Фото без опису

Цими днями, керуючий Підволочиським відділенням АТ «Ощадбанк» Олег Бохонько провів робочу зустріч із керівниками відділів та комунальних установ Підволочиської громади.

Було представлено презентацію: «Моя єОселя розширюється».

Додамо, що розширено перелік категорій, які можуть подати заявку на іпотечне кредитування з фіксованою ставкою 7% річних. Стати учасниками програми єОселя можуть:

- ветерани війни та члени їх сімей, учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, сім’ї загиблих Захисників і Захисниць України;

- внутрішньо переміщені особи;

 - інші громадяни України, які не мають власної житлової нерухомості або у власності яких менше ніж 52,5 кв. метра для сім’ї з однієї особи (одинока особа) та додатково 21 кв. метр – на кожного наступного члена сім’ї.

Придбати нове житло можна в багатоквартирному будинку, що зводиться, або не старшому за 3 роки з дати введення в експлуатацію.

Фото без опису

Варто зазначити, що Ощадбанк є лідером ринку за іпотечним кредитуванням у рамках державної програми єОселя. Більше 1000 власників нових квадратних метрів отримали фінансування на загальну суму 1,4 млрд грн.

Мій банк. Моя країна. Моя оселя.

_____________

Програму реалізовують Укрфінжитло, Міністерство економіки України та Міністерство цифрової трансформації України. Нагадаємо основні умови:

фіксована річна ставка у гривні — 7%;

перший внесок — від 20%;

термін кредитування — до 20 років.