Фото без опису

 

Фермери Тернопільщини отримають спеціальні рукави для зберігання врожаю: продовжено прийом заявок

 

Аграрії отримають понад 30 тисяч рукавів для зберігання врожаю: розпочато другий етап прийому заявок.

У зв’язку з великою зацікавленістю від фермерів, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розпочинають другий етап для аграріїв, що не встигли подати свої заявки до 9 жовтня.

Для участі у другому етапі потрібно податись до 23 жовтня через Державний аграрний реєстр (ДАР).

За умовами програми, фермери повинні мати від 100 до 10 тис. га в офіційному обробітку, а отримані рукави використати для зберігання власно вирощеної продукції.

При цьому їхній статус – власник чи орендар – не важливий. Як і юридичний статус: погоджуються заявки як від юридичних осіб, так і від фізичних осіб-підприємців. Ключовою вимогою є обробіток землі на підконтрольній Україні території.

Процес відбору та перевірки заявок у першому етапі вже розпочато, і найближчими днями учасники програми отримають у ДАРі підтвердження про надання допомоги та повідомлення щодо адреси складу для для самостійного транспортування рукавів на територію аграрного господарства.

Проєкт реалізується Мінагрополітики та ФАО за фінансової підтримки Канади, Японії та Minderoo Foundation на загальну суму 60,5 млн доларів США.