28 червня відбувся творчий звіт аматорських колективів сіл Оріховець та Чернилівка "Конституція - оберіг державності",  присвячений 27-ій річниці Конституції України.  У другій частині вокального дійства долучилися учасники вокальної студії «Sing song».

Важливою частиною заходу стала доповідь заступниці директора з навчально-виховної роботи, вчительки історії Оріховецького НЗК, Марії Яцків про створення Конституції України. На дійстві згадали наших хоробрих воїнів, завдяки яким ми маємо можливість жити та працювати зараз. Від учасників концерту були покладені квіти до підніжжя меморіалу Герої не вмирають, з нагоди Дня Конституції України. Також хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв.

Селищний голова Віталій Дацко  привітав  присутніх зі святами, побажав всім здоров’я, плідної праці, натхнення та вагомих здобутків у справі,  побажав, щоб кожен громадянин пам’ятав історію своєї країни, шанував її закони. Адже для кожного, хто з повагою ставиться до своєї держави, до її правових основ, саме слово «Конституція» – не пустий звук, вона – гарантія усіх прав і свобод, всього що ми чекаємо.

Варто додати, що на завершення дійства наймолодшим учасникам концерту, від Підволочиської селищної ради, вручили солодкі подарунки.

Щиро вдячні всім керівникам та учасникам концерту за невтомну працю, за любов до пісні, до мистецтва. Бажаємо здоров'я міцного, затишку у ваших домівках, добробуту, злагоди, мирного неба та перемоги!