Фото без опису

єРобота: отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу

 

У м. Тернополі та Тернопільському районі успішно реалізується програма єРобота, зокрема з отримання мікрогрантів. Кожен з учасників може отримати грантову допомогу від 50 до 250 тис. грн на створення або розвиток власного бізнесу.

З моменту старту цієї програми у липні 2022 року 31 фізична особа відкрила власну справу; 101 діючий підприємець та 18 юридичних осіб – розширюють свій бізнес.

Найбільш поширені види діяльності – переробна промисловість, торгівля, надання послуг у сферах освіти, краси, відпочинку, харчування, комп'ютерного програмування. Також учасники програми будуть пекти хліб та хлібобулочну продукцію, виготовляти вироби з дерева та текстилю; армійські спальні мішки, напівфабрикати та дегідровану їжу для потреб ЗСУ, м’ясні вироби тощо. Завдяки мікрогрантам функціонуватимуть ресторани традиційної української, японської, італійської кухонь, екоферма, будинок для людей похилого віку, вокальна студія, кулінарна школа.

Ознайомитись з умовами надання мікрогранту можна за посиланнями:  https://bit.ly/3ohSjqA ; https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogranty .

Зауважимо, що подати заяву на отримання мікрогранту разом з бізнес-планом щодо створення нового або розвитку діючого бізнесу можна на порталі Дія (https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu .

Отримати консультацію щодо мікрогрантів можна за тел. (0462)44-90-29 або на каналі онлайн-підтримки в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646 .

Додаткову інформацію можна отримати у Тернопільському обласному центрі зайнятості за телефонами: (0352) 23-49-82, (0352) 23-51-95, а також на каналі онлайн-підтримки в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil).