Фото без опису

На Підволочищині у топі квітневих вакансій – лікарі, бухгалтери, вантажники

 

На 20 квітня 2023 року більшість вакансій, якими оперує Підволочиське управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості в охороні здоров'я, у сільському господарстві, торгівлі і переробній промисловості. З них – 15% із заробітною платою вищою від середньої по області.

Найвищу зарплату - у 20 тис. грн. пропонують лікарям, та бухгалтеру; 10 тис. грн. готові платити трактористу, оператору машинного доїння,  слюсарю-механіку електромеханічних приладів та систем.

У десятку актуальних вакансій входять: лікарі (педіатр, анестезіолог, офтальмолог, хірург, ортопед-травматолог), бухгалтери, вантажники, робітники з благоустрою, продавці.

За більш детальною інформацією зверніться до Підволочиського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості телефон: +380672925632, стаціонарний телефон гарячої ліній: +380354322695 або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil).

 

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

"Робота зараз. Державна служба зайнятості".

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot

Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz .

"Робота на Тернопільщині"

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Роботодавці можуть подати вакансію через Google-форму: http://surl.li/bzqvd

Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit