Фото без опису

 

Відповідно до рішення Уряду, схваленого на засіданні 17 червня 2020 року, карантин в Україні продовжений до 31 липня 2020 року. Система безоплатної правової допомоги працює з певними обмеженнями, які залежать від епідемічної ситуації у кожному регіоні.

Керуючись рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України та відповідними рішеннями регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відповідних областей, центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги працюють з певними обмеженнямиСтаном на 17 червня 2020 року ряд областей – Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька, Чернігівська та місто Київ не відповідають показникам епідемічної ситуації. Відповідно, у цих областях не послаблені карантинні обмеження.

Безоплатна первинна та вторинна правова допомога надається із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій та з використанням скриньок для кореспонденції. На час скасування особистих прийомів громадян у всіх приміщеннях регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги розміщено у доступних місцях скриньки «Для звернень громадян». Надати необхідні документи можна також через електронні засоби зв’язку (адреси та електронні пошти центрів з надання БВПД можна дізнатися на офіційному сайті системи БПД за посиланням https://www.legalaid.gov.ua/tsentry/

Отримати безоплатну первинну правову допомогу (юридичну консультацію або роз’яснення з правових питань) можна:

– за безкоштовним телефоном системи БПД 0 800-213-103

 

–умесенджеріФейсбук-сторінки: https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/

– у приватному чаті системи БПД у Телеграм https://t.me/ualegalaid

–у Телеграм-чаті  «Правова допомога протидії насильству» https://t.me/Non_Violence_Bot

– звернувшись до чат-боту у Телеграм «Кіберпес» для допомоги у боротьбі з кібербулінгом  https://t.me/kiberpes_bot

– написавши на електронну пошту центру з надання БВПД (адреси можна дізнатися за посиланням https://www.legalaid.gov.ua/tsentry/ )

 

Звернутись до Підволочиського бюро правової допомоги можна за адресою: смт.Підволочиськ, вул..Д.Галицького, 80 (І поверх), тел.-факс.. (03543) 2-10-19.