Фото без опису

На Тернопільщині є вакансії з житлом

Роботодавці Тернопільської області зараз мають 18 вакансій з наданням житла. Потрібні швачки, оператори лінії, шеф-кухар, кухар, охоронник, водій автотранспортних засобів, різьбяр по каменю, модельєр-конструктор, офіс-адміністратор, технік-оптик, лікар ветмедицини.

Зокрема, ТОВ "Техпром-ЛТД" (с. Біла, Тернопільський р-н) запрошує на роботу швачок (з/п від 12,1 тис. грн), операторів потокової лінії поліетиленування (з/п від 18,1 тис. грн), офіс-адміністратора (з/п від 10,1 тис. грн). Працівникам також надають спецодяг, взуття, засоби індивідуального захисту, можливість проходження навчання на робочому місці; здійснюють довіз до роботи та з роботи.

ФОП Рудику Олегу Ігоровичу у реберні "RIBS@DINE" в м. Тернопіль потрібні шеф-кухар та кухар. Підприємець здійснює доставку до роботи/з роботи працівників оплачує харчування. Зарплата 15-30 тис. грн.

ТОВ "КЕЙ СІ ДЖІ ГРУП" (м. Тернопіль) запрошує на роботу модельєра-конструктора. Надає можливість професійного розвитку та проходження навчання на робочому місці. Зарплата – до 30 тис. грн.

Вахтовий метод роботи пропонує Тернопільське приватне підприємство - для охоронника обєктів у місті Тернопіль. Вахта 20/10 або 30/15. Заробітна плата 12000 грн.

 

Крім того такі роботодавці, як ТОВ "ШУМСЬК АГРО" для водіїв автотранспортних засобів та ТОВ "НАША ПТИЦЯ" для операторів лінії у виробництві харчової продукції та укладальників-пакувальників пропонують відшкодування повної чи часткової вартості проживання.

За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» - 0635765756.