Міні-футбол пам'яті героїв Небесної сотні
5 червня в Іванівці пройшов традиційний турнір з міні-футболу серед ветеранів фізичної культури і спорту пам’яті героїв Небесної сотні і пам’яті нашого земляка – героя Віктора Пунди. У змаганнях взяли участь команди Городниці, Полупанівки, Богданівки, Підволочиська, Новосільщини та Іванівки.
Свято в Будинку школяра
За сприяння благодійного фонду «Світ дітей» під керівництвом Л.А. Цицик на території Будинку Школяра був встановлений дитячий майданчик. Відкриття якого відбулося 2 червня, свято відбувалося в радісній атмосфері, усіх гостей свята пригощали цукерками. На святі побував селищний голова В.Дацко.
Робоча поїздка в Кам’янки та Богданівку
2 червня селищний голова В.Г.Дацко разом з заступником І.Б.Осадчуком та інспектором по цивільному захисту Б.М. Збараcьким з робочим візитом відвідали с. Кам’янки де зустрілися з в.о. старости А.Я.Реусом і обговорили різке падіння води в місцевому ставку та вирішення даної проблеми.
«Прадідівські могили врятуй від забуття!»
Вже від кілька років під такою назвою поляки проводять акцію, що приурочена відновленню, чи реставрації могил, які залишилися на кладовищах після того, як відбулися масові депортації 1939 – 1941, 1941 – 1944, 1944 – 1959 рр. У їх результаті мільйони поляків було виселено з місць компактного проживання на теренах Західної України і навпаки – українців з Польщі. Найперше поляки виселялися «большевицькими визволителями» у Сибір, Казахстан, відтак якась частина виїхала через загострення міжнаціональних відносин, чи втекла з німцями. А вже з 1944 року діяв договір Сталіна – Бєрута про виселення поляків до ПНР, а наших лемків, бойків та інших, т. зв. «закерзонців» до УРСР. Таким чином було насильно переселено понад 5 млн осіб. З 1999 року, в ході акції «прадідівські могили врятуй від забуття!» поляками було відновлено понад 100 тис. поховань, в т. ч. у Скалаті, Збаражі, Чорткові, Козові та ін. Часто річ йде про наведення елементарного порядку, адже час та людська байдужість, а, інколи, відверте варварство, привели до жахливого стану цих давніх цвинтарів. Особливо постраждали гробівці, адже там, найчастіше, позбавлені через печерний атеїзм всякої уяви про мораль, московські зайди шукали «скарби». Понищені – понівечені та сплюндровані могили позаростали деревами, які від старості почали падати і нищити пам’ятники, збивати хрести тощо. Могили заросли травами і бур’янами. Поза тим, на наших цвинтарях поховані дуже відомі особи, які багато зробили для розвою Надзбруччя. Їх імена це часто гордість не лише поляків. Треба знати, що з українськими могилами та святинями у сучасній Польщі стан не кращий…
Свято останнього дзвоника
Селищний голова В.Дацко прийняв участь у святі останнього дзвоника в Підволочиській загальноосвітній школі №1.
Підволочиський дитячий садок «Дюймовочка»
Підволочиський селищний голова В.Дацко та директор територіального центру О.Капелусь відвідали Підволочиський дитячий садок «Дюймовочка». Де зустрілися з завідуючою дитячого садка Скубяк І.В. і передали комплекти столів та стільців, та обговорили подальшу роботу щодо вирішення проблемних питань. Підволочиській селищні раді вдалося залучити кошти із Фонду регіонального розвитку для встановлення теплої підлоги у кімнатах дитсадка. Роботи найближчим часом розпочнуться.
Впорядкування дитячого майданчика
Продовжується впорядкування дитячого майданчика та планується відкриття 1 червня на День захисту дітей.
У дружніх зустрічах
21 травня у гімназії №6 м. Волочиськ пройшов «Турнір співдружності» з настільного тенісу серед спортсменів Підволочиського та Волочиського районів. Серед дівчат третє місце у Діани Перчук з Волочиська, друге Тетяна Антощук з Воробіївки. Переможцем турніру серед дівчат стала Олена Харчук з Пеньковець. Чоловічі місця розподілилися так: на третьому місці Євген Козачук з Кам’янок, друге і перше відповідно у Володимира Матусяка та Валерія та Валерія Сліпченка з Волочиськ.
Поїздка в Польщу
Днями Підволочиський селищний голова Віталій Дацко разом з начальником відділу організаційно-виконавчої роботи виконавчого апарату Підволочиської селищної ради разом з тим депутатом селищної ради Мар’яною Кузьмін повернулися з Польщі, де брали участь у проекті.