Фото без опису

Топ 10 грудневих вакансій та зарплат на Тернопільщині

 

На 26 грудня 2022 року більшість вакансій, якими оперує служба зайнятості Тернопільської області, - у переробній промисловості, охороні здоров'я та наданні соціальної допомоги, транспорті, освіті, торгівлі. З них – 12,9% із заробітною платою вищою від середньої по області.

Так, зарплату у 20 тис. грн пропонують лікарям різних спеціалізацій, водіям тролейбуса та начальникам підрозділів; 18 тис. грн - начальникам дільниці. По 15 тис. грн роботодавці готові платити керуючому відділенням банку, медичному директору, логістам, лікарям-лаборантам, інженерам-енергетикам і інженерам з метрології; по 14 тис. грн. – головним бухгалтерам і трактористам; по 13,5 тис. грн - слюсарям-електрикам, рентгенолаборантам, асистентам ерготерапевта та фізтерапевта, медсестрам з масажу.

У десятку найбільше потрібних роботодавцям Тернопільщини працівників входять: водій, електромонтер, медсестра, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, швачка, майстер виробничого навчання, вчитель, головний бухгалтер, перукар. Постійно є потреба у лікарях різних спеціалізацій.

 

Якщо Вас зацікавили вакансії, зверніться до Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості

телефон: +380672925632,

стаціонарний телефон гарячої ліній: +380354322285, 

Е-mall: pidvo_tr@dcz.gov.ua 

 

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

"Робота зараз. Державна служба зайнятості".

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot

Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz .

 

"Робота на Тернопільщині"

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

 

Роботодавці також можуть подати вакансію через Google-форму: http://surl.li/bzqvd ; через електронний кабінет роботодавця на сайті Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/cabinet, звіт 3-ПН про потребу в кадрах.

Шукачі роботи можуть заповнити анкету-резюме за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit  

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості Тернопільщини або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646