Фото без опису

На Тернопільщині більшість шукачів роботи - працівники сфери торгівлі та послуг

За 3 місяці 2023 року в місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися майже 6 тис. осіб, з них 5,3 тис. були визнані безробітними через відсутність прийнятних пропозицій праці. На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало 2 безробітних.

За сприяння служби зайнятості 1013 краян мають постійну роботу. 29 роботодавців отримали компенсації за працевлаштування 42 безробітних переселенців.

До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 96 осіб, після їх завершення 4 – працевлаштовані на постійні місця праці. Профнавчанням та підвищенням кваліфікації було охоплено 210 безробітних. 11 жителів області отримали безкоштовні ваучери на оплату навчання; 5 – підтвердили результати неформального навчання за професією кухар.

На сьогодні 2,4 тис. безробітних продовжують пошук роботи за допомогою служби зайнятості Тернопільщини. Із них 75,4% - жінки, 22,6% – молодь віком до 35 років, більше половини – жителі сільської місцевості, 32% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 8,6% - переселенці.

Більшість безробітних - працівники сфери торгівлі та послуг (540), представники найпростіших професій (348), професіонали (281), фахівці (237), технічні службовці (228), державні службовці, керівники, менеджери (223). Найменше безробітних серед кваліфікованих робітників сільського господарства (88) та осіб без професії (7).

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

"Робота зараз. Державна служба зайнятості".

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot

Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz .

"Робота на Тернопільщині"

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit