Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Футбол – найпопулярніший вид спорту у світі. Про це відомо кожному. Тому і в Підволочиській громаді він користується не аби-якою популярністю. Саме тому 31 січня 2024 року в Підволочиській ДЮСШ відбулися чергові змагання з футзалу серед юнаків . За кубок змагалися сім команд. На фінальному етапі за перемогу боролося 4 команди. В результаті третє місце завоювала команда Оріховецького ліцею, друге місце здобула команда Підволочиського ліцею і переможцем стала команда Підволочиського ліцею ім. Івана Франка.

Не можемо не згадати про ще одного фіналіста – команду Кам’янківського ліцею, яка боролася до останнього і показала себе як сильний суперник.

Нагадуємо, що спортивні змагання проводилися в рамках співпраці Підволочиської селищної ради та ГО «МІСТ» із проєктом «Голос громади в місцевому самоврядуванні», який впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), за підтримки агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Зміст цього матеріалу є одноособовою відповідальністю виконавців проєкту «Гуртуємося в спорті» і за жодних обставин не може вважатись таким, що відображає позицію USAID.