Сьогодні у Підволочиській громаді ініціативна група, що бере участь у програмі "Молодіжний працівник", презентувала дослідження   молодіжного середовища ОТГ.

 На заході були присутніми представники молодіжної ради, учнівського самоврядування, громадські організації, освітяни, представники структурних підрозділів місцевого самоврядування, що працюють з молоддю.
Згодом, учасники заходу у груповій роботі здійснили аналіз того, що у молоді вже є, що планується на 2020 рік, які перешкоди заважають реалізації планів, та як ці перешкоди здолати.

 Координаторка програми у громаді Оксана Салівончик та представник ЗУРЦ Дмитро Якімець аналізували захід та становище молодіжної політики громади. Загалом, було виявлено, що у громаді планується прийняття програми "Молодь Підволочищини",  активно працює Молодіжна рада, прийняті програми стипендійної   підтримки талановитої та обдарованої молоді, проводяться заходи в освітніх закладах в закладах   культури. Проте  виявили, що у громаді бракує розважальних заходів для молоді, місць для дозвілля, ресурсів (як людських, так і матеріальних), впровадження кадрової політики.
 Над покращенням усіх показників продовжуватиме працювати робоча група учасників проекту "Молодіжнй працівник" нашої громади.