Фото без опису

Було неймовірно боляче та дуже важко стримувати сльози! У Підволочиській громаді жалоба.

Жителі села Іванівка прощалися зі своїм земляком, воїном бригади НГУ «Азов» Тарасом Романюком, який загинув на війні.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

🇺🇦Хлопець ще змалку виділявся серед своїх ровесників загостреним почуттям справедливості, шукав і знаходив правдиві способи у вирішенні різних проблем.

У нього були великі плани і цілі на майбутнє - одна із них, що можна зробити, щоб Україна була сильною та могутньою державою на європейському рівні. Осмислюючи своє життя, вирішив стати істориком, саме у стінах Львівського університету імені І. Франка, на його думку, він зможе глибше вивчити і досліджувати історію свого народу. І саме там, зможе знайти відповідь на своє одвічне запитання: чим можу бути корисним своїй країні?

І коли почалося повномасштабне вторгнення ворога на нашу землю, Тарас, наслідуючи приклад битви студентів під Крутами, довго не думаючи, вирішив захищати свою батьківщину.

🇺🇦Але як поступити? Що сказати батькам, а особливо мамі, яку безмежно любив і оберігав?! І наважився на обман.

Яким треба було бути обачним і обережним у спілкуванні з рідними, щоб бува чого не сказати зайвого. Ним керувала вірність своєму народові та почуття обовʼязку. Яка ж буде щаслива мати, коли закінчиться війна, і він буде не сином-героєм, а просто тим, хто наближав усіх до довгоочікуваної Перемоги.

Фото без опису

🇺🇦Але, на жаль, планам Тараса не судилося здійснитися.

І сьогодні молодий воїн в особливій домовині, з випаленим знаком бригади «АЗОВ», прибув у рідне село в супроводі воїнів Національної гвардії України та побратимів азовців. Тіло загиблого провели на вічне місце спочинку в його рідному селі.

 

Фото без опису

Фото без опису

Побратими з Азову зворушили усіх присутніх теплими і щирими спогадами про Тараса та завершили прощання спільною молитвою.

🇺🇦Поклін тобі, наш Тарасе, юний Герою, за жертовність та любов до України!

Ти станеш вічним прикладом для наслідування майбутнім поколінням українців.

🙏Висловлюємо щирі співчуття рідним та всім, хто знав Тараса.

Нехай Господь прийме Його в свої обійми в Царстві Небесному та подарує йому вічне життя, де всі святі спочивають.

Вічна памʼять!

🇺🇦Герої не вмирають!