06.11.2023 року

Повідомлення  про  оприлюднення  проекту  регуляторного  акта

 Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднено проект рішення Підволочиської селищної ради «Про затвердження правил благоустрою населених пунктів Підволочиської селищної ради» на сайті pidvolochyska-gromada.gov.ua із Аналізом регуляторного  впливу проекту рішення Підволочиської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Підволочиської селищної ради», Експертним висновком постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Підволочиської селищної ради щодо регуляторного впливу проекту регуляторного акта «Про затвердження правил благоустрою населених пунктів Підволочиської селищної ради» та аналізу регуляторного впливу до нього, Проекту «Правил благоустрою населених пунктів Підволочиської селищної ради».
Метою даного проекту рішення є: удосконалення механізму вирішення питань, пов’язаних із благоустроєм території, забезпечення чистоти та порядку на території населених пунктів.

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Підволочиської селищної ради.

Зауваження та пропозиції  в  письмовій  формі  приймаються  виконавчим  комітетом Підволочиської селищної ради протягом місяця з дня  оприлюднення  проекту рішення за поштовою адресою:

    вул. А.Шептицького, 4, смт Підволочиськ, Тернопільська область, 47800.

    електронною адресою : [email protected]

 


05.05.2020р.

Повідомлення  про  оприлюднення  проєкту  регуляторного  акта.

 

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднено проєкт рішення Підволочиської селищної ради «Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг Підволочиської селищної  ради»

Проєкт регуляторного акта - рішення Підволочиської селищної ради «Про затвердження Регламенту відділу «Центру надання адміністративних послуг Підволочиської селищної  ради»

Розробник проєкту – відділ Центр надання адміністративних послуг Підволочиської селищної ради.

Мета проєкту - вдосконалення нормативного регулювання та приведення у відповідність вимогам чинного законодавства з питань надання адміністративних послуг,  які надаються через відділ  Центр надання адміністративних послуг Підволочиською селищною радою

Інформація про спосіб оприлюднення проєкту регуляторного акта

Аналіз регуляторного впливу та проєкт рішення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті селищної ради  https://pidvolochyska-gromada.gov.ua/main.

Термін прийняття зауважень і пропозицій до проєкту  даного рішення становить 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному веб-сайті селищної ради-https://pidvolochyska-gromada.gov.ua/main/   в розділі «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проєкту в письмовій  формі за поштовою адресою: 47801, вул. Д.Галицького, 35, смт. Підволочиськ та на електронну адресу:[email protected] 

 

Телефон для довідок: (03543) 2-13-06

 


10.04.2020р.

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

     ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

 

проєкту рішення Підволочиської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Підволочиської селищної ради на 2021 рік».

 

Проєкт регуляторного акта - рішення Підволочиської селищної ради «Про встановлення  місцевих податків і зборів на території Підволочиської селищної ради на 2021 рік».

Розробник проєкту - фінансове управління  Підволочиської селищної ради.

Мета проєкту - встановлення на території Підволочиської селищної ради місцевих податків і зборів у відповідності з останньою редакцією Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності від 11. 09. 2003 р. №1160-IV.

Термін прийняття зауважень і пропозицій до проєкту  даного рішення становить 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному веб-сайті селищної ради-https://pidvolochyska-gromada.gov.ua/main/  в розділі «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проєкту в письмовій формі за поштовою адресою: 47800, вул. Д.Галицького,80, смт. Підволочиськ та на електронну адресу: [email protected]  від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб – на фірмових бланках, ( при наявності печатки) завірені печаткою.

                                  Телефон для довідок: (03543) 2-32-68


05.04.2019р.                                         

   ПОВІДОМЛЕННЯ 

     ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

проекту рішення Підволочиської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Підволочиської селищної ради на 2020 рік».

 

Проект регуляторного акта - рішення Підволочиської селищної ради «Про встановлення  місцевих податків і зборів на території Підволочиської селищної ради на 2020 рік».

Розробник проекту - фінансове управління  Підволочиської селищної ради.

Мета проекту - встановлення на території Підволочиської селищної ради місцевих податків і зборів у відповідності з останньою редакцією Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності від 11. 09. 2003 р. №1160-IV.

Термін прийняття і зауважень і пропозицій до проекту  даного рішення становить 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному веб-сайті селищної ради https://pidvolochyska-gromada.gov.ua/main/ в розділі «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі за поштовою адресою: 47800, вул. Д.Галицького,80, смт. Підволочиськ та на електронну адресу: pidvol_finans@ukr.net  від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб – на фірмових бланках, ( при наявності печатки) завірені печаткою.

                                  Телефон для довідок: (03543) 2-32-68

 


21.05.2018

Повідомлення  про  оприлюднення  проекту  регуляторного  акта.

 Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднено проект рішення виконавчого комітету Підволочиської селищної ради «Про затвердження правил благоустрою населених пунктів Підволочиської селищної ради» на сайті pidvolochyska-gromada.gov.ua з аналізом його регуляторного  впливу.

Метою даного проекту рішення є: удосконалення механізму вирішення питань, пов’язаних із благоустроєм території, забезпечення чистоти та порядку на території населених пунктів.

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Підволочиської селищної ради.

Зауваження та пропозиції  в  письмовій  формі  приймаються  виконавчим  комітетом Підволочиської селищної ради протягом місяця з дня  оприлюднення  проекту рішення за поштовою адресою:

    вул. А.Шептицького, 4, смт Підволочиськ, Тернопільська область, 47800.

 

 


19.04.2018р.                                                

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Підволочиської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Підволочиської селищної ради на 2019 рік».

 

Проект регуляторного акта - рішення Підволочиської селищної ради «Про встановлення  місцевих податків і зборів на території Підволочиської селищної ради на 2019 рік».

Розробник проекту - фінансове управління  Підволочиської селищної ради.

Мета проекту - встановлення на території Підволочиської селищної ради місцевих податків і зборів у відповідності з останньою редакцією Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності від 11. 09. 2003 р. №1160-IV.

Термін прийняття і зауважень і пропозицій до проекту  даного рішення становить 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному веб-сайті селищної ради-pidvolochyska-gromada.gov.ua

Телефон для довідок : (03543) 2-32-68

 

Начальник фінансового управління

Підволочиської селищної ради                                                                                                                                      В. Є. Томішак       

 


 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА - ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ  ПОЛОЖЕННЯ  ПРО ПОРЯДОК  РОЗМІЩЕННЯ  ТА  ВСТАНОВЛЕННЯ  ТЕХНІЧНИХ  ЕЛЕМЕНТІВ (ПРИСТРОЇВ) НА БУДІВЛЯХ ТА СПОРУДАХ , ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ НА БАЛАНСІ ПІДВОЛОЧИСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА.

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Підволочиської селищної  ради «Про затвердження Положення  про  порядок  розміщення  та  встановлення  технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах, що перебувають  на балансі   Підволочиського управління житлово-комунального господарства

 

Розробником проекту є виконавчий комітет селищної ради.

 

Зазначений проект рішення Підволочиської селищної ради передбачає: встановлення прозорого та чітко врегульованого порядку розміщення  та  встановлення технічних  елементів (пристроїв) на  будівлях та  спорудах , що перебувають на балансі  Підволочиського управління житлово-комунального господарства.

Регуляторним актом передбачається: затвердження Положення про порядок розміщення та  встановлення технічних елементів (пристроїв) на  будівлях та  спорудах , що перебувають на балансі  Підволочиського управління житлово-комунального господарства з метою  забезпечення прозорості та гласності  в процесі розміщення телекомунікаційних мереж, а також регулювання взаємовідносин селищної  ради з суб’єктами господарювання.

 

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі: 
• за поштовою адресою: 47800 вул.А.Шептицького , 4;
• факсом: (03543) 2-25-35.
Телефон для довідок : (03543) 2-13-50
Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення   05.12.2017 року в мережі інтернет.

Аналіз регуляторного впливу та проект рішення оприлюднюється на офіційному Веб-сайті Підволочиської селищної ради на сторінці “Регуляторна діяльність”, протягом 5-ти  днів  з  дня  оприлюднення  даного  повідомлення.

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про  оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Підволочиської селищної ради “Про затвердження положення, переліку та вартості платних послуг,що надаються  закладами культури комунальної власності територіальної громади  Підволочиської селищної ради”

 Згідно Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності від 11.09.2003 р. №1160-IV оприлюднюється проект рішення Підволочиської селищної ради “Про затвердження положення, переліку та вартості платних послуг,що надаються  закладами культури комунальної власності територіальної громади  Підволочиської селищної ради”.

Розробник проекту -  відділу культури, туризму та  з питань діяльності ЗМІ.                                                                             

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі  за поштовою адресою: 47800 вул.Д.Галицького, 35,  

 

 Телефон для довідок : (03543) 2-13-93

 

 

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення сесії Підволочиської селищної ради  «Про затвердження «Положення про  організацію та проведення на території  Підволочиської селищної ради масових рекламних, розважальних, релігійних, культурно-просвітницьких, спортивних, видовищних та інших заходів»

З метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення сесії Підволочиської селищної ради  «Про затвердження «Положення про  організацію та проведення на території  Підволочиської селищної ради масових рекламних, розважальних, релігійних, культурно-просвітницьких, спортивних, видовищних та інших заходів» та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – впровадження чіткого та прозорого порядку організації та проведення масових заходів, спрощення процедури надання дозволу на проведення масових заходів, визначення вичерпного переліку місць, де можливе проведення масових заходів, закріплення пріоритетів при визначенні організатора заходу в разі подання декількох заявок на проведення заходу в одному місці і в один час.

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на всій території територіальної громади Підволочиської селищної ради, а його вимоги будуть обов’язкові для виконання всіма суб’єктами масових рекламних, розважальних, релігійних, культурно-просвітницьких, спортивних, видовищних та інших заходів.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення та положення «Про затвердження «Положення про  організацію та проведення на території  Підволочиської селищної ради масових рекламних, розважальних, релігійних, культурно-просвітницьких, спортивних, видовищних та інших заходів» та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного рішення та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться відділом культури, туризму та з питань діяльності засобів  масової інформації Підволочиської селищної ради.

поштою на адресу - 47800, смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 35;

факсом - (03543) 2-25-95;

на електронну адресу – [email protected]


 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про  оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Підволочиської селищної ради «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на території Підволочиської селищної ради на 2018 рік».

 Згідно Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності від 11.09.2003 р. №1160-IV оприлюднюється проект рішення Підволочиської селищної ради «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на території Підволочиської селищної ради на 2018 рік».

Розробник проекту- фінансове управління селищної ради.

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі  за поштовою адресою: 47800 вул.Д.Галицького, 80,  

 

 Телефон для довідок : (03543) 2-32-68

[email protected]

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Підволочиської селищної ради  «Про затвердження Порядку залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної  інфраструктури Підволочиської селищної ради»

 

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюється проект рішення Підволочиської селищної ради «Про затвердження Порядку залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної  інфраструктури Підволочиської селищної ради».

Розробник проекту – є виконавчий комітет селищної ради.

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі:

• за поштовою адресою: 47800 вул. А.Шептицького , 4;

• факсом: (03543) 2-25-35.

Телефон для довідок : (03543) 2-13-50

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення   24 квітня 2017 року в мережі інтернет.

Аналіз регуляторного впливу та проект рішення оприлюднюється на офіційному Веб-сайті Підволочиської селищної ради на сторінці «Регуляторна діяльність», протягом 5-ти  днів  з  дня  оприлюднення  даного  повідомлення

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА - ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРАВИЛ РОЗМІЩЕННЯ ОБ'ЄКТІВ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ НА ТЕРИТОРІЇ СЕЛИЩА ПІДВОЛОЧИСЬК»

 

Розробником проекту є виконавчий комітет селищної ради.

Регуляторним органом є Підволочиська  селищна рада.

Зазначений проект рішення Підволочиської селищної ради передбачає: встановлення прозорого та чітко врегульованого порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Підволочиської селищної ради.

Регуляторним актом передбачається: затвердження Правил розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Підволочиської селищної ради  з метою  забезпечення прозорості та гласності в процесі розміщення об’єктів зовнішньої реклами, регулювання взаємовідносин селищної  ради з суб’єктами господарювання.

 

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі: 
• за поштовою адресою: 47800 вул.А.Шептицького , 4;
• факсом: (03543) 2-25-35.
Телефон для довідок : (03543) 2-13-50
Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення   30.01.2017 року в мережі інтернет.

Аналіз регуляторного впливу та проект рішення оприлюднюється на офіційному Веб-сайті Підволочиської селищної ради на сторінці “Регуляторна діяльність”, протягом 5-ти  днів  з  дня  оприлюднення  даного  повідомлення.