Фото без опису

Підволочиська громада знову попрощалася із загиблим воїном – старшим солдатом 68-ї окремої єгерської бригади ЗСУ, жителем смт Підволочиськ, Іваном Григоровичем Шевченком (1981 р.н.)..

Військовослужбовець загинув 25 серпня 2023 року.

Додамо, що Іван родом з Кіровоградської області Устинівського району.

Герой, якому в жовтні мало б виповнитися 42 роки, віддав життя на Луганщині, героїчно виконуючи бойове завдання. Варто додати, що Іван Шевченко воював ще з 28 лютого 2022 року.

Церемонія прощання за загиблим захисником розпочалась біля пам’ятника Ангела Хоронителя, пізніше кортеж з тілом воїна прибув до рідної домівки, опісля чин поховання було продовжено у Свято-Троїцькому соборі.

В останню путь, загиблого захисника провели його сім’я, рідні, побратими, жителі громади.

Знайомі Івана згадують, що він був веселим, доброзичливим,  завжди був готовий допомогти. Його запам’ятали  як, хорошого,  сім’янина, люблячого батька, хорошого сина та брата, доброго господаря та сильного і відважного воїна…

Наш Герой віддав своє життя, захищаючи Україну, українську землю, родину. Сьогодні, зі згорьованими дружиною, синами та матір’ю, сумують рідні, знайомі, його побратими, сусіди, уся громада

Відважний, незламний та хоробрий воїн назавжди залишиться в пам’яті кожного з нас

Під скорботну мелодію духового оркестру, та із усіма військовими почестями, поховали Івана Шевченка на місцевому кладовищі біля воїнів-земляків, які теж віддали своє життя за Україну.