Фото без опису

ВДАЛИЙ ВИСТУП ЮНИХ ФУТБОЛІСТОК ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ ДЮСШ!

В неділю 3 березня в спортивному залі Підволочиської ДЮСШ відбулися змагання з футзалу на Кубок Тернопільської області серед дівчат 2011 р.н. і молодших. У змаганнях взяли участь шість команд. Команда дівчат Підволочиської ДЮСШ стала срібним призером змагань.

Перемогли дівчата з Тернопільської академії футболу. Третє місце- "Чемпіон" м.Зборів. Далі місця зайняли дівчата з команд спортивних шкіл: Гусятина, Ланівців та Бучача. Команди призери нагороджені кубками і медалями від Тернопільської асоціації футболу. Дівчат Підволочиської команди до змагань готували: тренери-викладачі ДЮСШ Сергій Дрейко та Анатолій Гладин.

Дякуємо ЗСУ за можливість нашим дітям тренуватися та приймати участь в змаганнях.

СЛАВА ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!