17.06.2024

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування та зміни типу закладу освіти Хмелиськівської гімназії Підволочиської селищної ради Тернопільської області

17.06.2024

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування та зміни типу закладу освіти Турівської гімназії Підволочиської селищної ради Тернопільської області


17.06.2024

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування та зміни типу закладу освіти Супранівської гімназії Підволочиської селищної ради Тернопільської області


30.05.2024

Шановні споживачі!

Відповідно до статті 12 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»  надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

Договори про надання житлово-комунальних послуг укладаються відповідно до типових або примірних договорів, затверджених Кабінетом Міністрів України або іншими уповноваженими законом державними органами відповідно до закону. Договори про надання комунальних послуг можуть затверджуватися окремо для різних моделей організації договірних відносин (індивідуальний договір, колективний договір) та для різних категорій споживачів (індивідуальний споживач (співвласник багатоквартирного будинку, власник будівлі, у тому числі власник індивідуального садибного житлового будинку), колективний споживач).

Доводимо до Вашого відома, що Постановою КМУ від 8 серпня 2023 року № 835 (далі – «Постанова № 835») затверджено Правила надання послуги з управління побутовими відходами та типові договори про надання послуг з управління побутовими відходами (далі – «Правила»).

Ці Правила визначають механізм надання суб’єктами господарювання у сфері управління відходами незалежно від форми власності послуги з управління побутовими відходами у містах, селищах і селах.

Пунктом 24 Правил визначено, що  послуги надаються споживачеві згідно з умовами договору, що укладається відповідно до типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами відповідно до статей 13 і 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» за моделями організації договірних відносин (індивідуальний договір (публічний договір приєднання, колективний договір) та за категоріями споживачів (договір з індивідуальним споживачем, договір з колективним споживачем).

Індивідуальний договір (публічний договір приєднання) вважається укладеним із споживачем, шляхом вчинення останнім будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуги.

Підволочиське управління житлово-комунального господарства Підволочиської селищної ради публікує Типові договори про надання послуги з управління побутовими відходами, відповідно до Постанови КМУ № 835.

Заява

ТИПОВИЙ ДОГОВІР з індивідуальним споживачем про надання послуги з управління побутовими відходами

ТИПОВИЙ ДОГОВІР з колективним споживачем про надання послуги з управління побутовими відходами

ТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуги з управління побутовими відходами

ТИПОВИЙ КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР про надання послуги з управління побутовими відходами


30.05.2024

Шановні споживачі!

Відповідно до статті 12 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»  надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

Договори про надання житлово-комунальних послуг укладаються відповідно до типових або примірних договорів, затверджених Кабінетом Міністрів України або іншими уповноваженими законом державними органами відповідно до закону. Договори про надання комунальних послуг можуть затверджуватися окремо для різних моделей організації договірних відносин (індивідуальний договір, колективний договір) та для різних категорій споживачів (індивідуальний споживач (співвласник багатоквартирного будинку, власник будівлі, у тому числі власник індивідуального садибного житлового будинку), колективний споживач).

Доводимо до Вашого відома, що Постановою КМУ від 5 липня 2019 року № 690 (в редакції постанови КМУ
від 2 лютого 2022 року № 85)  (далі – «Постанова № 690») затверджено Правила надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – «Правила»).

Ці Правила регулюють відносини між суб’єктом господарювання, що провадить господарську діяльність з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення та індивідуальним і колективним споживачем, який отримує або має намір отримувати послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, а також визначеною власником (співвласниками) особою, що здійснює розподіл обсягів послуг.

Послуги надаються споживачу згідно з умовами типового договору про надання послуг, що укладається з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про житлово-комунальні послуги» та Правил.

Суб’єкт господарювання (виконавець) забезпечує постачання питної води у відповідній кількості та якості послуги, що встановлені нормативами:

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

Підволочиське управління житлово-комунального господарства Підволочиської селищної ради публікує Типові договори про надання послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відповідно Постанови КМУ від 5 липня 2019 року № 690 (в редакції постанови КМУ від 2 лютого 2022 року № 85).

Заява

ТИПОВИЙ ДОГОВІР з власником (користувачем) будівлі (приміщення у будівлі) про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

ТИПОВИЙ ДОГОВІР з колективним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

ТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем

ТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

ТИПОВИЙ КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

 


29.05.2024 року

 Оголошення

Підволочиське УЖКГ повідомляє, що з 01 червня  2024 року змінюються тарифи на послуги  з вивезення твердих побутових відходів.

Рішенням виконавчого комітету 27 травня  2024 року №132 встановлено тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів за один куб.м. з ПДВ:

Для населення – 347,796грн.;

Бюджетні організації - 347,796грн.;

Інші споживачі - 347,796грн..

         Встановлено загальну суму плати за послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів на 25,05 грн. на одну людину в місяць:

         Вивезення ТПВ на одну особу в місяць – 20,87грн.

         Захоронення відходів на одну особу в місяць – 4,18грн..

 

         Адміністрація Підволочиського УЖКГ.


27.05.2024 року

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ПРОЄКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ:

  детального плану території для будівництва комплексу  будівель і споруд для обслуговування великогабаритного транспорту на земельній ділянці з кадастровим номером  6124655100:02:001:0680 в  межах населеного пункту селища Підволочиськ Тернопільського району Тернопільської області.

 

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,    статті 5 Закону України «Про основи містобудування», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Підволочиська селищна рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проєкті  містобудівної документації:

«Детального плану території для будівництва комплексу  будівель і споруд для обслуговування великогабаритного транспорту на земельній ділянці з кадастровим номером  6124655100:02:001:0680 в  межах населеного пункту селища Підволочиськ Тернопільського району Тернопільської області»;

Замовник містобудівної документації:   Підволочиська селищна рада.

Розробники містобудівної документації:  ТОВ «ГЕОЗЕМСЕРВІС»;

Підстава для розроблення: рішення  Підволочиської  селищної  ради

                                              від 24 квітня 2023 року № 2682;

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду  пропозицій:  Перший заступник селищного голови  Мельничук Степан Андрійович.

Адреса, за якою можна ознайомитися детально із матеріалами проєктів містобудівної документації та надсилати пропозиції (зауваження) в письмовому та електронному вигляді: 47800, Тернопільська область,

Тернопільський район, селище Підволочиськ,   вул. Шептицького, 4 (Підволочиська селищна рада). Електронна адреса: [email protected],                                 Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: 

в період з 27 травня 2024 року по 27 червня  2024 року.

Громадські слухання відбудуться:  28 червня 2024 року об 11 год. 00 хв. за адресою: 47800, Тернопільська область, Тернопільський район, селище Підволочиськ,   вул. Шептицького, 4 (зал засідань Підволочиської селищної ради).

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом.

Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

       Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції  подані після  встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

 

 

 


22.05.2024

Інформація про результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради.

Відповідно п.6 наказу Фонду Державного Майна України від 31.12.2015р.  № 2075 Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності повідомляємо, що за результатами комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, члени комісії віддали свій голос за конкурсну пропозицію, щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості (Нежитлова будівля площею – 154,3м2, за адресою: 47843, вул.Т.Шевченка,72а, с.Жеребки, Тернопільського району, Тернопільської  області) надану ФОП Піняк Ользі Геннадівній.


 

 

Фото без опису

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради

Конкурс відбудеться:   20 травня 2024 року о 10:00 годині в приміщенні Підволочиської селищної ради за адресою: 47801, вул.А.Шептицького, 4, селище Підволочиськ, Тернопільська обл. ( зал засідань)Тел.+38 (03543) 2-12-64.

Конкурсний відбір проводиться щодо об’єкту комунального майна, а саме:

Частина нежитлового приміщення площею 154,3м.кв., що є частиною одноповерхової нежитлової будівлі, загальна площа якої складає 245,8м.кв.. Будівля розташована в центральній частині населеного пункту села Жеребки по вул.Т.Шевченка,72а.

Балансоутримувач: Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою та екології Підволочиської селищної ради.

            Замовник робіт з оцінки об’єкта – Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою та екології Підволочиської селищної ради.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта – 4000,00 грн.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості об’єктів оренди.

Кінцевий термін подання документів – за чотири робочих дні включно до оголошеної дати проведення конкурсу.

Строк виконання робіт -15 календарних днів.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності Підволочиської селищної ради, що підлягають наданню в оренду, затвердженого рішенням  сесії 8 скликання Підволочиської селищної ради  від 12.05.2022 року №2079.

Вимоги до оформлення конкурсної документації: Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті  і складається із:

- конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті;

-документів щодо практичного досвіду виконання послуг з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 1 до Положення).

- підтвердних документів.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію.

            До підтвердних документів належить:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (додаток 2 до Положення);

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об’єкту, оцінку якого буде здійснювати переможець конкурсу;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному  складі  і  яких  буде  залучено  до проведення оцінки та підписання  звіту  про  оцінку  майна;

– інформація про претендента (додаток 3 до Положення).

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті і має містити:

– пропозицію щодо ціни виконання робіт;

– калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт;

– строк виконання робіт (у календарних днях).

Вимоги до учасників конкурсу:

До участі у конкурсі допускаються претенденти, які діють  на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності  з оцінки майна за напрямом І «Оцінка об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізацією в межах цього напряму 1.1 «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості) у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них».

–    Для зарахування балів згідно з Положенням будуть враховуватися кваліфікаційні свідоцтва (кваліфікаційні документи) оцінювачів, що мають загальний стаж професійної діяльності: не менше 3 років (для оцінки нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них.

–  Наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта майна, що  підтверджуються чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів відповідно до наказу ФДМУ від 10.06.2013 року №796.

–   Наявність досвіду суб’єкта оціночної  діяльності  у  проведенні  оцінки подібного об’єкта оцінки. 

–  Наявність оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання  звіту про  оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна.

–  Наявність письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено до виконання робіт з оцінки майна.

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності

 

 

 

 


16.04.2024

Оголошення

Підволочиське УЖКГ на виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130,  доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити заміну тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів.

На даний час Підволочиське УЖКГ користується тарифами на послуги з вивезення твердих побітових відходів , які були затверджені згідно рішення виконкому  Підволочиської селищної ради №  12  від  10.01.2019 р.

Обґрунтування причин зміни тарифу:

1 Підвищення тарифів на плавно-мастильні матеріали:

 

Вивезення тпв

Тариф на паливно мастильні матеріали  без ПДВ

Діючий тариф

Станом на

01.01.2024

% зростання

Дизельне паливо

28,50 грн./л

46,66 грн./л

63,7

       

 

Зросла мінімальна заробітна плата з 01.01.2024 року:

Мінімальна заробітна плата,грн.

Діючі

В плановому тарифі

% зростання

 

4173

7100

70,1

 

 

Діючі та планові тарифи на послуги з вивезення тпв  % їх зростання

Споживачі

Вивезення тпв

Діючий тариф

Плановий  тариф

% зростання тарифу

Населення

260,004

347,796

33,8

Бюджетні організації

260,004

347,796

33,8

Інші споживачі

260,004

347,796

33,8

 

Структура планового тарифу на послуги з вивезення тпв  які надаються Підволочиським  УЖКГ   на   2024  рік

№ п/п

Статті витрат

Витрати в грн. на 1 м3  вивезення тпв

Для населення

Для бюджетних організацій

Для інших споживачів

1

Прямі матеріальні витрати на паливно –мастильні матеріали

95,62

95,62

95,62

2

Прямі матеріальні витрати на оплату праці

93,46

93,46

93,46

4

Загально-виробничі витрати

26,22

26,22

26,22

6

Адміністративні витрати

74,53

74,53

74,53

7

Повна собівартість

289,83

289,83

289,83

8

Прибуток

0

0

0

9

Тариф без врахування ПДВ

289,83

289,83

289,83

10

Тариф з врахуванням 20% ПДВ

347,796

347,796

347,796

 

Згідно з представленими розрахунками загальна сума плати за послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів для населення  становитиме   25,05 грн. на одну людину в місяць

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14 календарних днів з моменту оприлюднення цієї інформації , а саме до 30.04.2024р. за телефоном 2-10-10

 

Адміністрація Підволочиського УЖКГ26.03.2024

Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт з  розробки технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 19 березня 2024  року № 2647.

Земельна ділянка водного фонду у комплексі з водним обєктом  площею 27,7303 га за кадастровим номером 6124684700:01:010:0001 розташована за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, за межами населених пунктів колишньої Мисловецької сільської ради для рибогосподарських потреб із земель комунальної власності Підволочиської селищної ради.

Відбір буде проходити з 26.03.2024 року до 09.04.2024 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель у довільній формі;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

 

 

Бойко О.В.

 


21.03.2024

5 ківтня 2024 року об 11:00 год. у приміщені Підволочиської селищної ради відбудуться громадські обговорення, щодо затвердження герба селища Підволочиськ та прапора Підволочиської громади.

Запрошуємо спеціалістів з геральдики, історії та всіх зацікавлених мешканців гроимади.

Пропозиції щодо затвердження герба селища Підволочиськ та прапора Підволочиської громади можна надсилати до 4 квітня 2024 року на електронну адресу:  [email protected]

Фото без опису

Фото без опису

Герб селища Підволочиськ та його опис і геральдичне тлумачення

Ідея даного герба належить колишньому селищному голові Підволочиська Борису Діденку. Цей варіант герба появилася при його другій каденції у 2001 р. 

У геральдичному плані герб розміщено на т. зв. «Іспанському щиті».

Герб вінчає вежа замку. Наш замок існував протягом ХУІ-ХУІІ на горі Замчисько у Північно-Східній околиці селища. Замок був дуже пошкоджений в ході Визвольної війни 1648-1654 рр. і не підлягав реставрації Коронний гетьман Речі Посполитої Чарнецький прийняв рішення про його знищення з тим, аби його камінням вкласти греблю через ріку Збруч та забезпечити добрий зв’язок з лівобічним поселенням Волочиськ у 1657 р.

Нижче розміщено білий Мальтійський хрест. Його поява пояснюється тим, що один з власників замку був членом Мальтійського ордену. Він остаточного присвоєння правобічному поселенню назви Підволочиска (нині Підволочиськ), з князів Острозьких. Цей князь був у родинному зв’язку і покровительствував молодшій князівської гілці нащадків Рюрика - Збаразьким та Вишнівецьким.

До цього поселення на лівому та правому березі називалися Волочищем.

У ХУІ-ХУІІ ст. українські землі дивовижним чином виявилися пов’язаними з історією Мальтійського ордену. Останній з роду князів Острозьких — Януш, католик за віросповіданням, син князя Василя Костянтина Острозького та його дружини Софії з Тарновських гербу Леліва. У 1609 р. заснував на користь своєї доньки Єфросинії, одруженої з Олександром Заславським, майорат. У разі якби рід урвався, майорат мав бути перетворений на командорство Мальтійського ордену.

Поява Мальтійського хреста на гербі Підволочиська, правдоподібно, більше пов’язана з культурно-просвітницькою роллю ордену, його жертовністю та милосердям.

Щодо моста, то він означає те місце, яке Підволочиськ відігравав в історії боротьби за Соборність України, що виходило з його прикордонного статусу.

Нижчий елемент - Збручанський ідол в період реконструкції даного герба при каденції нового селищного голови Віталія Дацка вилучений, як такий, який суперечить головним ідеям герба і не має прямої прив’язки до нашого містечка.

Нова редакція герба відображає ті зміни, які відбулися в результаті адміністративної реформи 2015 року і з утворенням місцевих громад. Так, як Підволочиська селищна рада об’єднала селище та 22 села, то у верхній частині герба розміщено відповідну кількість колосків, що символізують число населених пунктів, котрі увійшли до складу громади.

Кольорова гамма

У класичній геральдиці використовуються сім кольорів: два метали і п'ять емалей, та два хутра. Спочатку було тільки чотири кольори — червоний, синій, чорний і білий, але потім з'явилися додаткові кольори: зелений, жовтий і пурпуровий. У геральдиці тинктури відіграють величезну роль. На нашому гербі їх три:

 1. Золотий (жовтий)

- Золото (Оr) — король металів, символізує знатність, могутність і багатство, а також чесноти: силу, вірність, чистоту, справедливість, милосердя і упокорювання. Графічно позначається точками, усіяними по полю. Замінює собою жовтий колір.

 1. Білий
 • Срібло (Аrgent) — символізує благородство, відвертість, а також чистоту, невинність і правдивість. Графічно зображується пустим полем. Замінює собою білий колір.
 1. Синій
 • Лазур (Аzure) або синій — символізує великодушність, чесність, вірність і бездоганність, або просто небо. Графічно позначається горизонтальними лініями. Отримувався при змішуванні кобальту і ультрамарину.
 •  
 
 
 

Про організацію на території Підволочиської селищної ради суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану

Додаток


Інформація про результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради.

Відповідно п.6 наказу Фонду Державного Майна України від 31.12.2015р.  № 2075 Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності повідомляємо, що за результатами комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, члени комісії віддали свій голос за конкурсну пропозицію щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості (Нежитлове приміщення площею – 50,7м2, за адресою: 47858, вул.Центральна,43, с.Рожиськ, Тернопільського району, Тернопільської  області) надану ФОП Піняк Ольгою Геннадівною.


03.01.24

Оголошення про громадські слухання щодо Договору про співробітництво територіальних громад у формі

делегування виконання окремих завдань

Фото без опису

           Відповідно до розпорядження «Про створення комісії з підготовки проекту договору про співробітництво територіальних громад» від 28.12.2023 № 169-од/171-од,  10 січня 2024 року о 10:00 год. в залі засідань Підволочиської селищної ради (вул. А.Шептицького, 4, смт Підволочиськ) відбудуться громадські слухання з питання:

 1. Договір про співробітництво територіальних громад (Підволочиської та Скориківської) у формі делегування виконання окремих завдань.

    Із проєктом «Договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань» можна ознайомитись в відділі економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Підволочиської селищної ради ((вул. А.Шептицького, 4, 3 поверх, кабінет № 1)  щоденно з понеділка по четвер з 8.00 год. до 17.15 год., в п’ятницю з 8.00 год. до 16.00 год. (обідня перерва з 12.00 год. до 13.00 год.).

    

29.12.23

Оголошення

Підволочиське УЖКГ повідомляє, що з 01 січня  2024 року змінюються тарифи на послуги  централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Рішенням виконавчого комітету 18 грудня  2023 року №416 затверджено ціни на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

для населення:

ціна 1 м3 централізованого водопостачання – 29,664 грн.

централізованого водовідведення  –  15,396 грн.

 для інших та бюджетних споживачів:

ціна 1 м3 централізованого водопостачання – 29,664 грн.

централізованого водовідведення – 15,396 грн.

Рішення № 416 Про коригування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення


26.12.23

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради

Фото без опису

Конкурс відбудеться:   10 січня 2024 року о 10:00 годині в приміщенні Підволочиської селищної ради за адресою: 47801, вул.А.Шептицького, 4, смт.Підволочиськ, Тернопільська обл. ( зал засідань)Тел.+38 (03543) 2-12-64.

Конкурсний відбір проводиться щодо об’єкту комунального майна, а саме:

 1. Нежитлове приміщення площею – 50,7м2, за адресою: 47858, вул.Центральна,43, с.Рожиськ, Тернопільського району, Тернопільської  області.

Балансоутримувач: Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою та екології Підволочиської селищної ради.

            Замовник робіт з оцінки об’єкта – Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою та екології Підволочиської селищної ради.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки – 4000,00 грн.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості об’єктів оренди.

Кінцевий термін подання документів – за чотири робочих дні включно до оголошеної дати проведення конкурсу.

Строк виконання робіт -15 календарних днів.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності Підволочиської селищної ради, що підлягають наданню в оренду, затвердженого рішенням  сесії 8 скликання Підволочиської селищної ради  від 12.05.2022 року №2079.

Вимоги до оформлення конкурсної документації: Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті  і складається із:

- конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті;

-документів щодо практичного досвіду виконання послуг з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 1 до Положення).

- підтвердних документів.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію.

            До підтвердних документів належить:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (додаток 2 до Положення);

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об’єкту, оцінку якого буде здійснювати переможець конкурсу;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному  складі  і  яких  буде  залучено  до проведення оцінки та підписання  звіту  про  оцінку  майна;

– інформація про претендента (додаток 3 до Положення).

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті і має містити:

– пропозицію щодо ціни виконання робіт;

– калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт;

– строк виконання робіт (у календарних днях).

Вимоги до учасників конкурсу:

До участі у конкурсі допускаються претенденти, які діють  на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності  з оцінки майна за напрямом І «Оцінка об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізацією в межах цього напряму 1.1 «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості) у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них».

–    Для зарахування балів згідно з Положенням будуть враховуватися кваліфікаційні свідоцтва (кваліфікаційні документи) оцінювачів, що мають загальний стаж професійної діяльності: не менше 3 років (для оцінки нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них.

–  Наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта майна, що  підтверджуються чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів відповідно до наказу ФДМУ від 10.06.2013 року №796.

–   Наявність досвіду суб’єкта оціночної  діяльності  у  проведенні  оцінки подібного об’єкта оцінки. 

–  Наявність оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання  звіту про  оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна.

–  Наявність письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено до виконання робіт з оцінки майна.

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності

 


 

05.12.23

ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ПРОЄКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ:

 1.   детального плану території земельної  ділянки,  орієнтовною площею 2,0 га (біля земельної ділянки з  кадастровим номером 6124685400:01:005:0108 в   с. Оріховець по вул. Польова) Тернопільського району Тернопільської області, для будівництва будівель і споруд тепличного господарства та звіту про стратегічну екологічну оцінку;
 2.   детального плану території земельної  ділянки,  орієнтовною площею 1,0 га (біля земельної ділянки з  кадастровим номером 6124685400:01:005:0104) в с. Оріховець Тернопільського району Тернопільської області, для надання послуг у сільському господарстві, а саме: майданчик для відстою та зберігання  с/г  техніки

 в частині дати проведення громадських слухань.

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,    статті 5 Закону України «Про основи містобудування», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Підволочиська селищна рада повідомляє, що  

громадські слухання відбудуться: 19 грудня 2023 року об 11 год. 00 хв. за адресою: 47800, Тернопільська область, Тернопільський район, смт Підволочиськ,   вул. Шептицького, 4 (зал засідань Підволочиської селищної ради).

 


01.12.23

Фото без опису

ОГОЛОШЕННЯ

 про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

директора комунального некомерційного підприємства

 «Центр первинної медико – санітарної допомоги»

Підволочиської селищної ради

 

Оголошується конкурс:  на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико–санітарної допомоги» Підволочиської селищної ради.

      Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» від 19.11.1992 № 2801-XII  (зі змінами), постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення Підволочиської селищної ради від 26.10.2023 року № 2492 «Про Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я Підволочиської селищної ради», рішення виконавчого комітету Підволочиської селищної ради від 09.11.2023 року № 339 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико–санітарної допомоги» Підволочиської селищної ради»,  рішення виконавчого комітету Підволочиської селищної ради від 28.11.2023 року № 379 «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико–санітарної допомоги» Підволочиської селищної ради».

Найменування закладу: комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико–санітарної допомоги» Підволочиської селищної ради.

 Скорочена найменування українською мовою: КНП «ЦПМСД» ПСР.

 Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу: 47801, вулиця Патріарха Мстислава, 102, смт Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область.

Основні напрями його діяльності: код КВЕД 86.21 Загальна медична практика. Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підволочиської селищної ради є закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає медичну допомогу будь-яким особам в порядку та на умовах, встановлених законодавством України, а також вживає заходів із профілактики захворювань населення та підтримання громадського здоров’я.

Основною метою закладу  є надання первинної медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення, що постійно проживає (перебуває) на території Підволочиської селищної територіальної громади, але не обмежуючись населеними пунктами громади, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров’я.

Статут комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підволочиської селищної ради затверджено рішенням Підволочиської селищної ради від 26.10.2023 року № 2491 «Про впорядкування структури та затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підволочиської селищної ради в новій редакції». (скан копія Статуту, в т.ч. структура закладу додається) 

Статут КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги"

Структура КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги"

Кошторисні призначення  для фінансового забезпечення діяльності комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підволочиської селищної ради складають:

 • кошти місцевих бюджетів;
 • власні надходження Підприємства;
 • цільові кошти;
 • кошти та інше майно, одержані від реалізації послуг;
 • інші джерела, не заборонені законодавством.

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі:

                             04.12.2023 року  о 8.00 год.

   Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі:

                      18.12.2023 року до 17.00 год. включно.

Адреса приймання документів для участі в конкурсі:  

47800 вул. Шептицького, 4 смт Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область, (відділ організаційно - виконавчої роботи, другий поверх).

Адреса електронної пошти для довідок: [email protected]

 

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографія;

5) копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копія трудової книжки (у разі наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або копії інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7) конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідка МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів, додаток 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності                  і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент

Вимоги до претендента:

- громадянство України;

- вища освіта II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань "Управління та адміністрування" або "Публічне управління та адміністрування", або "Охорона здоров'я", або "Право", або "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки".

- стаж роботи не менше 3-х років за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах;

 - вільне володіння державною мовою, достатній рівень знань законодавства  України з охорони здоров’я.

Повинен знати: Конституцію України, закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності закладу охорони здоров'я; профіль, спеціалізацію й особливості структури закладу; податкове та екологічне законодавство; перспективи, вітчизняні і світові тенденції технологічного, технічного, економічного і соціального розвитку галузі і закладу охорони здоров'я; можливості ефективного використання виробничих потужностей, наявних технологічних процесів, їх реструктуризації або заміни; кадрові ресурси закладу охорони здоров'я; порядок розроблення і затвердження бізнес-планів, фінансових планів (у разі необхідності) та програм виробничо-господарської діяльності; ринкові методи господарювання та управління; кон'юнктуру ринку; порядок укладення і виконання господарських та фінансових договорів, галузевих тарифних угод, колективних договорів та регулювання соціально-трудових відносин; вітчизняні і зарубіжні досягнення науки та технології у відповідній галузі виробництва і досвід завоювання позицій на світових та регіональних ринках продукції; основи економіки, менеджменту, маркетингу, організацію виробництва, праці та управління; етику ділового спілкування та ведення переговорів; трудове законодавство, технології інформаційного забезпечення управління, форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; сучасні засоби комунікацій та зв'язку; сучасну наукову літературу та науково-практичну періодику за фахом; методику визначення потреби в лікарських засобах, медичних виробах, обладнанні; специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров'я.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три роки), в якому передбачаються:

- план реформування закладу протягом одного року;

- заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

- пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

- пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

За рішенням конкурсної комісії претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

1)неподання ним необхідних документів;

2) його невідповідності встановленим комісією вимогам до претендентів та конкурсних пропозицій;

3) наявності у претендента незнятої або непогашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або провадити певні види діяльності;

4) наявності судового рішення, яке набрало законної сили, за яким претендент визнаний винним у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Умови оплати праці керівника закладу визначаються відповідно до контракту з керівником закладу охорони здоров’я та не можуть бути меншими, ніж передбачено законодавством.  Типова форма контракту з керівником закладу охорони здоров’я затверджена рішенням виконавчого комітету Підволочиської селищної ради від 09.11.2023 року № 338 «Про Порядок укладення контракту з керівником закладу охорони здоровя Підволочиської селищної ради»

Рішення № 338 "Про Порядок укладення контракту з керівником закладу охорони здоров’я Підволочиської селищної ради".    

Додатки до рішення № 338

За рішенням органу управління встановлюються надбавки та доплати у відповідності до чинного законодавства.

Дата проведення конкурсу:

                          19  грудня 2023 року о 15.00  год. 

 

Адреса та місце проведення конкурсу:  47800 вул. Шептицького, 4  смт Підволочиськ Тернопільський район, Тернопільська область, зала засідань Підволочиської селищної ради (перший поверх).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Протокол № 1

Рішення № 379 Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підволочиської селищної ради

Додаток до рішення № 379


21.11.23

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ПРОЄКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ:

 1.   детального плану території земельної  ділянки,  орієнтовною площею 2,0 га (біля земельної ділянки з  кадастровим номером 6124685400:01:005:0108 в                      с. Оріховець по вул. Польова) Тернопільського району Тернопільської області, для будівництва будівель і споруд тепличного господарства та звіту про стратегічну екологічну оцінку;
 2.   детального плану території земельної  ділянки,  орієнтовною площею 1,0 га (біля земельної ділянки з  кадастровим номером 6124685400:01:005:0104) в с. Оріховець Тернопільського району Тернопільської області, для надання послуг у сільському господарстві, а саме: майданчик для відстою та зберігання  с/г  техніки

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,    статті 5 Закону України «Про основи містобудування», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Підволочиська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проєкті  містобудівної документації:

 1. «Детального плану території земельної  ділянки, орієнтовною площею 2,0 га (біля земельної ділянки з кадастровим номером 6124685400:01:005:0108 в с. Оріховець по вул. Польова) Тернопільського району Тернопільської області, для будівництва будівель і споруд тепличного господарства та звіту про стратегічну екологічну оцінку»;

Замовник містобудівної документації:   Підволочиська селищна рада.

Розробники містобудівної документації:  ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС»;

Підстава для розроблення: рішення Підволочиської селищної ради

                                   від 12 червня 2023 року № 2348;

 1. «Детального плану території земельної  ділянки,  орієнтовною площею 1,0 га (біля земельної ділянки з кадастровим номером 6124685400:01:005:0104) в  с. Оріховець Тернопільського району Тернопільської області, для надання послуг у сільському господарстві,  а саме: майданчик для відстою та зберігання  с/г  техніки»

 

Замовник містобудівної документації:  Підволочиська селищна рада.

Розробники містобудівної документації:  ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС»;                                                                                  

Підстава для розроблення:  рішення  Підволочиської  селищної ради

                                            від 14 серпня 2023 року № 2397.

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду  пропозицій:  Перший заступник селищного голови  Мельничук Степан Андрійович.

Адреса, за якою можна ознайомитися детально із матеріалами проєктів містобудівної документації та надсилати пропозиції (зауваження) в письмовому та електронному вигляді: 47800, Тернопільська область, Тернопільський район, смт Підволочиськ,   вул. Шептицького, 4 (Підволочиська селищна рада). Електронна адреса: [email protected],                                 Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: 

в період з 21 листопада 2023 року по 21 грудня  2023 року.

Громадські слухання відбудуться: 22 грудня 2023 року об 11 год. 00 хв. за адресою: 47800, Тернопільська область, Тернопільський район, смт Підволочиськ,   вул. Шептицького, 4 (зал засідань Підволочиської селищної ради).

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом.

Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

       Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції  подані після  встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису

 

 

 


17.11.23

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення попередніх ринкових консультацій

Підволочиська селищна рада Тернопільської області

 ПРЕДМЕТ ЗАКУПІВЛІ:

«Розроблення проєкту історико-архітектурного опорного плану з визначенням меж та режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів, у складі генерального плану смт Підволочиськ, Тернопільського району, Тернопілької області».

Код ДК 021-2015 (CPV): 71400000-2 - Послуги у сфері містобудування та ландшафтної архітектури

 Мета проведення: дотримання принципів здійснення закупівель, зокрема максимальної економії та ефективності, для оптимального визначення очікуваної вартості закупівлі, надання рекомендацій щодо формування технічного завдання відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України  від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» із змінами.

 Термін проведення: з 17 листопада  по 1 грудня 2023 року.

Примітка: проведення попередніх ринкових консультацій замовником не вважається участю суб`єктів господарювання у підготовці вимог до тендерної документації (ч.4 ст.4 Закону України «Про публічні закупівлі»). Проведення попередніх ринкових консультацій не зобов`язує замовника надавати переваги учасникам ринку, що брали участь у таких консультаціях, не призводить до порушення принципів здійснення публічних закупівель та дискримінації учасників, призначене виключно для визначення структури ринку, ступеню конкуренції та можливих варіантів технічних вимог до предмету закупівлі з урахуванням інновацій та нових технічних рішень.

 Інформація про замовника закупівлі

Найменування: Підволочиська селищна рада Тернопільської області

ЄДРПОУ: 04396294

Місцезнаходження: 47841, Україна, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вул. А.Шептицького,  буд. 4.

Телефон: тел. (03543) 2-12-64, +380988649590, +380964586135

Е-mail: [email protected]

Запрошуємо всіх потенційних учасників взяти участь у зустрічі, що відбудеться  04.12.2023 р. о 14 год. 00 хв. у приміщенні Підволочиської селищної ради. Зустріч об’єднує онлайн та офлайн-присутність.

Для бажаючий взяти участь онлайн,  просимо попередньо повідомити замовника шляхом надіслання заявки на  Е-mail: [email protected].

Питання та уточнення щодо попередніх ринкових консультацій очікуємо за телефоном контактної особи замовника. Разом з цим, всі пропозиції, рекомендації, комерційні пропозиції, інші матеріали ринкових консультацій подаються на електронну пошту замовника: [email protected].

 

 


                     10.11.23                             

ОГОЛОШЕННЯ

про початок формування конкурсної комісії

для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства

«Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Підволочиської селищної ради

 

         https://mykolaivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/form-komisiyi.jpg

Керуючись статтею 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017  року   № 1094  «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення Підволочиської селищної ради  від 26 жовтня 2023 року № 2492 «Про Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я Підволочиської селищної ради»,    на підставі рішення виконавчого комітету Підволочиської селищної ради  від 09 листопада 2023 року № 339 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»Підволочиської селищної ради» (додається)  

виконавчий комітет Підволочиської селищної ради

оголошує

початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу

на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Підволочиської селищної ради

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

 • представники Уповноваженого органу управління;
 • представники трудового колективу КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підволочиської селищної ради, обрані на загальних зборах трудового колективу ;
 • представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я .

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників Уповноваженого органу управління.

Кількість членів конкурсної комісії становить дев’ять осіб.

Членом конкурсної комісії не може бути особа,

 щодо якої є документально підтверджена інформація про:

 • наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
 • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
 • наявність конфлікту інтересів.

       Під час виникнення у члена конкурсної комісії вищевказаних обставин, такий член конкурсної комісії зобов’язаний невідкладно самостійно подати до виконавчого комітету Підволочиської селищної ради письмову заяву про самовідвід. У разі неподання зазначеної інформації член конкурсної комісії несе відповідальність згідно із законодавством.

      Для включення до складу конкурсної комісії представників

від трудового колективу подаються:

 • супровідний лист у довільній формі із зазначенням кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії;
 • протокол зборів трудового колективу про обрання зазначених кандидатур;
 • заява від кандидата встановленого зразка (додається);
 • попередження про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції» (додається).

Для включення до складу конкурсної комісії представників від галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції й антикорупційної діяльності подаються:

 • лист у довільній формі, підписаний керівником галузевої професійної спілки, громадського об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції й антикорупційної діяльності із зазначенням чотирьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу комісії;
 • копія Статуту галузевої професійної спілки, громадського об’єднання;
 • копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • заява від кандидата встановленого зразка (додається);
 • попередження про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції» (додається).

Незалежні експерти у сфері охорони здоров’я подають:

 • копії документів, що підтверджують кваліфікацію;
 • заяву від кандидата встановленого зразка (додається);
 • попередження про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції» (додається).

Особи, які ввійдуть до складу конкурсної комісії, зобов’язані подати в установленому Законом України «Про запобігання корупції» порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2022 рік.

       Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до виконавчого комітету Підволочиської селищної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення до 24 листопада 2023 року (до 16.00 год) включно у відділ організаційно-виконавчої роботи Підволочиської селищної ради, що знаходиться за адресою: 47800, Тернопільська область,  смт Підволочиськ, вул.Шептицького, 4 (2 поверх).

Адреса електронної пошти для довідок:  [email protected]

Рішення виконавчого комітету від 09 листопада 2023 року № 339

Заява

Попередження

 

 

 


10.11.23

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

«Детального  плану території  земельної  ділянки,  орієнтовною площею 2,0 га (біля земельної ділянки з  кадастровим номером 6124685400:01:005:0108 в

с. Оріховець по вул. Польова) Тернопільського району Тернопільської області, для будівництва будівель і споруд тепличного господарства»

 1. Інформація про замовника

Підволочиська селищна рада в особі селищного голови Дацка Віталія Геннадійовича, що діє на підставі рішення Підволочиської селищної ради від 26 листопада 2020 року № 2 « Про визнання повноважень Підволочиського селищного голови» та Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»

Поштова адреса 47800, смт  Підволочиськ   вул. А.Шептицького,4

Електронна адреса: [email protected]

 1. Вид та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування

Детальний план території є містобудівною документацією місцевого рівня, що призначений для уточнення положень Схеми планування території Тернопільської міської територіальної громади, планувальної структури та функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови з метою будівництва комплексу регіонального полігону по складуванню побутових відходів з під’їзною дорогою; визначення містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єктів будівництва, згідно вимог ДБН Б. 1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні». Рішення детального плану мають відповідати вимогам діючих законодавчих норм планування територій, а також широкого кола інших державних будівельних норм та державних стандартів України.Завданнями детального плану території є:

1. Визначення планувальної організації та розвитку території, на якій передбачається будівництво комплексу регіонального полігону по складуванню побутових відходів та супутньої інфраструктури.

2. Визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами.

3. Визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо:

 • попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території;
 • створення транспортної інфраструктури;
 • організації транспортного і пішохідного руху;
 • охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки;
 • комплексного благоустрою та озеленення.

При розробленні детального плану території враховуватимуться Указ Президента України від 30.09.2019 №722/2019 «Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року»; Постанова Кабінету Міністрів України від 05.08.2020 № 695 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки»; Стратегія регіонального розвитку Тернопільської області на період до 2027 р; «Програма охорони навколишнього природного середовища Тернопільської області на 2019-2021 рр»; Стратегія розвитку Тернопільської міської територіальної громади до 2029 року; «Програма охорони навколишнього природного середовища Тернопільської області на 2021-2027 рр»; «Програма державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря зони Тернопільська» на 2022-2026 роки, а також чинна містобудівна документація на місцевому рівні та проєктна документація, інформація містобудівного, земельного та інших кадастрів, заяви щодо забудови та іншого використання території.

 

 1. Те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів)

Планова діяльність «Операції у сфері поводження з побутовими та іншими відходами (оброблення, перероблення, утилізація, видалення, знешкодження і захоронення) обсягом 100 тонн на добу або більше», згідно ст.3 п.2 ч.8 (абзац 6) Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», відноситься до першої категорії видів діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля.

Планована ділянка розташована с. Оріховець по вул. Польова, на відстані 0,5 км від житлової та громадської забудови. Площа проєктованої ділянки становить 2,0 га.

До складу комплексу входитимуть комплекс теплиць, адміністративна споруда, складські приміщення, споруди та обладнання інженерного забезпечення території тощо.

 

 1. Ймовірні наслідки

У рамках здійснення процедури стратегічної екологічної оцінки будуть оцінені потенційні екологічні наслідки, пов’язані із запропонованими проєктними рішеннями містобудівної документації з реалізації видів діяльності та об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля, а саме:

а) для довкілля, у тому числі для здоров’я населення

Оцінка впливу проєкту детального плану території буде здійснена на компоненти природного середовища, а саме будуть розраховані, оцінені та враховані у звіті про стратегічну екологічну оцінку ймовірні наслідки для флори, фауни, біорізноманіття, ґрунту, надр, клімату, повітря, води, ландшафту, здоров’я населення, матеріальних активів, об’єктів культурної спадщини.

б) для територій з природоохоронним статусом

При розробці детального плану території проаналізовано наявність природоохоронних територій та об’єктів як безпосередньо в межах території проєктування, так і в безпосередній близькості до території проєктування. В межах планованої ділянки об’єкти природно-заповідного фонду відсутні. Також проєктована територія не межує з територіями з природоохоронним статусом.

в) транскордонні наслідки для довкілля

Транскордонні наслідки відсутні, що в першу чергу пов’язано із віддаленістю розташування території детального плану від державних кордонів.

 1. Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено

У звіті про стратегічну екологічну оцінку будуть розглянуті та деталізовані наступні альтернативи: «нульовий сценарій» – опис, оцінка та прогнозування ситуації у випадку не затвердження та не реалізації детального плану території; «максимально сприятливий сценарій» – опис, оцінка та прогнозування ситуації, а саме впливу проєкту на стан компонентів навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки та гарантування здоров’я громадян, у випадку успішної реалізації детального плану території на засадах сталого розвитку.

Деталізований опис розглянутих альтернатив буде представлено у звіті про стратегічну екологіну оцінку.

 

 1. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки

Основним критерієм під час стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації є її відповідність державним будівельним нормам, санітарним нормам і правилам України, законодавству у сфері охорони навколишнього природного середовища.

При здійсненні стратегічної екологічної оцінки буде застосований аналіз контексту стратегічного планування, що передбачає встановлення зв’язків з іншими документами державного планування та дослідження нормативно-правових умов реалізації рішень детального плану.

З метою визначення сфер охоплення стратегічної екологічної оцінки, основних екологічних проблем, цілей охорони довкілля, у тому числі здоров’я населення, що мають відношення до детального плану, будуть розглянуті стратегічні цілі та завдання щодо виявлених проблем в актах законодавства, а також в нормативних актах місцевих рад та адміністрацій.

Застосування цільового аналізу при проведенні стратегічної екологічної оцінки дозволить встановити відповідність рішень детального плану цілям охорони довкілля та забезпечення безпечного для здоров’я населення середовища існування.

При виконанні стратегічної екологічної оцінки буде здійснено:

 • збір та аналіз інформації про поточний стан складових довкілля, включаючи значення ключових екологічних показників;
 • проведення аналізу слабких та сильних сторін території з точки зору екологічної ситуації;
 • проведення громадського обговорення з метою отримання зауважень і пропозицій;
 • проведення консультацій з уповноваженими органами щодо екологічних цілей;
 • визначення можливих чинників змін антропогенного та природного характеру;
 • проведення оцінки впливу документа державного планування на складові довкілля та на стан здоров’я населення;
 • визначення індикаторів, передбачених для здійснення моніторингу фактичного впливу впровадження документа державного планування на довкілля.

Для розробки СЕО передбачається використовувати наступну інформацію:

 • доповідь про стан довкілля,
 • статистичну інформацію,
 • лабораторні дослідження стану довкілля,
 • дані моніторингу стану довкілля,
 • пропозиції щодо зміни існуючого функціонального використання території.
 1. Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування

У звіті про стратегічну екологічну оцінку будуть деталізовані заходи із запобігання, зменшення та пом’якшення можливих негативних наслідків реалізації детального плану території на довкілля та стан здоров’я населення. З метою покращення стану навколишнього середовища містобудівною документацією передбачається ряд планувальних, організаційних та інженерних заходів. Комплекс засобів щодо захисту навколишнього середовища охоплює заходи, спрямовані на охорону та раціональне використання природних ресурсів, і заходи, які забезпечують нормативні санітарно-гігієнічні параметри середовища населених місць. Містобудівні заходи забезпечують охорону природного середовища за рахунок раціонального функціонального зонування території, створення санітарно-захисних, охоронних зон тощо, забезпечення екологічного балансу території населеного пункту. Комплекс розроблених заходів включає в себе, але не обмежується ними, наступні: містобудівні та планувальні (визначення меж та правових режимів всіх режимоутворюючих об’єктів та всіх обмежень у використанні земель); ресурсозберігаючі заходи (збереження і раціональне використання всіх ресурсів); заходи забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення (ліквідація зон потенційних екологічних ризиків); інформативно-агітаційні заходи (проведення громадських слухань); охоронні та превентативні (проведення післяпроєктного моніторингу); заходи із адаптацій до змін клімату; заходи із покращення стану довкілля і т.д.

 1. Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку

У складі містобудівної документації звітом про стратегічну екологічну оцінку для проєктів містобудівної документації є розділ «Охорона навколишнього природного середовища», який має відповідати вимогам частини другої статті 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

9. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції та строки їх подання

Зауваження і пропозиції подаються до Підволочиської селищної ради

Поштова адреса 47800, смт  Підволочиськ   вул. А.Шептицького,4

Електронна адреса: [email protected]

Строки подання зауважень і пропозицій: 10.11.2023 – 19.11.2023.

 

 


Оголошення

Підволочиське УЖКГ на виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130, інформує споживачів про намір здійснити коригування  тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення за 2023 рік.

Підволочиське УЖКГ інформує, що в  2023 році відбулися зміни в сторону збільшення вартості електроенергії. Враховуючи  Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та  централізоване водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01 червня 2011 №869 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 р. № 291) підприємство має намір  здійснити коригування тарифів централізованого водопостачання, централізованого водовідведення на 2023 рік.

На даний час Підволочиське УЖКГ користується тарифами на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які були затверджені згідно рішення виконкому  Підволочиської селищної ради № 108 від 10.04.2023 р.

 1. Обґрунтування причин зміни тарифу:

1 Підвищення тарифів на електроенергію:

 

Централізоване водопостачання та централізоване водовідведення

 

В діючому тарифі

Станом на

01.10.2023(по факту)

% зростання

Тариф на електричну енергію без ПДВ

5,9446грн./кВт/год.

6,9167 грн./кВт/год.

16,3

2. Коригування  по  затратах по нарахуванню  податків: 

 

Централізоване  водопостачання

% зростання

Централізоване  водовідведення

% зростання

 

Діючий тариф

Розрахунок  на рік

 

Діючий тариф

розрахунок на рік

 

Витрати сплату податків

184530,85 грн.

215533,16 грн.

16,8

55000 грн.

85955,21 грн.

56,3

 

 1. Коригування  по  затратах на нарахуванні амортизації:   

 

Централізоване  водопостачання

% зростання

Централізоване  водовідведення

% зростання

 

Діючий тариф

Розрахунок  на рік

 

Діючий тариф

Розрахунок  на рік

 

Нараховано амортизації

33516,3

306151,60

813,4

18000

14261,03

-20,8

 

 1. Діючі та планові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та % їх зростання

Споживачі

Централізоване водопостачання

Централізоване водовідведення

Діючий тариф

Плановий  тариф

% зростання тарифу

Діючий тариф

Плановий тариф

% зростання тарифу

Населення

25,56

29,664

16,06

14,676

15,396

4,9

Бюджетні організації

25,56

29,664

16,06

14,676

15,396

4,9

Інші споживачі

25,56

29,664

16,06

14,676

15,396

4,9

 

 1. Структура планового тарифу на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які надаються Підволочиським  УЖКГ   на   2023 рік (згідно проведеного  коригування в жовтні 2023 року)

 

№ п/п

Статті витрат

Витрати в грн. на 1 м3 (водопостачання)

Витрати в грн. на 1 м3 (водовідведення)

Для населення

Для бюджетних організацій

Для інших споживачів

Для населення

Для бюджетних організацій

Для інших споживачів

1

Прямі матеріальні витрати

9,57

9,57

9,57

2,47

2,47

2,47

2

Прямі матеріальні витрати на оплату праці

5,07

5,07

5,07

4,52

4,52

4,52

3

Інші прямі витрати

3,51

3,51

3,51

2,65

2,65

2,65

4

Загально-виробничі витрати

0,83

0,83

0,83

0,44

0,44

0,44

5

Витрати на збут

0

0

0

0

0

0

6

Адміністративні витрати

5,74

5,74

5,74

2,75

2,75

2,75

7

Повна собівартість

24,72

24,72

24,72

12,83

12,83

12,83

8

Прибуток

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

9

Тариф без врахування ПДВ

24,72

24,72

24,72

12,83

12,83

12,83

10

Тариф з врахуванням 20% ПДВ

29,664

29,664

29,664

15,396

15,396

15,396

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14 календарних днів з моменту оприлюднення цієї інформації , а саме до 23 листопада 2023 року за телефоном 2-10-10

Адміністрація Підволочиського УЖКГ

 

 

 


19.10.23

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення попередніх ринкових консультацій

Підволочиська селищна рада Тернопільської області

 

ПРЕДМЕТ ЗАКУПІВЛІ:

«Розроблення проєкту історико-архітектурного опорного плану з визначенням меж та режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів, у складі генерального плану смт Підволочиськ, Тернопільського району, Тернопілької області».

Код ДК 021-2015 (CPV): 71400000-2 - Послуги у сфері містобудування та ландшафтної архітектури

 

Мета проведення: дотримання принципів здійснення закупівель, зокрема максимальної економії та ефективності, для оптимального визначення очікуваної вартості закупівлі, надання рекомендацій щодо формування технічного завдання відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України  від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» із змінами.

 

Термін проведення: з 19 жовтня  по 31 жовтня 2023 року.

Примітка: проведення попередніх ринкових консультацій замовником не вважається участю суб`єктів господарювання у підготовці вимог до тендерної документації (ч.4 ст.4 Закону України «Про публічні закупівлі»). Проведення попередніх ринкових консультацій не зобов`язує замовника надавати переваги учасникам ринку, що брали участь у таких консультаціях, не призводить до порушення принципів здійснення публічних закупівель та дискримінації учасників, призначене виключно для визначення структури ринку, ступеню конкуренції та можливих варіантів технічних вимог до предмету закупівлі з урахуванням інновацій та нових технічних рішень.

 

Інформація про замовника закупівлі

Найменування: Підволочиська селищна рада Тернопільської області

ЄДРПОУ: 04396294

Місцезнаходження: 47841, Україна, Тернопільська область,                            смт Підволочиськ, вул. А.Шептицького,  буд. 4

Телефон: тел. (03543) 2-12-64, +380988649590, +380964586135

Е-mail: [email protected]

Запрошуємо всіх потенційних учасників взяти участь у зустрічі, що відбудеться  01.11.2023 р. о 14 год. 00 хв. у приміщенні Підволочиської селищної ради. Зустріч об’єднує онлайн та офлайн-присутність.

Для бажаючий взяти участь онлайн,  просимо попередньо повідомити замовника шляхом надіслання заявки на  Е-mail: [email protected].

Питання та уточнення щодо попередніх ринкових консультацій очікуємо за телефоном контактної особи замовника. Разом з цим, всі пропозиції, рекомендації, комерційні пропозиції, інші матеріали ринкових консультацій подаються на електронну пошту замовника: [email protected].

 

                                    

 


 

16.10.23

ОГОЛОШЕННЯ

Підволочиська  селищна рада проводить відбір виконавців для розроблення   детального  плану території  земельної  ділянки,  орієнтовною площею 1,0 га (біля земельної ділянки з  кадастровим номером 6124685400:01:005:0104) в с. Оріховець Тернопільського району Тернопільської області, для надання послуг у сільському господарстві, а саме: майданчик для відстою та зберігання  с/г техніки, відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 14 серпня 2023 року № 2397.

Вимоги до виконавців:  

 • наявність за основним місцем роботи працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід,  які братимуть участь у наданні послуг, а саме  не менше:  1-го архітектора та 1-го інженера-землевпорядника (з наданням копії документів, що підтверджують наявність трудових відносин між учасником та всіма працівниками відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, а саме витяги з трудових книжок таких працівників із записами про прийом на роботу, або накази про призначення на посаду та  кваліфікаційних сертифікатів інженера-землевпорядника, архітектора чинних станом на дату подання тендерної пропозиції учасником);
 • приклади робіт по розробленню подібних проектів містобудівної документації.

Вимоги до містобудівної документації:

 • визначення функціональної зони зазначеної території з подальшим визначенням функціонального призначення;
 • визначення червоних ліній та ліній регулювання забудови;
 • уточнення містобудівних умов та обмежень;
 • черговість та обсяги інженерної підготовки території;
 • систему інженерних мереж;
 • порядок організації транспортного і пішохідного руху;
 • порядок комплексного благоустрою та озеленення, потребу у формуванні екомережі;
 • дотриматись вимог цивільної оборони;
 • розробити розділ охорона навколишнього природного середовища (Звіт про стратегічну екологічну оцінку).

     Зацікавлених осіб просимо звертатися в Підволочиську селищну раду          з 16.10.2023  по 30.10.2023 р. (включно) за адресою: 47800, смт  Підволочиськ, вул. Шептицького, 4.

Тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: [email protected],

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.

 


01.10.23

Шановні жителі громади! Підволочиська селищна рада повідомляє, що у період з 01 жовтня 2023 року по 31 грудня 2023 року проводиться перереєстрація облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку у Підволочиській селищній раді.

Тому, особам, що перебувають у черзі на отримання житла, необхідно звернутися у відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою та екології Підволочиської селищної ради з наступними документами:

 • довідкою з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію (Ф-№2) всіх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку;
 • копією свідоцтва про право власності та технічного паспорта (у випадку проживання у власному будинку або приватизованій квартирі);
 • копіями паспортів черговика та дорослих членів сім’ї;
 • копіями довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім’ї, в тому числі неповнолітніх дітей;
 • довідками з місця роботи (навчання) черговика та дорослих членів сім’ї, копіями пенсійного посвідчення;
 • копіями свідоцтв про одруження (народження дітей) та іншими документи, які засвідчують зміни у складі сім’ї;
 • копіями документів, які дають право на включення черговика у пільгову чергу, завірені у встановленому порядку;
 • довідкою з бюро технічної інвентаризації про наявність (відсутність) у черговика та членів його сім’ї нерухомого майна та приватизованої житлової площі;
 • актом обстеження житлових умов.

 


25.09.23

Обгрунтування  технічних та якісних характеристик природного газу

 Споживач:  Відділ житлово-комунального господарства,комунальної власності, благоустрою та екології Підволочиської селищної ради

Предмет закупівлі: товар - природний газ за ДК 021:2015(CPV) – 09120000-6 – Газове паливо.

Ідентифікатор закупівлі:  UA-2023-09-19-005633-a.

Кількість  8.51 тис. м3

Місце поставки: Україна, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, смт. Підволочиськ, вул. Шептицького, 4.

Поставка здійснюватиметься: До 31 грудня 2023 р.

 

Технічні характеристики товару, котрий постачається Замовнику, повинні відповідати технічному регламенту та відповідному стандарту: ДСТУ. Фізико-хімічні показники товару повинні відповідати вимогам та нормам.

 

Умови постачання товару:

Переможець торгів, з яким укладено договір про закупівлі, повинен забезпечити передачу Споживачу у загальному потоці природний газ у внутрішній точці виходу з газотранспортної системи. 

Право власності на природний газ переходить від Постачальника до Споживача після підписання актів приймання-передачі. Після переходу права власності на природний газ Споживач несе всі ризики і бере на себе відповідальність, пов'язану з правом власності на природний газ.

Постачання газу за цим Договором здійснюється Постачальником виключно за умови включення Споживача до Реєстру споживачів Постачальника, розміщеного на інформаційній платформі Оператора ГТС.

Технічні характеристики, описані в абзаці - умови постачання товару - є мінімально допустимими. Учасник може пропонувати до закупівлі товар, який відповідає цим вимогам, або є кращим за характеристиками, якістю та/або функціоналом.

Товар, який пропонується учасником, повинен відповідати технічними регламентам, дія яких поширюється на відповідні види (типи) продукції згідно із законодавством України (далі – технічні регламенти). 

У разі якщо відповідно до законодавства введення в обіг (експлуатацію) товару, який пропонується учасником, не потребує оцінки відповідності технічним регламентам, в тому числі протягом перехідного періоду, учасник зазначає про це в окремому документі довільної форми (листі, пояснення, гарантійному листі тощо), який подається ним у складі  пропозиції, із обґрунтовуванням відповідних законодавчих підстав і з посиланням на відповідні нормативно-правові акти. 

Документи про відповідність товару технічним регламентам (за результатами процедури оцінки відповідності) згідно із Законом  України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” подається учасником – переможцем процедури закупівлі під час поставки товару за договором про закупівлю.

 

Обгрунтування розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості закупівлі природного газу на жовтень – грудень 2023 р.

 

Закупівля здійснюється за кошти місцевого бюджету, на очікувану вартість потреби у товарі на вересень – грудень 2023 року, з врахуванням вільного кошторису і складає 140873 грн 60 коп.

22.08.2023 року  прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 896  « Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 р. № 812», цими змінами  подовжено дію постанови від  19.07 2022 р. № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (Із змінами і доповненнями) (надалі- Положення) до «15» квітня 2024 року.

Пунктом 6 цього Положення визначено що ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” постачає з 1 вересня 2023 р. по 15 квітня  2024 р. (включно) природний газ бюджетним установам, за ціною, що становить 16 390 гривень з урахуванням податку на додану вартість за 1000 куб. метрів газу (без урахування тарифу на послуги з транспортування природного газу для точки виходу та коефіцієнта, який застосовується у разі замовлення потужності на добу наперед).

 22.09.23.

ОГОЛОШЕННЯ

Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із експертної грошової оцінки земель відповідно до рішень Підволочиської селищної ради від 22 вересня 2023 року № 2451.

Земельна ділянка 0,6018 га за кадастровим номером 6124655100:02:003:1526 в смт. Підволочиськ по вул. Грушевського, 43, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Відбір буде проходити з 22.09.2023 року до 06.10.2023 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель у довільній формі;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

Бойко О.В.


 

06.09.23

Обгрунтування  технічних та якісних характеристик природного газу

 

Споживач: КЗ Центр надання соціальних послуг Підволочиської селищної ради

Предмет закупівлі: товар - природний газ за ДК 021:2015(CPV) – 09120000-6 – Газове паливо.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-01-007882-a.

Кількість: 3,821 тис. м3

Місце поставки: Україна, Тернопільська обл., Тернопільський р-н,                смт. Підволочиськ, вул. Лисенка, 2.

Поставка здійснюватиметься: з вересня 2023 р – по 31 грудня 2023 р.

 

Технічні характеристики товару, котрий постачається Замовнику, повинні відповідати технічному регламенту та відповідному стандарту: ДСТУ. Фізико-хімічні показники товару повинні відповідати вимогам та нормам.

 

Умови постачання товару:

Переможець торгів, з яким укладено договір про закупівлі, повинен забезпечити передачу Споживачу у загальному потоці природний газ у внутрішній точці виходу з газотранспортної системи. 

Право власності на природний газ переходить від Постачальника до Споживача після підписання актів приймання-передачі. Після переходу права власності на природний газ Споживач несе всі ризики і бере на себе відповідальність, пов'язану з правом власності на природний газ.

Постачання газу за цим Договором здійснюється Постачальником виключно за умови включення Споживача до Реєстру споживачів Постачальника, розміщеного на інформаційній платформі Оператора ГТС.

 

Технічні характеристики, описані в абзаці - умови постачання товару - є мінімально допустимими. Учасник може пропонувати до закупівлі товар, який відповідає цим вимогам, або є кращим за характеристиками, якістю та/або функціоналом.

 

Товар, який пропонується учасником, повинен відповідати технічними регламентам, дія яких поширюється на відповідні види (типи) продукції згідно із законодавством України (далі – технічні регламенти). 

У разі якщо відповідно до законодавства введення в обіг (експлуатацію) товару, який пропонується учасником, не потребує оцінки відповідності технічним регламентам, в тому числі протягом перехідного періоду, учасник зазначає про це в окремому документі довільної форми (листі, пояснення, гарантійному листі тощо), який подається ним у складі  пропозиції, із обґрунтовуванням відповідних законодавчих підстав і з посиланням на відповідні нормативно-правові акти. 

Документи про відповідність товару технічним регламентам (за результатами процедури оцінки відповідності) згідно із Законом  України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” подається учасником – переможцем процедури закупівлі під час поставки товару за договором про закупівлю.

 

Обгрунтування розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості закупівлі природного газу на вересень – грудень 2023 р.

 

Закупівля здійснюється за кошти місцевого бюджету, на очікувану вартість потреби у товарі на вересень – грудень 2023 року, з врахуванням вільного кошторису і складає 63 252,41 UAH.

22.08.2023 року  прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 896            « Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 р. № 812», цими змінами  подовжено дію постанови від  19.07 2022 р. № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (Із змінами і доповненнями) (надалі- Положення) до «15» квітня 2024 року.

Пунктом 6 цього Положення визначено що ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” постачає з 1 вересня 2023 р. по 15 квітня  2024 р. (включно) природний газ бюджетним установам, за ціною, що становить 16 390 гривень з урахуванням податку на додану вартість за 1000 куб. метрів газу (без урахування тарифу на послуги з транспортування природного газу для точки виходу та коефіцієнта, який застосовується у разі замовлення потужності на добу наперед).

 

 01.09.23

Інформація про результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради.

Відповідно п.6 наказу Фонду Державного Майна України від 31.12.2015р.  № 2075 Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності повідомляємо, що за результатами комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, члени комісії віддали свій голос за конкурсну пропозицію щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості (Нежитлове приміщення площею – 81,3м2, за адресою: 47801, вул.П.Мстислава,102, смт. Підволочиськ, Тернопільського району, Тернопільської  області та нежитлове приміщення площею – 91,5м2, за адресою: 47843 вул. Т.Шевченка,72а,, с.Жеребки, Тернопільського району, Тернопільської  області) надану ФОП Піняк Ольгою Геннадівною.

 


17.08.23

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ПРОЄКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ:

детального плану території  для будівництва будівель і споруд тепличного господарства за межами населеного пункту с. Камянки Підволочиської селищної територіальної громади  Тернопільського району Тернопільської області

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,    статті 5 Закону України «Про основи містобудування», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Підволочиська селищна рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проєкті  містобудівної документації:  «Детального плану території  для будівництва будівель і споруд тепличного господарства за межами населеного пункту с. Кам’янки Підволочиської селищної територіальної громади  Тернопільського району Тернопільської області».                                                                     

Замовник містобудівної документації:   -  Підволочиська селищна рада.

 

Розробники містобудівної документації:  - Тернопільське обласне комунальне

                                                                             підприємство «Містобудівельник»;

 • ПП «Горизонт».    

                                          

Підстава для розроблення:  - рішення Підволочиської селищної ради

                                               від 17 березня 2023 року № 2226;

 

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду  пропозицій:  Перший заступник селищного голови Мельничук Степан Андрійович.

Адреса, за якою можна ознайомитися детально із матеріалами проєкту містобудівної документації та надсилати пропозиції (зауваження) в письмовому та електронному вигляді: 47800, Тернопільська область, Тернопільський район, смт Підволочиськ,   вул. Шептицького, 4 (Підволочиська селищна рада). Електронна адреса: [email protected],                                 Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.

 

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: 

в період з 17 серпня 2023 року по 31 серпня 2023 року (включно).

 

Громадські слухання відбудуться: 01 вересня 2023 року об 11 год. 00 хв. за адресою: 47800, Тернопільська область, Тернопільський район, смт Підволочиськ,   вул. Шептицького, 4 (зал засідань Підволочиської селищної ради).

 

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом.  

 Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

 

 

 

 

17.08.23

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради

Фото без опису

Конкурс відбудеться:   31 серпня 2023 року о 10:00 годині в приміщенні Підволочиської селищної ради за адресою: 47801, вул.А.Шептицького, 4, смт.Підволочиськ, Тернопільська обл. ( зал засідань)Тел.+38 (03543) 2-12-64.

Конкурсний відбір проводиться щодо об’єктів комунального майна, а саме:

 1. Нежитлове приміщення площею – 81,3м2, за адресою: 47801, вул.П.Мстислава,102, смт. Підволочиськ, Тернопільського району, Тернопільської  області.

Балансоутримувач: Комунальне некомерційне підприємство «Підволочиська центральна лікарня» Підволочиської селищної ради.

 1. Нежитлове приміщення площею – 91,5м2, за адресою: 47843 вул.Т.Шевченка,72а,, с.Жеребки, Тернопільського району, Тернопільської  області.

Балансоутримувач: Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою та екології Підволочиської селищної ради.

            Замовник робіт з оцінки об’єкта – Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою та екології Підволочиської селищної ради.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки – 4000,00 грн.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості об’єктів оренди.

Кінцевий термін подання документів – за чотири робочих дні включно до оголошеної дати проведення конкурсу.

Строк виконання робіт -15 календарних днів.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності Підволочиської селищної ради, що підлягають наданню в оренду, затвердженого рішенням  сесії 8 скликання Підволочиської селищної ради  від 12.05.2022 року №2079.

Вимоги до оформлення конкурсної документації: Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті  і складається із:

- конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті;

-документів щодо практичного досвіду виконання послуг з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 1 до Положення).

- підтвердних документів.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію.

            До підтвердних документів належить:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (додаток 2 до Положення);

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об’єкту, оцінку якого буде здійснювати переможець конкурсу;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному  складі  і  яких  буде  залучено  до проведення оцінки та підписання  звіту  про  оцінку  майна;

– інформація про претендента (додаток 3 до Положення).

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті і має містити:

– пропозицію щодо ціни виконання робіт;

– калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт;

– строк виконання робіт (у календарних днях).

Вимоги до учасників конкурсу:

До участі у конкурсі допускаються претенденти, які діють  на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності  з оцінки майна за напрямом І «Оцінка об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізацією в межах цього напряму 1.1 «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості) у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них».

–    Для зарахування балів згідно з Положенням будуть враховуватися кваліфікаційні свідоцтва (кваліфікаційні документи) оцінювачів, що мають загальний стаж професійної діяльності: не менше 3 років (для оцінки нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них.

–  Наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта майна, що  підтверджуються чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів відповідно до наказу ФДМУ від 10.06.2013 року №796.

–   Наявність досвіду суб’єкта оціночної  діяльності  у  проведенні  оцінки подібного об’єкта оцінки. 

–  Наявність оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання  звіту про  оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна.

–  Наявність письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено до виконання робіт з оцінки майна.

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності.

 

 

 

 


10.08.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Підволочиська  селищна рада проводить відбір виконавців для розроблення   детального  плану території  земельної  ділянки,  орієнтовною площею 2,0 га (біля земельної ділянки з  кадастровим номером 6124685400:01:005:0108 в с. Оріховець по вул. Польова) Тернопільського району Тернопільської області, для будівництва будівель і споруд тепличного господарства,  відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 12 червня 2023 року № 2348.

Вимоги до виконавців:  

 • наявність за основним місцем роботи працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід,  які братимуть участь у наданні послуг, а саме  не менше:  1-го архітектора та 1-го інженера-землевпорядника (з наданням копії документів, що підтверджують наявність трудових відносин між учасником та всіма працівниками відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, а саме витяги з трудових книжок таких працівників із записами про прийом на роботу, або накази про призначення на посаду та  кваліфікаційних сертифікатів інженера-землевпорядника, архітектора чинних станом на дату подання тендерної пропозиції учасником);
 • приклади робіт по розробленню подібних проектів містобудівної документації.

Вимоги до містобудівної документації:

 • визначення функціональної зони зазначеної території з подальшим визначенням функціонального призначення;
 • визначення червоних ліній та ліній регулювання забудови;
 • уточнення містобудівних умов та обмежень;
 • черговість та обсяги інженерної підготовки території;
 • систему інженерних мереж;
 • порядок організації транспортного і пішохідного руху;
 • порядок комплексного благоустрою та озеленення, потребу у формуванні екомережі;
 • дотриматись вимог цивільної оборони;
 • розробити розділ охорона навколишнього природного середовища (Звіт про стратегічну екологічну оцінку).

     Зацікавлених осіб просимо звертатися в Підволочиську селищну раду          з 10.08.2023  до 24.08.2023 р. (включно) за адресою: 47800, смт  Підволочиськ, вул. Шептицького, 4.

Тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: [email protected],

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.

 

 

26.06.23 р 

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя  багатоквартирного будинку  в Підволочиській територіальній громаді

 

На виконання  вимог  Законів  України  «Про житлово-комунальні послуги» та  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», відповідно  до Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку затвердженого наказом Мінрегіону  від 13.06.2016 року № 150 та рішення виконавчого комітету Підволочиської селищної ради  від 11 травня 2023 року № 130  «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в Підволочиській територіальній громаді», оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку  в Підволочиській територіальній громаді

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет  Підволочиська селищна рада Тернопільський р-н  Тернопільська обл смт.Підволочиськ вул Шептицького 4

 

 

Час, дата та місце  розкриття конкурсних пропозицій

10 год. 00 хв. 28.07.2023 року, Підволочиська селищна рада Тернопільський р-н  Тернопільська обл смт.Підволочиськ вул Шептицького 4

Прізвище та посада, телефон відповідальної особи конкурсу

Уторопчук М.І.  – начальник відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою та екології Підволочиської селищної ради               (0681056731)

Критерії оцінки конкурсних пропозицій

 1. - Ціна послуги, що включає відповідно до статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні  послуги», зокрема, витрати на утримання і проведення ремонту спільного майна у багатоквартирному будинку та його прибудинкової території, винагороду управителю з розрахунку на 1 м. кв. загальної площі об’єкта конкурсу. Максимальна кількість балів – 35 балів.
 2. Рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою. Максимальна кількість балів – 15 балів.
 3. Наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців). Максимальна кількість балів – 15 балів.
 4. Наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово- комунального господарстваМаксимальна кількість балів – 20 балів.
 5. Фінансова спроможність учасника конкурсу. Максимальна кількість балів – 15 балів 

Та подані інші, крім передбачених Документацією, документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо), можуть додатково нараховуватися до 5 балів. Максимальна сума балів дорівнює 100 балам.

Вимоги до конкурсних пропозицій

Для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям учасник у складі своєї пропозиції надає наступні документи:

- засвідчені учасником конкурсу копії документів, що засвідчують повноваження керівника чи представника учасника конкурсу;

- засвідчена учасником конкурсу копія статуту (положення чи інший засновницький документ відповідно до закону) юридичної особи – учасника конкурсу;

- засвідчена учасником конкурсу копія фінансової звітності суб’єкта господарювання за останній звітний період;

- засвідчена учасником конкурсу копія свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарювання (за наявності);

- засвідчена учасником конкурсу копія свідоцтва платника податку на додану вартість (або про сплату єдиного податку) або копія витягу з реєстру платників податків;

- оригінал витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань, що підтверджує здійснення учасником конкурсу економічної діяльності в сфері управління нерухомим майном за винагороду;

- оригінал довідки уповноваженого органу державної фіскальної служби, в якому учасник конкурсу перебуває на обліку про відсутність (наявність) заборгованості з податків та обов’язкових платежів до бюджету, дійсна на час подання пропозицій;

- оригінал довідки учасника конкурсу довільної форми, що містить інформацію про рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою та підтверджують спроможність учасника виконувати роботи, що входять до переліку складових послуги з управління багатоквартирним будинком, зазначеним у п. 3 конкурсної документації з врахуванням додатків;

- засвідчені учасником конкурсу копії технічних паспортів (свідоцтв) на транспортні засоби учасника та копії договорів оренди, лізингу, позички або інші документи, що підтверджують право власності або користування учасником конкурсу на транспортні засоби;

- оригінал довідки учасника довільної форми, яка містить інформацію про персонал з доданням оригіналів письмових згод осіб на розкриття персональних даних у разі їх зазначення;

- обґрунтовані розрахунки ціни послуги з управління на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо;

- засвідчені учасником конкурсу копії документів, що підтверджують наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства з доданням, завірених учасником конкурсу, копій відповідних договорів та первинних документів;

- оригінал довідки учасника довільної форми, яка містить інформацію про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника, засоби зв’язку з керівництвом учасника та банківські реквізити учасника конкурсу.

- засвідчену учасником конкурсу довідку на останню звітну дату, що підтверджує відсутність кредиторської заборгованості перед банківською установою.

Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

 

 

Дата огляду об’єктів конкурсу та доступу до них

Учасник конкурсу має право не  пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися для огляду обєктів конкурсу та доступ до них .

Інформація про загальний обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків

Знаходиться  в Підволочиському УЖКГ Тернопільський р-н  Тернопільська обл смт.Підволочиськ вул Садова 1

Спосіб та місце отримання конкурсної документації

Конкурсна документація учаснику конкурсу надається особисто або надсилається поштою, електронною поштою  протягом трьох робочих днів після надходження заяви про участь у конкурсі. В заяві учасника про участь у конкурсі зазначається спосіб надання конкурсної документації.

Додаток до оголошення. Конкурсна документація на призначення управителя багатоквартирного будинку Підволочиської територіальної громади

 

31.05.23

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ З ПИТАННЯ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ЗУПИННОГО ПУНКТУ 1304 КМ 

         З метою з’ясування громадської думки з питання перейменування зупинного пункту 1304 км, що знаходиться на території  Підволочиської селищної територіальної громади (біля села Богданівка) та залучення представників громадськості до розгляду пропозицій з даного питання, на виконання Законів України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»,  «Про правовий режим воєнного стану», відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності, які за ними закріплені, об'єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», висновків комісії з  питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів,  які пов’язані  з  тоталітарними  режимами та з назвами російського походження  у зв'язку з військовою агресією російської федерації, на сайті Підволочиської селищної ради було опубліковано  інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування зупинного пункту 1304 км.

В повідомленні озвучено прохання до жителів громади брати активну участь в обговоренні та вносити свої пропозицій щодо нової назви вказаного зупинного пункту, враховуючи історію походження назви, її приуроченість.

 

Організатор громадського обговорення – Підволочиська селищна рада.

 

На громадське обговорення  з  16.03.2023    по 16.05.2023  (включно) виносилося питання перейменування та внесення пропозицій щодо нової назви зупинного пункту 1304 км.

 Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення можна було подати в письмовій чи усній формі, електронною поштою із зазначеннями прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 60 календарних днів за адресою: 47800, смт  Підволочиськ,  вул. Шептицького, 4, тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: [email protected], Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.

 

          Протягом терміну громадського обговорення надійшло дві пропозиції щодо нової назви зупинного пункту 1304 км:

 1. «Шевченкове» – пропозиція від керівництва  ВСП «Тернопільська дирекція залізничних перевезень»;
 2. «Богданівський переїзд» - пропозиція  у вигляді заяви від 60–ти  жителів с. Богданівка.

        Враховуючи думку більшості жителів с. Богданівка щодо нової назви зупинного пункту 1304 км, комісією  з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів,  які пов’язані  з  тоталітарними  режимами, з назвами російського походження,  у зв'язку з військовою агресією російської федерації, запропоновано винести  питання про  перейменування зупинного пункту 1304 км на «Богданівський переїзд» на розгляд сесії Підволочиської селищної ради.

 

 

 

10.04.23 року

Тарифи

на послуги централізованого водопостачання та водовідведення
з 11.04.2023 року.

Для населення з лічильниками у розмірі за 1 м куб.

 

Централізоване водопостачання                          Централізоване водовідведення    

25,56 грн. за 1м куб. з ПДВ                                                             14,676 грн. за 1м куб. з ПДВ

 

Для інших споживачів (бюджетні установи та інші споживачі) за 1 м куб.

 

Централізоване водопостачання                           Централізоване водовідведення

25,56 грн. за 1м куб. з ПДВ                                                             14,676 грн. за 1м куб. з ПДВ


Рішення № 108 Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення

                           _______________________________________________________________

 

16.05.23 р

 

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя  багатоквартирного будинку  в Підволочиській територіальній громаді

На виконання  вимог  Законів  України  «Про житлово-комунальні послуги» та  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», відповідно  до Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку затвердженого наказом Мінрегіону  від 13.06.2016 року № 150 та рішення виконавчого комітету Підволочиської селищної ради  від 11 травня 2023 року № 130  «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в Підволочиській територіальній громаді», оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку  в Підволочиській територіальній громаді

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет  Підволочиська селищна рада Тернопільський р-н  Тернопільська обл смт.Підволочиськ вул Шептицького 4

   

Час, дата та місце  розкриття конкурсних пропозицій

10 год. 00 хв. 16.06.2023 року, Підволочиська селищна рада Тернопільський р-н  Тернопільська обл смт.Підволочиськ вул Шептицького 4

Прізвище та посада, телефон відповідальної особи конкурсу

Уторопчук М.І..  – начальник відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою та екології Підволочиської селищної ради                (0681056731)

Критерії оцінки конкурсних пропозицій

 1. - Ціна послуги, що включає відповідно до статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні  послуги», зокрема, витрати на утримання і проведення ремонту спільного майна у багатоквартирному будинку та його прибудинкової території, винагороду управителю з розрахунку на 1 м. кв. загальної площі об’єкта конкурсу. Максимальна кількість балів – 35 балів.
 2. Рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою. Максимальна кількість балів – 15 балів.
 3. Наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців). Максимальна кількість балів – 15 балів.
 4. Наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово- комунального господарства. Максимальна кількість балів – 20 балів.
 5. Фінансова спроможність учасника конкурсу. Максимальна кількість балів – 15 балів 

Та подані інші, крім передбачених Документацією, документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо), можуть додатково нараховуватися до 5 балів. Максимальна сума балів дорівнює 100 балам.

Вимоги до конкурсних пропозицій

Для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям учасник у складі своєї пропозиції надає наступні документи:

- засвідчені учасником конкурсу копії документів, що засвідчують повноваження керівника чи представника учасника конкурсу;

- засвідчена учасником конкурсу копія статуту (положення чи інший засновницький документ відповідно до закону) юридичної особи – учасника конкурсу;

- засвідчена учасником конкурсу копія фінансової звітності суб’єкта господарювання за останній звітний період;

- засвідчена учасником конкурсу копія свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарювання (за наявності);

- засвідчена учасником конкурсу копія свідоцтва платника податку на додану вартість (або про сплату єдиного податку) або копія витягу з реєстру платників податків;

- оригінал витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань, що підтверджує здійснення учасником конкурсу економічної діяльності в сфері управління нерухомим майном за винагороду;

- оригінал довідки уповноваженого органу державної фіскальної служби, в якому учасник конкурсу перебуває на обліку про відсутність (наявність) заборгованості з податків та обов’язкових платежів до бюджету, дійсна на час подання пропозицій;

- оригінал довідки учасника конкурсу довільної форми, що містить інформацію про рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою та підтверджують спроможність учасника виконувати роботи, що входять до переліку складових послуги з управління багатоквартирним будинком, зазначеним у п. 3 конкурсної документації з врахуванням додатків;

- засвідчені учасником конкурсу копії технічних паспортів (свідоцтв) на транспортні засоби учасника та копії договорів оренди, лізингу, позички або інші документи, що підтверджують право власності або користування учасником конкурсу на транспортні засоби;

- оригінал довідки учасника довільної форми, яка містить інформацію про персонал з доданням оригіналів письмових згод осіб на розкриття персональних даних у разі їх зазначення;

- обґрунтовані розрахунки ціни послуги з управління на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо;

- засвідчені учасником конкурсу копії документів, що підтверджують наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства з доданням, завірених учасником конкурсу, копій відповідних договорів та первинних документів;

- оригінал довідки учасника довільної форми, яка містить інформацію про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника, засоби зв’язку з керівництвом учасника та банківські реквізити учасника конкурсу.

- засвідчену учасником конкурсу довідку на останню звітну дату, що підтверджує відсутність кредиторської заборгованості перед банківською установою.

Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

   

Дата огляду об’єктів конкурсу та доступу до них

Учасник конкурсу має право не  пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися для огляду обєктів конкурсу та доступ до них .

Інформація про загальний обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків

Знаходиться  в Підволочиському УЖКГ Тернопільський р-н  Тернопільська обл смт.Підволочиськ вул Садова 1

Спосіб та місце отримання конкурсної документації

Конкурсна документація учаснику конкурсу надається особисто або надсилається поштою, електронною поштою  протягом трьох робочих днів після надходження заяви про участь у конкурсі. В заяві учасника про участь у конкурсі зазначається спосіб надання конкурсної документації.

 

 

03.04.23

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ПРОЄКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ:

 1. детального плану території  земельної ділянки, площею 1,2000 га за кадастровим номером 6124655100:02:001:0168, розташованої в межах населеного пункту смт Підволочиськ Тернопільської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі;
 2. детального  плану території земельних  ділянок,  орієнтовною площею 0,46 га та 0,01 га по вул. Незалежності в смт Підволочиськ Тернопільського району Тернопільської області, для будівництва складських та виробничо-складських приміщень

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,    статті 5 Закону України «Про основи містобудування», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Підволочиська селищна рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проєкті  містобудівної документації:

 1. «Детального плану території  земельної ділянки, площею 1,2000га за кадастровим номером 6124655100:02:001:0168, розташованої в межах населеного пункту смт Підволочиськ Тернопільської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі»

Замовник містобудівної документації: Підволочиська селищна рада.

Розробники містобудівної документації: - ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС»;

                                                                                       - Тернопільський науково-дослідний

                                                                           та проектний інститут землеустрою.

Підстава для розроблення: рішення Підволочиської селищної ради

                                             від 07 червня 2021 року № 846;

 

 1. «Детального  плану території земельних  ділянок,  орієнтовною площею 0,46 га та 0,01 га по вул. Незалежності в смт Підволочиськ Тернопільського району Тернопільської області, для будівництва складських та виробничо-складських приміщень»

 

Замовник містобудівної документації: Підволочиська селищна рада.

Розробники містобудівної документації: - ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС»;

                                                                                       - ТОВ «Регіональний земельно- 

                                                                             кадастровий центр

                                                                             «Галицькі землі».

Підстава для розроблення: рішення   селищної ради

                                              від 28 жовтня 2022 року № 2133.

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду  пропозицій: Перший заступник селищного голови Мельничук Степан Андрійович.

Адреса, за якою можна ознайомитися детально із матеріалами проектів містобудівної документації та надсилати пропозиції (зауваження) в письмовому та електронному вигляді: 47800, Тернопільська область, Тернопільський район, смт Підволочиськ,   вул. Шептицького, 4 (Підволочиська селищна рада). Електронна адреса: [email protected],                                 Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: 

в період з 03 квітня 2023 року по 03 травня 2023 року.

 

Громадські слухання відбудуться: 04 травня 2023 року об 11 год. 00 хв. за адресою: 47800, Тернопільська область, Тернопільський район, смт Підволочиськ,   вул. Шептицького, 4 (зал засідань Підволочиської селищної ради).

 

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

 

 

20.03.23

Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із експертної грошової оцінки земель відповідно до рішень Підволочиської селищної ради від 17 березня 2023 року № 2239.

Земельна ділянка 1,49 га за кадастровим номером 6124655100:02:001:0386 в смт. Підволочиськ по вул. Тернопільська, 110а, для   розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Відбір буде проходити з 20.03.2023 року до 04.04.2023 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель у довільній формі;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

 

 

Бойко О.В.

 

 

Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із експертної грошової оцінки земель відповідно до рішень Підволочиської селищної ради від 17 березня 2023 року № 2239.

 

 

16.03.23

ОГОЛОШЕННЯ

 Щодо перейменування зупинного пункту 1304 км

Підволочиська селищна рада, враховуючи звернення  ВСП «Тернопільська дирекція залізничних перевезень», відповідно до розпорядження регіональної філії «Львівська залізниця» № НТО-17/42 від 08.02.2023, Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», беручи до уваги висновки засідання комісії  з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів,  які пов’язані  з  тоталітарними  режимами, з назвами російського походження,  у зв'язку з військовою агресією російської федерації від 15 березня 2023 року, вважає, що назва зупинного пункту 1304 км відноситься до об’єктів, що потребують перейменування (1304 км – це відстань від москви).

Перейменування  буде відбуватися відповідно до чинного законодавства,  а саме:  Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності, які за ними закріплені, об'єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Просимо жителів громади взяти участь в обговоренні та вносити пропозиції щодо нової назви зупинного пункту 1304 км.

Пропозиції приймаються Підволочиською селищною радою з 16.03.2023    по 16.05.2023  (включно) за адресою: 47800, смт  Підволочиськ,                       вул. Шептицького, 4, E-mail: [email protected],

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.

 

08.03.23

Інформація про результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради.

17.02.2023

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради

 

19.01.2023

Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 - спеціаліст І категорії фінансово-господарського відділу (тимчасово вакантна посада);

- спеціаліст І категорії відділу кадрової роботи

            Вимоги до кандидатів на посаду:

- громадянство України та вільне володіня  державною  мовою;

- вища  освіта не нижче ступеня бакалавра, спеціаліста;

- стаж роботи в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на посадах підприємств  та організацій  не менше 1 року;

- володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача.

Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії селищної ради заяву про участь у конкурсі, заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з додатками, дві фотокартки (4х6см),  копії  документів про  освіту, копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовозобов'язаних).

          Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 17 лютого  2023 року включно.

         За довідками звертатися :

         смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел.. 2-13-50

Підволочиська селищна рада гарантує забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків при проведенні конкурсного відбору на заміщення  вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.

 

04.01.2023

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ З ПИТАННЯ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

 

З метою з’ясування громадської думки з питання перейменування вулиць у населених пунктах Підволочиської селищної територіальної громади та залучення представників громадськості до розгляду пропозицій з даного питання, на виконання Законів України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»,  «Про правовий режим воєнного стану», відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності, які за ними закріплені, об'єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», висновків комісії з  питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів,  які пов’язані  з  тоталітарними  режимами та з назвами російського походження  у зв'язку з військовою агресією російської федерації, на сайті Підволочиської селищної ради були опубліковані два інформаційні повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць у населених пунктах Підволочиської селищної територіальної громади. 

В повідомленні озвучено прохання до жителів громади брати активну участь в обговоренні та вносити свої пропозицій щодо нових назв вказаних вулиць, враховуючи історію походження назви, її приуроченість.

 

Організатор громадського обговорення – Підволочиська селищна рада.

 

На громадське обговорення  з  01.06.2022 р.  по 01.08.2022 р. виносилося питання перейменування та внесення пропозицій щодо нової назви:

- вулиці Осипова та вулиці 8 Березня в смт Підволочиськ;

- вулиці Гагаріна в с. Галущинці.

          На громадське обговорення  12.08.2022 р. по 12.10.2022 р.   виносилося питання перейменування та внесення пропозицій щодо нової назви:

 • вулиці Колгоспна в с. Хмелиська.

          Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення можна було подати в письмовій чи усній формі, електронною поштою із зазначеннями прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 60 календарних днів за адресою: 47800, смт  Підволочиськ,                       вул. Шептицького, 4, тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: [email protected], Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.

 

          Протягом терміну громадського обговорення щодо перейменування вулиць у населених пунктах Підволочиської селищної територіальної громади надійшли три пропозиції від жителів зазначених населених пунктів в письмовій формі  та дві пропозиції в усній формі.

 

В письмовій формі були такі пропозиції:

№ з/п

Назва населеного пункту

Чинна назва вулиці

Запропонована нова назва вулиці

1.

смт Підволочиськ

Осипова

Соборна

2.

с. Галущинці 

Гагаріна

Гусятин

3.

с. Хмелиська

Колгоспна

Незалежності

 

В усній формі поступили пропозиції від Мокрія Ю.М. – історика, громадського діяча та Дулеби Л.М. – депутата Підволочиської селищної ради, жительки вул. 8 Березня за усної підтримки інших жителів зазначеної вулиці, та на підставі опитування, проведеного секретарем комісії в телефонному режимі.

№ з/п

Назва населеного пункту

Чинна назва вулиці

Запропонована нова назва вулиці

Примітки

1.

смт Підволочиськ

8 Березня

Івана Кучмака

Пропозиція від Мокрія Ю.М.

2.

смт Підволочиськ

8 Березня

Джерельна

Пропозиція від Дулеби Л.М. за усної підтримки жителів

вул. 8 Березня:

Макогнюк Т.М.; Прус А.В.;

Ратушний А.;

Колісник П.В.;

Федорченко Г.Д.;

Майхер О.О.;

Боднарчук О.І.;

Даньків І.А.

 

Враховуючи пропозиції, побажання та думку більшості  жителів відповідних вулиць під час громадського обговорення щодо їх нових  назв,  комісія з  питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів,  які пов’язані  з  тоталітарними  режимами та з назвами російського походження  у зв'язку з військовою агресією російської федерації рекомендує винести на розгляд сесії питання перейменування:

- вулиці Осипова на вулицю Соборна в смт Підволочиськ; 

- вулиці 8 Березня на вулицю Джерельна в смт  Підволочиськ; 

- вулиці Гагаріна на вулицю Гусятин в с. Галущинці; 

- вулиці Колгоспна на вулицю Незалежності в с. Хмелиська.

 

 

04.01.2023

ОГОЛОШЕННЯ

 

Підволочиська  селищна рада проводить відбір виконавців для розроблення:

1)  детального  плану території  земельних  ділянок,  орієнтовною площею 0,46 га та 0,01 га по вул. Незалежності в смт Підволочиськ Тернопільського району Тернопільської області, для будівництва складських та виробничо-складських приміщень,  відповідно до рішень Підволочиської селищної ради від 27.10.2022 року № 2134 та № 2133.

2)  детального  плану території земельної ділянки, площею 1,2000 га з кадастровим номером 6124655100:02:001:0168, розташованої в межах населеного пункту смт Підволочиськ Тернопільської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 07.06.2021 року № 845.

 Вимоги до виконавців:  

 • наявність кваліфікаційного сертифіката архітектора, що дає право на розроблення містобудівної документації та кваліфікаційних документів землевпорядників, яких буде залучено до виконання проекту землеустрою щодо впорядкування даної території для містобудівних потреб і надання їхніх копій;
 • наявність інженера-геодезиста (за основним місцем роботи);
 • приклади робіт по розробленню подібних проектів містобудівної документації.

Вимоги до містобудівної документації:

 • визначення функціональної зони зазначеної території з подальшим визначенням функціонального призначення;
 • визначення червоних ліній та ліній регулювання забудови;
 • уточнення містобудівних умов та обмежень;
 • черговість та обсяги інженерної підготовки території;
 • систему інженерних мереж;
 • порядок організації транспортного і пішохідного руху;
 • порядок комплексного благоустрою та озеленення, потребу у формуванні екомережі;
 • дотриматись вимог цивільної оборони;

         Зацікавлених осіб просимо звертатися в Підволочиську селищну раду          з 04.01.2023  до 13.01.2023 р. (включно) за адресою: 47800, смт  Підволочиськ, вул. Шептицького, 4.

Тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: [email protected],

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.

 

08.11.2022

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради

 

Фото без опису

 

28.09.2022 

 

Шановні жителі громади! Підволочиська селищна рада повідомляє, що у період з 01 жовтня 2022 року по 31 грудня 2022 року проводиться перереєстрація облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку у Підволочиській селищній раді.

Тому, особам, що перебувають у черзі на отримання житла, необхідно звернутися у відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища Підволочиської селищної ради з наступними документами:

 • довідкою з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію (Ф-№2) всіх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку;
 • копією свідоцтва про право власності та технічного паспорта (у випадку проживання у власному будинку або приватизованій квартирі);
 • копіями паспортів черговика та дорослих членів сім’ї;
 • копіями довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім’ї, в тому числі неповнолітніх дітей;
 • довідками з місця роботи (навчання) черговика та дорослих членів сім’ї, копіями пенсійного посвідчення;
 • копіями свідоцтв про одруження (народження дітей) та іншими документи, які засвідчують зміни у складі сім’ї;
 • копіями документів, які дають право на включення черговика у пільгову чергу, завірені у встановленому порядку;
 • довідкою з бюро технічної інвентаризації про наявність (відсутність) у черговика та членів його сім’ї нерухомого майна та приватизованої житлової площі;
 • актом обстеження житлових умов.

Громадяни, які станом на 01.01.2023 року не звернуться у Підволочиську селищну раду для перереєстрації їх облікових справ, не вважатимуться такими, що потребують поліпшення житлових умов та будуть виключені зі списку черговості.


 

15.08.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ

про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

ТОВ «СОФІЯ АГРО КОМ»

 

12.08.2022 

ОГОЛОШЕННЯ

 щодо перейменування вулиці в селі Хмелиська

 

04.08.2022

Підволочиська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

 адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Підволочиської селищної ради

            Вимоги до кандидатів на посаду:

- громадянство України та вільне володіня  державною  мовою;

- вища  освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

- стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби  або досвід роботи на посадах підприємств, та організацій  не менше 1 року;

- володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача.

 

Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з додатками;

- дві фотокартки (4х6см);

- копії  документів про  освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовозобов'язаних);

          Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 02 вересня  2022 року включно.

            За довідками звертатися :

            смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел.. 2-13-50

Підволочиська селищна рада гарантує забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків при проведенні конкурсного відбору на заміщення  вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.

Додаткову інформацію щодо умов конкурсу, основних функціональних обов`язків можна отримати у відділі кадрової роботи Підволочиської селищної ради


 

22.07.2022

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПЕРЕРАХУНОК ТАРИФІВ НА ЗАХОРОНЕННЯ ВІДХОДІВ 

27.06.2022 

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради

 

01.06.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Про  перелік вулиць, які підлягають перейменуванню

 

26.05.2022

Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1) начальника відділу соціального захисту населення, сім’ї,  молоді та спорту

  Вимоги до кандидатів на посаду:

- громадянство України та вільне володіня  державною  мовою;

- вища  освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

- стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби  або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій  не менше трьох років;

- знання законодавства відповідного спрямування;

- володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача.

 

2) головного спеціаліста відділу соціального захисту населення, сім’ї, молоді та спорту

  Вимоги до кандидатів на посаду:

- громадянство України та вільне володіня  державною  мовою;

- вища освіта відповідного професійного спрямування (економічна) не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

- стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше одного року, за фахом в інших сферах управління - не менше двох років;

- знання законодавства відповідного спрямування, досвід роботи з бухгалтерією.;

- володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача.

 

    Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з додатками;

- дві фотокартки (4х6см);

- копії  документів про вищу  освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовозобов'язаних);

     Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 25 червня  2022 року включно.

За довідками звертатися :

смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел.. 2-13-50

 Підволочиська селищна рада гарантує забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків при проведенні конкурсного відбору на заміщення  вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.

Додаткову інформацію щодо умов конкурсу, основних функціональних обов`язків можна отримати у відділі кадрової роботи Підволочиської селищної ради.

 


Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради


Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради


Інформація  про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки о б’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради


25.03.2022

       Підволочиська селищна рада звертається до  власників квартир, житлових будинків, готельних номерів та ін., які надають або мають намір надати житло вимушеним переселенцям.

Дуже багато людей в нашій громаді відгукнулися на чужу біду і безкоштовно прихистили у себе переселенців, за що їм безмежно вдячні.

          Але поряд з цим,  трапляються випадки безпідставного завищення цін на оренду житла. Щодо цього надходять численні звернення та інформація від громадян до народних депутатів України.

        Звертаємося до орендодавців з великим проханням, у цей складний для всіх час, не завищувати ціни на житло, не наживатися на чужій біді. В умовах воєнного стану такі спекулятивні дії прирівнюються до мародерства.

      При виявленні таких випадків, інформуйте Підволочиську селищну раду                         за телефоном 068 431 4677.

      Тільки надаючи підтримку один одному, ми зможемо подолати ворога.

 

       Переможемо разом! 

14.02.2022

  Підволочиська  селищна рада проводить відбір виконавців для розроблення  детального  плану території земельної ділянки, площею 1,2000 га з кадастровим номером 6124655100:02:001:0168, розташованої в межах населеного пункту смт Підволочиськ Тернопільської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (АЗС з об’єктом торгівлі), відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 07.06.2021 року № 846.

 


08.02.2022

Підволочиська селищна  рада Тернопільської області  повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна:

 будівля, що знаходится за адресою: вул. Д.Галицького, 1, с. Фащівка Тернопільського району, Тернопільської області, поштовий індекс 47862(Рішення про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна від 07.02.2022 року № 63297164).

     Прохання можливих власників зазначеного майна протягом року з дня взяття на облік звернутися з підтверджуючими правовими документами до Підволочиської селищної ради за адресою: вул. А.Шептицького, 4, смтПідволочиськ, Тернопільська область, 47800

 

Фото без опису

28.01.2022

 Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт, який має право на ведення діяльності у сфері землевпорядкування та топографо-геодезичної діяльності, із виготовлення проекту землеустрою з організації та встановлення меж території геологічної пам’ятки природи місцевого значення «Останці Сарматського моря».

 Відбір буде проходити з 28.01.2022 року до 11.02.2022 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

 Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

 Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

            Ольга Бойко 2-12-64


10.01.2022р.

 

Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із експертної грошової оцінки земель відповідно до рішень Підволочиської селищної ради від 20 липня 2021 року № 959 та від 21 грудня 2021 року № 1744.

Земельна ділянка площею 0,0300 га за кадастровим номером 6124687500:02:001:0049, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Староміщина по вул. Л. Українки, 61а;

Земельна ділянка площею 0,1200 га за кадастровим номером 6124682700:03:001:0066, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в  с. Мовчанівка  по вул. Велика Дуга, 34.

Відбір буде проходити з 10.01.2022 року до 24.01.2022 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель у довільній формі;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

 

Бойко О.В.

 


23.12.2021р.

Оголошення

щодо визнання спадщини відумерлою

Підволочиська селищна рада Тернопільської області повідомляє, що до Підволочиського районного суду Тернопільської області готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини Бартків Марії Петрівни, яка проживала у с. Галущинці Тернопільської області та померла 29.01.2018 року, відумерлою.

У випадку наявності спадкоємців померлої просимо звернутися у Підволочиську селищну раду Тернопільської області за адресою: вул. А. Шептицького, 4, смт Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область, 47800.

 

 


26.11.2021р.

 

Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт, який має право на ведення діяльності у сфері землевпорядкування та топографо-геодезичної діяльності, із виготовлення проекту землеустрою з організації та встановлення меж території геологічної пам’ятки природи місцевого значення «Останці Сарматського моря».

Відбір буде проходити з 26.11.2021 року до 10.12.2021 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

 

  Ольга Бойко 2-12-64


22.11.2021 

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території  Підволочиської селищної   територіальної громади


22.11.2021

 

Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із експертної грошової оцінки земель відповідно до рішень Підволочиської селищної ради від 22 листопада 2021 року № 1556, 1557, 1558, 1559

 


10.11.2021

 

ОПРИЛЮДНЕННЯ

результатів розгляду пропозицій громадськості до проєкту містобудівної документації на місцевому рівні - «Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,5 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для будівництва вітрової електростанції) з встановленням 1 (однієї) вітрової турбіни орієнтовною потужністю до 5 МВт за межами с. Галущинці на території Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку – Розділу «Охорона навколишнього природного середовища»

 


 

05.11.2021 

 ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території  Підволочиської селищної    територіальної громади

 


04.11.2021

 

Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт, який має право на ведення діяльності у сфері землевпорядкування та топографо-геодезичної діяльності, із виготовлення проекту землеустрою з організації та встановлення меж території геологічної пам’ятки природи місцевого значення «Останці Сарматського моря».

Відбір буде проходити з 04.11.2021 року до 18.11.2021 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

 

            Ольга Бойко 2-12-64


 

Фото без опису

 


21.10.2021

Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад


08.10.2021

Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт, який має право на ведення діяльності у сфері землевпорядкування та топографо-геодезичної діяльності, із виготовлення проекту землеустрою з організації та встановлення меж території геологічної пам’ятки природи місцевого значення «Останці Сарматського моря».


ОГОЛОШЕННЯ

про умови та строки подачі документів кандидатів на зайняття посади незалежного члена Наглядової ради  комунального некомерційного підприємства «Підволочиська центральна лікарня» Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області

 


Інформація Підволочиської селищної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта оренди, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради


Повідомлення

про оприлюднення проєкту детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,5 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для будівництва вітрової електростанції) з встановленням 1 (однієї) вітрової турбіни орієнтовною потужністю до 5 МВт за межами с. Галущинці на території Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку.  

 


Підволочиська селищна рада  повідомляє,  що 22.09.2021р.   відбулося засідання комісії по конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради  КНП «Підволочиська центральна лікарня» Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області нежитлових приміщень за адресою: Тернопільська  область, Тернопільський   район,  смт. Підволочиськ, вул. Д.Галицького, 102.

 

 Розглянувши пропозиції  учасників конкурсу, комісія вирішила переможцем визнати ФОП Мацьків Ольгу Генадіївну.

 

Підволочиська селищна рада.

Юридична адреса: 47800, смт. Підволочиськ, вул. Шептицького, 4

Тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: [email protected],

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.


ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі громади! Підволочиська селищна рада повідомляє, що у період з 01 жовтня 2021 року по 31 грудня 2021 року проводиться перереєстрація облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку у Підволочиській селищній раді.

Тому, особам, що перебувають у черзі на отримання житла, необхідно звернутися у відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища Підволочиської селищної ради з наступними документами:

 • довідкою з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію (Ф-№2) всіх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку;
 • копією свідоцтва про право власності та технічного паспорта (у випадку проживання у власному будинку або приватизованій квартирі);
 • копіями паспортів черговика та дорослих членів сім’ї;
 • копіями довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім’ї, в тому числі неповнолітніх дітей;
 • довідками з місця роботи (навчання) черговика та дорослих членів сім’ї, копіями пенсійного посвідчення;
 • копіями свідоцтв про одруження (народження дітей) та іншими документи, які засвідчують зміни у складі сім’ї;
 • копіями документів, які дають право на включення черговика у пільгову чергу, завірені у встановленому порядку;
 • довідкою з бюро технічної інвентаризації про наявність (відсутність) у черговика та членів його сім’ї нерухомого майна та приватизованої житлової площі;
 • актом обстеження житлових умов.

Громадяни, які станом на 01.01.2022 року не звернуться у Підволочиську селищну раду для перереєстрації їх облікових справ, не вважатимуться такими, що потребують поліпшення житлових умов та будуть виключені зі списку черговості.


Інформація Підволочиської селищної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта оренди, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради


До уваги мешканців громади!

Постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517 «Про внесення змін до Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» передбачено спеціальну бюджетну дотацію за наявні бджолосім’ї

Відділом з загальних питань діяльності ради та звернень громадян виконавчого апарату селищної ради проводиться прийом документів для нарахування дотації за бджолосім’ї до 24.09.2021 року.

Перелік документів:

 • копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
 • копію рішення про державну реєстрацію потужності;
 • копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);
 • копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
 • копію паспорта громадянина України (фізичні особи) та ідентифікаційного коду;

Додаткова інформація за тел.2-13-50 або 0681056731

 


Фото без опису


Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел (вітрової електричної станції) за межами населеного пункту села Галущинці на території Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області

 


ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДБІР ВИКОНАВЦЯ РОБІТ ІЗ ЕКСПЕРТНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ


Підволочиська селищна рада  повідомляє , що 19.08.2021 р   відбулося засідання комісії по конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області нежитлового приміщення за адресою: Тернопільська область, Тернопільський   район,  с.Шевченкове, вул.Зелена 52.

Розглянувши пропозиції  учасників конкурсу, комісія вирішила переможцем визнати ФОП Мацьків Ольгу Генадіївну.

 

Підволочиська селищна рада.

Юридична адреса: 47800, смт. Підволочиськ, вул. Шептицького, 4

Тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: [email protected],

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov

 


ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ  ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ПРИВАТНОЇ ВЛАСНОСТІ ПЛОЩЕЮ 1,9894 ГА ЗА КАДАСТРОВИМ НОМЕРОМ 6124681000:02:001:0458 ДЛЯ БУДІВНИЦТВА І ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМИ (ДЛЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ГІДРОТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ВОДОГОСПОДАРСЬКИМИ СПОРУДАМИ І КАНАЛАМИ) В С. ГАЛУЩИНЦІ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

«Детальний план території  земельної ділянки приватної власності площею 1,9894 га за кадастровим номером 6124681000:02:001:0458 для будівництва і обслуговування системи (для експлуатації по догляду за гідротехнічними спорудами

 і каналами) в с. Галущинці  Тернопільського  району Тернопільської області»

 

 

Підволочиська селищна рада повідомляє, що розпочато процедуру громадського обговорення проекту детального плану території  земельної ділянки приватної власності площею 1,9894 га за кадастровим номером 6124681000:02:001:0458 для будівництва і обслуговування системи (для експлуатації по догляду за гідротехнічними спорудами і каналами) в с. Галущинці  Тернопільського  району Тернопільської області, розробленого на підставі рішення Підволочиської селищної ради від 18 травня 2021 року № 835.

 

Замовник проекту: Підволочиська селищна рада.

Юридична адреса: 47800, смт. Підволочиськ, вул. Шептицького, 4

Тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: [email protected],

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.

 

Підволочиська селищна рада повідомляє, що ознайомитись з матеріалами проекту детального плану території земельної ділянки приватної власності площею 1,9894 га за кадастровим номером 6124681000:02:001:0458 для будівництва і обслуговування системи (для експлуатації по догляду за гідротехнічними спорудами і каналами) в с. Галущинці  Тернопільського  району Тернопільської області можна у секторі містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури Підволочиської селищної ради.

            Обговорення починається з 11.08.2021 р. і триває до 09.09.2021 р.

Громадські слухання будуть проводитись 10.09.2021 р. в смт Підволочиськ об 11.00 год. в залі засідань селищної ради.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, та строки їх подання.

Зауваження та пропозиції до проекту детального плану території подаються протягом 30 днів з дня її оприлюднення в письмовій формі до  сектору містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури Підволочиської селищної ради за адресою:          смт. Підволочиськ, вул. Шептицького, 4 та  в електронному вигляді на електронну адресу: [email protected],

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.


 Підволочиська  селищна рада проводить відбір сертифікованих виконавців для розроблення детального плану території земельної ділянки, площею 1,2000 га з кадастровим номером 6124655100:02:001:0168, розташованої в межах населеного пункту смт Підволочиськ Тернопільської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 07.07.2021 року №846.

    Зацікавлених осіб просимо звертатися в Підволочиську селищну раду з 29.07.2021 до 12.08.2021 р. (включно) за адресою: 47800, смт  Підволочиськ, вул. Шептицького, 4.

Тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: [email protected],

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.

 


 

ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ  ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТОРГОВОГО ЗАКЛАДУ НА ВУЛ. ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО, 54 «А» В СМТ. ПІДВОЛОЧИСЬК  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Про заходи щодо підготовки об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року

Просимо керівників підприємств непродовольчого сектору промисловості Підволочиської територіальної громади щомісяця, до 12 числа, надавати інформацію Підволочиській селищній раді щодо заходів з підготовки підприємств непродовольчого сектору промисловості до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року, враховуючи, що термін їх виконання – до 01 жовтня 2021 року.

Інформацію щодо заходів підготовки, їхньої вартості, періоду впровадження, економії паливно-енергетичного ресурсу надавайте відділу економічного розвитку, торгівлі  та інвестицій селищної ради на електронну адресу [email protected], з метою подальшого інформування Тернопільської райдержадміністрації.


Оголошення
про встановлення шляхом 
 
корегування тарифів  на послуги централізованого водопостачання та централізованого  водовідведення  на територ ії Підволочиської селищної ради Тернопільського районну Тернопільської області в смт.Підволочиськ  з 01.08.2021 р.

 


Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта оренди, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради


 Підволочиською селищною радою на звернення громадян розглядається спірне питання щодо пішохідного проходу між вулицями Грушевського та Д.Галицького в смт. Підволочиськ.

 Для повноцінного та об’єктивного розгляду та прийняття відповідного рішення, враховуючи генеральний план смт Підволочиськ, існуючий ситуаційний план та надані для розгляду матеріали, Підволочиська селищна рада просить кваліфікованих спеціалістів, а саме: сертифікованих архітекторів, землевпорядників, юристів взяти участь у розгляді зазначеного питання.

 Зацікавлених осіб просимо звертатися в Підволочиську селищну раду до 19.07.2021 р. (включно) за адресою: 47800, смт  Підволочиськ, вул. Шептицького, 4.

Тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: [email protected],

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.


ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ІЗ ВНЕСЕННЯМ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СМТ. ПІДВОЛОЧИСЬК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА АВТОМИЙКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН

 В СМТ. ПІДВОЛОЧИСЬК ПО ВУЛ. ТЕРНОПІЛЬСЬКА (ЗА АЗС ТОВ «ЛЮКС»)

 


ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ НЕЖИТЛОВОЇ БУДІВЛІ РЕСТОРАНУ «ЗБРУЧ» ПІД КУЛЬТОВУ СПОРУДУ ПО ВУЛ. ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО, 85-а  В СМТ ПІДВОЛОЧИСЬК ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ


25.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ

про  призначення на посаду керівників закладів культури комунальної форми власності за результатами конкурсного відбору


03.06.2021

Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста відділу планування доходів

фінансового управління Підволочиської селищної ради

  Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з додатками;

- дві фотокартки (4х6см);

- копії  документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовозобов'язаних),

Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють   державною  мовою,  мають  вищу  освіту відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра, навики   роботи   на  комп’ютері.

Підволочиська селищна рада гарантує забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків при проведенні конкурсного відбору на заміщення  вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування.

   Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 03 липня 2021 року включно.

За довідками звертатися :

смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел. 2-13-50

   Додаткову інформацію щодо умов конкурсу, основних функціональних обов`язків можна отримати у відділі кадрової роботи Підволочиської селищної ради.

 


ОГОЛОШЕННЯ

  03 червня 2021 року відбудеться І етап конкурсу на посаду керівників НВК «Іванівський ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ», НВК «Оріховецький ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ», НВК «Клебанівський ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ», Турівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Супранівської ЗОШ І-ІІ ступенів Підволочиської селищної ради Тернопільської обл.

 

Засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду керівників закладів освіти Підволочиської селищної ради відбудеться

03 червня 2021 року

в приміщенні залу засідань Підволочиської селищної ради.

Початок роботи комісії – 09 год. 30 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 1. Розгляд заяв претендентів для участі у конкурсі на посаду керівників закладів та поданих ними документів на відповідність установленим законодавством вимогам.  

 2. Прийняття рішення про допущення та/або недопущення претендентів для участі у конкурсному відборі на посаду керівників закладів освіти Підволочиської селищної ради Тернопільської області.

 

 

Голова конкурсної комісії                                                                   Галина САКЕВИЧ

 

Надія Білан


  Інформуємо Вас, що на виконання рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14 травня 2021 року протокол № 30, 26 травня 2021 року з 14 до 15 години буде проводитись комплексна перевірка системи централізованого оповіщення цивільного захисту області ,,Сигнал-ВО” з включенням електросирен та передачею мовної інформації по радіотрансляційній мережі області.


Оголошення
про проведення громадських слухань стосовно  корегування тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого  водовідведення  на території Підволочиської селищної ради Тернопільського районну Тернопільської області в смт.Підволочиськ


Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт з виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки під об’єктами залізничного транспорту, які перебувають в постійному користуванні АТ «Укрзалізниця» відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 18 травня 2021 року № 836.

 • ділянка розташована в межах смт. Підволочиськ;

   Відбір буде проходити з 19.05.2021 року до 02.06.2021 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію на проведення робіт із землеустрою згідно із законом, звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт по інвентаризації земель” із зазначенням об’єкта.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель у довільній формі;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

 

Бойко О.В.

 


Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із експертної грошової оцінки земель відповідно до рішень Підволочиської селищної ради від 18 травня 2021 року № 741.

Земельна ділянка площею 1,7112 га  за кадастровим номером 6124655100:02:003:1711 для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій в смт. Підволочиськ, вул. Лисенка, 4.

Відбір буде проходити з 19.05.2021 року до 02.06.2021 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель у довільній формі;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

 

 

Бойко О.В.

 


Громадське обговорення проекту рішення про зміну назви та типів закладів освіти (завантажити)


Відділ освіти Підволочиської селищної ради оголошує конкурси на посади керівників закладів загальної середньої освіти:

НВК “Іванівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ”

НВК “Оріховецький ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ”

НВК “Клебанівський ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ”

Супранівська ЗОШ І-ІІ ст.

Турівська ЗОШ І-ІІ ст.

Перелік питань для перевірки знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти

Зразок ситуаційного завдання

Критерії оцінювання


 Підволочиська селищна рада  повідомляє Вас, що 26.04.2021 р    відбулося засідання комісії по конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради  КНП «Підволочиська центральна лікарня» Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області нежитлового приміщення за адресою: Тернопільська область, Тернопільський   район,  смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 102.

 Розглянувши пропозиції  учасників конкурсу, комісія вирішила переможцем визнати ФОП Мацьків Ольгу Генадіївну.

Підволочиська селищна рада.

Юридична адреса: 47800, смт. Підволочиськ, вул. Шептицького, 4

Тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: [email protected],

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov

 

Підволочиська селищна рада оприлюднює проект  детального  плану території для будівництва житлового будинку, господарських будівель  та споруд на вулиці Відродження в селі Галущинці Тернопільського району Тернопільської області.  

Для ознайомлення та надання зауважень і пропозицій просимо звертатись у відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради до 11 травня 2021 року.

Громадські слухання на предмет розгляду проекту детального плану території для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд на вулиці Відродження в селі Галущинці Тернопільського району Тернопільської області відбудуться 12 травня 2021 року о 14:00 год. в приміщенні Підволочиської селищної ради.

 

Підволочиська селищна рада

 


Фото без опису

Інформація

Підволочиської селищної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради (завантажити)


 ОГОЛОШЕННЯ про намір зміни  діючих тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в смт.Підволочиськ


  Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт з виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок  комунальної власності (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення) відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 16 березня 2021 року № 432.

 • ділянка розташована в межах смт. Підволочиськ, орієнтовною площею 0,45 га із формуванням земельної ділянки;
 • ділянка розташована в межах смт. Підволочиськ, орієнтовною площею 1,20 га із формуванням земельної ділянки

   Відбір буде проходити з 29.03.2021 року до 12.04.2021 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію на проведення робіт із землеустрою згідно із законом, звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт по інвентаризації земель” із зазначенням об’єкта.

 У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

 До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель у довільній формі;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

  Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

 

 


ОГОЛОШЕННЯ

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися до проведення незалежної оцінки об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Підволочиської селищної ради

Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 11 травня 2016 року  № 337 « Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна» відділ культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Підволочиської селищної ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади Підволочиської селищної ради.

Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення, площею 138,1 м²,   що перебуває на балансі відділу культури, туризму  та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: 47840, смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 35 (2 поверх Підволочиського будинку культури).

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта оцінки для розрахунку орендної плати з метою укладення додаткового договору оренди.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності:

 • наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватись чинним кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;
 • досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведені оцінки майна зокрема подібного майна;
 • переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
 • письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Претенденти подають у відділ культури, туризму  та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

     До підтвердних документів належать:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, а також терміну їх виконання, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

        Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Документи приймаються до 13 квітня 2021року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35, 2 відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації.

Конкурс відбудеться 19 квітня 2021 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури.

Телефон для довідок 2-13-93, 097-5952-674

Начальник відділу культури                                                                                                               І.В.Бабій


Фото без опису

Запрошуємо представників бізнесу пройти опитування стосовно інноваційної діяльності в Україні

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в державі проводиться опитування представників бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні: “Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди”.

Основною метою опитування є виявлення потреби бізнесу у сфері інноваційної діяльності та визначення можливостей і форм співпраці з державою в частині монетизації інновацій.

Опитування триватиме включно до 12 березня 2021 року за посиланням: http://bit.ly/2XHiB8d . Усі респонденти отримають можливість ознайомитись із презентацією-результатами дослідження.

Пропонуємо зацікавленим суб’єктам господарювання непродовольчого сектору економіки Підволочиської територіальної громади долучитися до опитування та висловити свою позицію.


06.01.2021р.

Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

начальника відділу освіти Підволочиської селищної ради

Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з додатками;

- дві фотокартки (4х6см);

- копію  документа про освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовозобов'язаних),

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють   державною  мовою,  мають  вищу  освіту відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста, навики   роботи   на  комп’ютері, досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій не менше 3 років.

    Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 06 лютого 2021 року включно.

За довідками звертатися :

смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел.. 2-13-50

 


  Відділ культури, туризму та з питань діяльності Підволочиської селищної ради інформує про те, що 24.12.2020р. відбулося засідання комісії по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності про незалежну оцінку комунального майна нежитлового приміщення за адресою: Тернопільська область, Тернопільський   район,  смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 35.

 Розглянувши пропозицію одного учасника конкурсу, комісія вирішила переможцем визнати ФОП Мацьків Ольгу Генадіївну.

Начальник відділу                                                                                                                                                   Інга БАБІЙ


 ОГОЛОШЕННЯ

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися до проведення незалежної оцінки об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Підволочиської селищної ради

Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 11 травня 2016 року  № 337 « Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна» відділ культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Підволочиської селищної ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади Підволочиської селищної ради.

Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення, площею 76,0 м², та площею спільного користування 13,4 м²,  що перебуває на балансі відділу культури, туризму  та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: 47840, смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 35 (1 поверх Підволочиського будинку культури).

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта оцінки для розрахунку орендної плати з метою укладення додаткового договору оренди.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності:

 • наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватись чинним кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;
 • досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведені оцінки майна зокрема подібного майна;
 • переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
 • письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Претенденти подають у відділ культури, туризму  та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

     До підтвердних документів належать:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, а також терміну їх виконання, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

        Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Документи приймаються до 21 грудня 2020року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

Конкурс відбудеться 24 грудня 2020 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури.

Телефон для довідок 2-13-93, 097-5952-674

Начальник відділу культури                                                                                                                                       І.В.Бабій

 

   ОГОЛОШЕННЯ

Підволочиська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад  адміністратор сектору з питань діяльності територіальних підрозділів відділу «Центр надання адміністративних послуг» (с.Кам’янки, с.Супранівка,  с. Жеребки) - 3 штатних одиниці.

     Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з додатками;

- дві фотокартки (4х6см);

- копію  документа про освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовозобов'язаних),

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють   державною  мовою,  мають  вищу  освіту відповідного професійного спрямування не нижче ступеня спеціаліста, навики   роботи   на  комп’ютері, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби обо досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій не менше 1 року.

          Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 03 січня 2021 року включно.

За довідками звертатися :

смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел.. 2-13-50


ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів на території населених пунктів Підволочиської селищної ради.

Замовник: Підволочиська селищна рада, код ЄДРПОУ-04396294, e-mail  [email protected] 

Місцезнаходження: Україна, 47800, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вулиця Шептицького, 4.

Підстава для проведення конкурсу: рішення 73-ї сесії  7-го скликання Підволочиської селищної  ради від  09.10.2020 року № 5646. Перелік послуг: послуги з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних)з території населених пунктів Підволочиської селищної  ради. Місце та час проведення конкурсу: Україна, 47800, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вулиця Шептицького, 4, 18 листопада 2020 року, о 10.00 год. ПІБ посадової особи, уповноваженої здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу: Мельничук Степан Андрійович, перший заступник селищного голови, голова конкурсної комісії, (03543)21350. Способи, місце та дата отримання конкурсної документації: конкурсні пропозиції надсилаються рекомендованим листом, особисто в робочі дні з 8.00 год. до 17.15 год., перерва з 12.00 до 13.00 год. Строк подання документів – до 16 листопада 2020 року включно. Місце: Україна, 47800, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вулиця Шептицького, 4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність спеціально обладнаних транспортних засобів, достатньої кількості контейнерів для роздільного збору відходів; можливість здійснювати щоденний контроль за їх технічним станом власними силами; підтримання належного санітарного стану транспорту і контейнерів; можливість забезпечити їх охорону; організація обслуговування жителів всіх населених пунктів громади; впровадження системи роздільного збору відходів; участь в плануванні майданчиків для розвантаження відходів, їх складуванні, підгортанні та захороненні на паспортизованих полігонах; прийнятна вартість послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, норм та правил; наявність працівників відповідної кваліфікації та ін.

Місце, час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями: Україна, 47800, Тернопільська область,  смт Підволочиськ, вулиця Шептицького, 4,   18 листопада 2020 року, о 10.00 год.

Додаток 


Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

педагогічних працівників  комунальної установи

 «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»  Підволочиської селищної ради Тернопільської області:

-  консультант – 2 штатних одини

-  психолог – 1 штатна одиниця

  До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють   державною  мовою, мають вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, спеціаліста, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п'яти років.

Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії з організації та проведення конкурсу на зайняття посад  педагогічних  працівників  комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Підволочиської селищної ради Тернопільської області такі документи:

         -  заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

 • автобіографію;
 • документ про вищу педагогічну освіту (копія);
 • паспорт громадянина України (копія);
 • трудову книжку (копія);
 • інші документи, що підтверджують професійність претендента.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 24 жовтня 2020 року включно.

За довідками звертатися :

смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел. 2-13-50

 


  Рішенням Підволочиської селищної ради №5150 від 10 липня 2020 року затверджено «Детальний план території для реконструкції квартири №2 під заклад торгівлі на вулиці П.Мстислава, 14 в смт. Підволочиськ Підволочиського району Тернопільської області».


18.06.2020р.

Підволочиська сели щна рада оприлюднює детальний план території для реконструкції квартири №2 під заклад торгівлі на вулиці П.Мстислава, 14 в смт. Підволочиськ Підволочиського району Тернопільської області.

 Для ознайомлення та надання зауважень і пропозицій просимо звертатись у відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради до  3 липня 2020 року.

Громадські слухання на предмет розгляду детального плану території для реконструкції квартири №2 під заклад торгівлі на вулиці П.Мстислава, 14 в смт. Підволочиськ Підволочиського району Тернопільської області, відбудуться 3 липня  2020 року о 14:00 год. в приміщенні  адмінбудівлі Підволочиської селищної ради.


ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля


 Відповідно до  розпорядження   селищного   голови від 08.04.2020 року № 33 Підволочиська селищна рада оголошує конкурс  на виконавця робіт із виготовлення проектно-кошторисної документації  по об’єкту «Реконструкція  парку по вул. Шухевичів в смт Підволочиськ».

 Із архітектурною  концепцією облаштування  парку у смт Підволочиськ та  з умовами конкурсу можна ознайомитись нижче:

Архітектурна концепція

Розпорядження № 33-од Про затвердження Положення про конкурсний відбір виконавця  робіт із виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція парку по вул. Шухевичів в смт Підволочиськ Тернопільської області»

Конкурс відбудеться 23.04.2020 року в 10.00 в залі засідань Підволочиської селищної ради за адресою  вул. А. Шептицького, 4, смт Підволочиськ. Прийом документів буде проводитись із 09.04.2020 року до 22.04.2020 року.

За додатковою інформацією звертатись за тел: 03543 2 12 64

 


 

Території, закріплені для прибирання в Підволочиську

 


      ПЕРЕЛІК ПОДАТКОВИХ АГЕНТІВ,

 

які зареєстровані по ознаці неосновного виду діяльності  КВЕД «Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування» та  повинні справляти туристичний збір на території Підволочиської об’єднаної  територіальної громади згідно рішення Підволочиської селищної ради  від 08.02.2019 року №3015:

Лубкович Марія Степанівна- приватний підприємець, смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького,98;

Глушко Михайло Іванович- приватний підприємець, с. Кам’янки;

Білик Ірина Львівна- приватний підприємець, смт. Підволочиськ, вул. В. Стуса, 21«А»;

Гапанович Тамара Володимирівна- приватний  підприємець, смт. Підволочиськ, вул. Князя Володимира,18;

Лубкович Андрій Іванович- приватний підприємець, смт. Підволочиськ, вул. Мазепи, 40;