Фото без опису

Формуючи систему правових відносин, Україна інтегрується у світову економіку, однією з основних рис якої є послідовна державна політика у сфері надання соціальних послуг. Це один із напрямків, завдяки успішній діяльності якого вдається забезпечити належний рівень життя населення. Перша листопадова неділя – День працівників соціальної сфери. До когорти таких людей належать й працівники служби зайнятості, які надають соціальні послуги і тим, хто залишився без роботи, - у пошуку свого місця на ринку праці, і роботодавцям – у доборі необхідних кадрів.

Протягом січня-вересня 2020 року послугами служби зайнятості Підволочищини скористались 1429 осіб, з них 1110 отримали статус безробітного, що на 7 % більше, ніж за відповідний період 2019 року. 742 краян було працевлаштовано. Повідомила директорка Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Ірина Левицька.

До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 125 осіб, після їх завершення 106 - отримали постійні місця праці. 84 безробітних за спрямуванням Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру проходили профнавчання, 56 – його завершили, відтак 100 % - вдалося знайти роботу.

На 1 жовтня 2020 року на обліку в Підволочиській районній філії Тернопільського обласного центру перебувало 374 безробітних, що на 8 % більше, ніж на 1 жовтня 2019 року.

Особливу увагу фахівці Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру приділяють наданню соціальних послуг демобілізованим учасникам АТО та особам з інвалідністю. Так, з початку 2020 року послугами Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру скористалися 43 колишніх воїни; 11– працевлаштовано, 1 повернувся на контрактну військову службу; 3 демобілізованих учасників АТО проходили профнавчання. Продовжують шукати роботу 22 колишніх воїни.

Також через Підволочиську районну філію Тернопільського обласного центру шукали роботу 42 особи з інвалідністю; 14-ти вдалося знайти роботу, 3 особи цієї категорії здобули нову професію чи підвищувала кваліфікацію, 3 – були забезпечені тимчасовою роботою. На 1 жовтня 2020 року для 13 осіб з інвалідністю зі статусом безробітного здійснюється пошук підходящих місць праці.

Впродовж січня-вересня 2020 року послугами Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру, скористалися 213 роботодавців, які подали інформацію про 876 вакансій.

Курс України на євроінтеграцію вимагає створення належних умов для цивілізованого європейського рівня соціального обслуговування клієнтів служби зайнятості за кращими міжнародними стандартами, використовується клієнтоорієнтований підхід та рекрутингові засади, забезпечується широка доступність послуг, у т.ч. он-лайн.

Напередодні свята - Дня працівника соціальної сфери - вітаємо колег та соціальних партнерів служби зайнятості на ринку праці. Бажаємо процвітання Україні, стабільної роботи, гідної зарплати, міцного здоров'я, миру і родинного затишку.