Фото без опису

  Весною 2019 року відділ культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ оформив заявку на участь і увійшов у програму у експериментальному проекті мобільності в регіонах України  «Гуртобус» (Community Culture Bus) від фонду ІЗОЛЯЦІЯ  за підтримки  у співпраці з Посольством США в Києві.

  Метою даного проекту  є популяризація сучасного мистецтва, підсилення культурного сектору в малих містах та населених пунктах України, поширення знань про культуру, зокрема про досвід американських митців, обмін знаннями між партнерами проекту та створення партнерської мережі.

 Проект частково відтворює традицію авангардної музеології та практику пересувних виставок, які були започатковані у тому числі українськими художниками на початку XIX століття.

  Гуртобус буде подорожувати від одного населеного пункту до іншого, та стане локацією для проведення партнерських культурно-мистецьких заходів:

  • майстер-класів;
  • лекцій та обговорень;
  • виставок та презентацій;
  • показів кінофільмів;
  • музичних виступів та інше.

 

У Підволочиськ «Гуртобус» завітає 23 серпня о 15:00 год. і Всі бажаючі матимуть можливість прийняти  участь у заходах програми.

 

У програмі заходів  «Гуртобуса»:

           15:00 - початок програми

16:00-16:30 - показ короткометражних фільмів від партнера American Independence Film Festival

17:00 - 17:40 - презентація та обговорення фільму "Старобільські портрети" куратора Клеменса Пула

18:00-19:00 - воркшопи: шовкографія від лідерів Відкритої Майстерні Шовкографії креативної спільноти IZONE та складання Міської Книги

17:30 - 19:00 - воркшоп "Експресіонізм 101: теорія та практика"

19:30-21:00 - показ псевдодокументального фільму "2020. Безлюдна країна" (реж. Корній Грицюк, 2018 р.)

 

 

З повагою

Відділ культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Підволочиської селищної ради