Фото без опису

Які вакансії у топі на ринку праці Підволочищини?

На сьогодні Підволочиське управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості пропонує шукачам роботи більше 50 вакансій від роботодавців регіону.

Найбільша потреба у працівниках є на підприємствах переробної промисловості, в торгівлі, у сферах охорони здоров'я та надання соціальної допомоги, транспорті.

У топ 10 вакансій Підволочищини увійшли: менеджер (управитель) із збуту, представник торговельний, лікарі, лікар ветеринарної медицини,  кухар, бухгалтер, комплектувальник, водій, завідувач складу, озеленювач, оператор заправних станцій.

У топі професій за розміром зарплати:

25 тис. грн. - менеджер (управитель) із збуту, представник торговельний;

22 тис. грн. - лікар ветеринарної медицини;

20 тис. грн. – лікарі різних спеціальностей;

15 тис. грн. -  завідувач складу, машиніст екскаватора;

11-12 тис. грн – комплектувальник, водій, оператор заправних станцій слюсар-механік електромеханічних приладів та систем, оператор машинного доїння, вантажник.

Загалом зарплата залежить від виконуваних обов’язків та кваліфікації.

За детальнішою інформацією зверніться до  Підволочиського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості телефон: - (067) 2925632, Е-mall: pidvo_tr@dcz.gov.ua, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» - (063) 5765756.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

ТГ-канали "Робота на Тернопільщині", «Вакансії! Тернопільська область»

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Пропонуєте роботу? Подайте вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна також зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме: http://surl.li/byovs