Фото без опису

ЛЕСЬКІВ СЕРГІЙ БОГДАНОВИЧ (1973 р.н.)

Хороший чоловік та батько, улюблений дідусь, добрий колега та вірний побратим.

«Готовий першим взятися до роботи, завжди усміхнений та життєрадісний»- саме так згадують про Сергія його колеги, з якими він працював.

«Мав золоті руки, в нього будь-яка машина рушала з місця, все що він ремонтував їздило справно і без проблем» - згадують військові побратими, з якими разом служив у ремонтно- відновлювальному батальйоні.

«Об‘їздили багато місць ведення бойових дій, там багато роботи, бо техніка часто виходить з ладу, але Сергій любому транспорту давав раду, вміло лагодив» - згадують військові.

В останню дорогу Сергія  прийшло провести все село, але прощалися ним не лише односельці, а під звуки плакучих клаксонів стояли плачучи його три машини, на яких він працюва ще до війни в ТОВ «Медобори». Не було жодної людини, яка б в цей час не зронила сльози, серце краялося від звуків цих машин, які теж прощалися зі своїм люблячим господарем - безперервним плакучим звуком.

 Сергію мало виповнитися 50 років, думав зібрати рідних, та не знав, що зійдеться родина не святкування, а на прощання.

«Від сьогоднішнього дня, він буде захищати свою сім‘ю з неба, не переставайте молитися за Вашого чоловіка та батька, а також за всіх воїнів, які боронять нашу країну від окупантів. Бо саме молитовний щит - найсильніша зброя» - в своїй промові до присутніх зазначив отець Андрій Курило місцевий парох, який очолив похоронну процесію.

Розділяємо з сім‘єю цю важку втрату, нехай Господь допоможе пережити цей біль та оселить душу воїна Сергія в Царстві небесному!

Своїм життям засвідчив воїн Сергій любов до неньки України.

🇺🇦Герої не вмирають!

Вічна пам‘ять!