКІВ  ПОДАТКІВ  !

З 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та  місцевих  бюджетів.

 

  Фінансове управління Підволочиської селищної ради звертає увагу платників податків, що, відповідно до вимог постанови Правлінння Національного банку України від 28.12.2018 року №162" Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IВAN) в Україні", з 01.10.2019 року вступають в дію нові рахунки з обліку надходжень відповідно до стандарту IВAN.

  З метою упередження виникнення у платників податків податкового боргу та недопущення втрат бюджетів платникам необхідно, починаючи з 01 жовтня 2019 року, у розрахункових документах  на сплату податків і зборів заповнювати реквізити нових бюджетних рахунків.  

  Перелік реквізитів нових рахунків щодо перерахування податків та зборів  для платників Підволочиської об’єднаної територіальної громади вказаний нижче. А саме:  

-   до Державного бюджету -  DB_2019_IBAN;

- до місцевого бюджету – MB_2019_IBAN.

  У разі виникнення питань звертатись у фінансове управління Підволочиської  селищної  ради  (телефон:  2-32-68).