Фото без опису

В Україні вчетверте проходить вулична акція «Впливай на бюджет своєї громади!». Протягом місяця акція «Впливай на бюджет своєї громади!» буде проходити і у Підволочиській ОТГ.

В ході заходів мешканці громади отримають актуальну інформацію та консультації з бюджетних питань, а також зможуть залишити свої пропозиції до бюджету громади на наступний рік. Організатором акції, виступає громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!». В нашій громаді ця акція проходить в рамках проекту «Доброчесні громади», за підтримки програми DOBRE.

Основними завданнями проведення вуличної акції є інформування жителів громади про питання місцевого бюджету та їх залучення до бюджетного процесу на місцевому рівні. Зокрема, всі зацікавлені жителі громади зможуть підійти до намету партнерства “За прозорі місцеві бюджети!”, отримати усні консультації та роз’яснення стосовно місцевого бюджету, а також просвітницьку поліграфічну продукцію з бюджетних питань. Для більшого привернення уваги та ілюстрації проблем місцевих бюджетів протягом акції будуть проведені перфоманси «Де твої гроші в місцевому бюджеті?».

Інше важливе завдання акції полягає в залученні активних мешканців до участі в бюджетному процесі. Адже, як можна розвивати громаду, не знаючи, чого прагнуть її мешканці, і який розподіл бюджетних коштів вважають справедливим та правильним. Зокрема, жителі нашої громади зможуть заповнити форму бюджетної пропозиції до бюджету  Підволочиської селищної ради на 2020 рік.

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Головне – щоб пропозиції торкались повноважень місцевої влади та були коректно і конкретно сформульовані.

Дана акція буде проходити у Підволочиській селищній раді, протягом цілого місяця, скриньки подачі пропозицій до бюджету будуть розміщені за наступними адресами:

  1. ЦНАП Підволочиської селищної ради (смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 35)
  2. У адміністративних приміщеннях старостинських округів
  3. Електронна форма Пропозицій до бюджету 2020 знаходиться за посиланням: 

            ФОРМА ДЛЯ ОПИТУВАННЯ

А безпосередньо дія консультаційного пункту у Підволочиській ОТГ відбудеться 26 вересня 2019 року – у смт. Підволочиськ  на центральній площі селища з 11 до13 год.

Всі зібрані пропозиції будуть розглянуті, а мешканці отримають публічний звіт про те, які з них враховані у планах на 2020 фінансовий рік.