Фото без опису

Історія успіху із Підволочиська. Донеччанка отримала роботу, а роботодавець – компенсацію

Ольга Марару із Донеччини переїхала з дитиною та мамою до селища Підволочиськ на Тернопільщині. Звичайно ж, жінка почала активно шукати роботу. В березні 2024 року за сприянням у працевлаштуванні звернулася в Підволочиське управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центу зайнятості.

Ольга має професійно-технічну освіту, працювала оператором технологічного центру, приймальницею поїздів, сигналістом, оператором комп'ютерного набору. Разом із фахівцями служби зайнятості розглядала різні варіанти роботи.

У цей час ТОВ "ВІТ-АН", яке займається випічкою хлібобулочних виробів, шукало працівників. Після ознайомлення із умовами роботи та її оплати, співбесіди з роботодавцем, Ольга погодилась на пропозицію праці, пройшла курс з підвищення кваліфікації. Відтак уже в кінці березня 2024 була працевлаштована за направленням служби зайнятості.

Зараз жінка успішно працює в цеху на лінії з виготовлення лавашу. Вона зарекомендувала себе, як сумлінна та відповідальна працівниця.

У свою чергу консультант роботодавця ОЦЗ поінформувала керівника ТОВ "ВІТ-АН" про надання компенсації на оплату праці працевлаштованої ВПО. Підприємство зацікавилось такою послугою та скористалося цим видом компенсацій.

        Співпраця із службою зайнятості стала взаємовигідною, як для шукача роботи, так і для роботодавця.