Фото без опису

Права внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та учасників бойових дій, постраждалих від ґендерно обумовленого насильства й торгівлі людьми. Ці категорії є досить вагомими серед клієнтів системи безоплатної правової допомоги. Правову інформацію з широкого кола питань вони можуть також отримати завдяки мобільному застосунку «Твоє право».

           «Твоє право» – це безкоштовний юридичний довідник. Він містить правову інформацію для внутрішньо переміщених осіб, а також жителів тимчасово окупованих територій. Найчастіше до системи БПД внутрішньо переміщені особи звертаються за отриманням правової допомоги щодо вирішення різного роду спорів у сфері цивільного законодавства, а також з питань їх соціального забезпечення. Багато відповідей на правові запитання ВПО містить застосунок «Твоє право» – від отримання довідки ВПО, порядку перетину лінії зіткнення, отримання пенсійних виплат до питань доступу до безоплатної правової допомоги.

           Ветерани та учасники бойових дій – у трійці категорій, які найчастіше потребують правової допомоги. У застосунку «Твоє право» окремий розділ присвячений правам, обов’язкам і соціальним гарантіям цієї категорії. Застосунок «Твоє право» містить розділ з прав людей, які зазнали гендерно зумовленого насильства, наведено алгоритми дій для постраждалих, контактну інформацію та посилання на корисні ресурси.

Мобільний застосунок «Твоє право»:

  • цілодобово доступний у вашому смартфоні;
  • працює онлайн та офлайн;
  • доступний українською й російською мовами;
  • інформує вас про всі найважливіші новини через push-повідомлення;
  • має можливість збереження важливої інформації у особистому кабінеті для подальшого швидкого доступу (функція «додати до обраного»);
  • має функцію для поширення інформації через функцію «поділитися інформацією».

Для отримання консультацій та для захисту своїх особистих  прав громадяни можуть звернутись письмово через скриньку звернень для громадян до Підволочиського бюро правової допомоги за адресою: смт.Підволочиськ, вул..Д.Галицького, 80 (І поверх), та за тел.-факс.. (03543) 2-10-19.

А також за єдиним номером

системи безоплатної правової допомоги в Україні

0 800 213 103