Фото без опису

 До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансування Уряду Японії розроблено інтерактивний освітній інструмент з безпечного працевлаштування та протидії торгівлі людьми. Навчальний онлайн-квест з безпечного працевлаштування насамперед спрямований на розвиток критичного мислення у реальних життєвих ситуаціях. У ході квесту користувачі навчаються розпізнавати ризиковані пропозиції, що можуть у подальшому призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та відпрацьовують навички безпечного працевлаштування в ігровій формі.

Пройдіть інтерактивний квест: https://quest.stoptrafficking.org/start

Громадські організації «ТМЖК «Відродження нації» та «Сучасник Плюс», які є виконавчим партнерами МОМ у Тернопільській та Чернівецькій областях, у рамках реалізації проектів, спрямованих на протидію торгівлі людьми, зокрема, «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації у Тернопільській та Чернівецькій областях» закликає мешканців громад за перейти за посиланням на квест та в ігровій формі дізнатися як оминути ситуацію торгівлі людьми, засвоївши правила безпечної поведінки. Отримавши досвід помилок у квесті, ви зможети безпечно працевлаштуватися в реальності. Краще зробити сотню помилок у віртуальній грі, аніж одну — в реальному житті.

По завершенню у користувача є можливість отримати сертифікат та перейти на сайт Національної гарячої лінії 527 www.527.org.ua  та www.worksafe.org.ua .