Фото без опису

Завершується Деклараційна кампанія – 2024!

Головне управління ДПС в Тернопільській області інформує, що 30 квітня 2024 року  – останній день подання податкової декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік  платниками податків, які відповідно до норм Податкового кодексу України  зобов’язані її подати.  

Нагадаємо, декларація подається  одним із способів:   

-  особисто або уповноваженою на це особою;   

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, але не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання декларації;   

- засобами електронного зв’язку в електронній формі із дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».  

Платник податків, який зобов’язаний подавати декларацію, надає її до контролюючого органу за податковою адресою, тобто за місцем реєстрації згідно  з паспортними даними.  

Внутрішньо переміщена особа подає декларацію до контролюючого органу за місцем фактичного проживання/перебування, якщо до цього контролюючого органу подано заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за формою № 5ДР та пред’явлено при цьому довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Якщо такі дії не здійснено, то декларація подається платником податку за адресою (місцезнаходженням) контролюючого органу, який переміщено з тимчасово окупованої території.

Просимо звернути увагу, що для платників  – фізичних осіб, які подали декларацію та визначили свої податкові зобов’язання – граничний термін їх сплати, встановлений Податковим кодексом України  , – до 1 серпня 2024 року.   

Громадяни, які мають право на податкову знижку за результатами 2023 року, – можуть подати декларацію до 31 грудня 2024 року включно.  

 

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Тернопільській області