Фото без опису

На Тернопільщині більшість іноземців працюють

у переробній промисловості та сільському господарстві

 

За І квартал 2023 року у Тернопільському обласному центрі зайнятості було видано, внесено зміни, продовжено термін дії 19 дозволів на застосування праці іноземних громадян. Найбільше дозволів на працевлаштування в Україні отримали громадяни Туреччини, Польщі та Вірменії.

В області більшість іноземців працює у переробній промисловості (42%), сільському господарстві (27%), оптовій (роздрібній) торгівлі (21%) та надання інших послуг (10%).

Загалом впродовж січня-березня 2023 року на Тернопільщині 49 роботодавців використовували працю 65 іноземців з 19 країн, зокрема, Польщі, Турецької Республіки, Німеччини, Таїланду, Вірменії, Бельгії, Чехії, Руанди, Данії, США, Швейцарії, Литви, Китаю, Болгарії, Білорусі, Італії, Нідерландів та Ізраїлю.

Майже всі іноземці, які офіційно трудяться на теренах області, обіймають керівні посади та належать до категорії «наймані працівники».

За більш детальною інформацією щодо працевлаштування іноземців зверніться у відділ рекрутингу управління реалізації політики зайнятості Тернопільського ОЦЗ («гаряча» телефонна лінія (0352) 22-02-01) або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646