Фото без опису

Щодо публічного громадського обговорення проєкту

Антикорупційної програми Пенсійного фонду України та його територіальних органів на 2024–2025 роки

 

Головне Управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області (далі – Головне управління) повідомляє, що 25.04.2024 о 16 год. 00 хв. відбудеться публічне громадське обговорення за круглим столом в онлайн-форматі проєкту Антикорупційної програми Пенсійного фонду України та його територіальних органів на 2024–2025 роки (далі – проект Антикорупційної програми).

З проєктом Антикорупційної програми можна ознайомитися на інформаційній сторінці вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України у розділі “Діяльність” підрозділ “Запобігання корупції” підрозділ “Антикорупційна програма Пенсійного фонду України 2024” (https://www.pfu.gov.ua/diyalnist/zapobigannya-koruptsiyi/antykoruptsijna-programa-pensijnogofondu-ukrayiny/2024-antykoruptsijna-programa-pensijnogo-fondu-ukrayiny/).

Враховуючи викладене, просимо зовнішнім заінтересованим сторонам, які взаємодіють з Головним управлінням взяти участь в обговоренні.

Звертаємо увагу, реєстрація учасників та обґрунтовані письмові пропозиції/ зауваження до проєкту Антикорупційної програми приймаються на електронну пошту ac@tr.pfu.gov.ua до 15 год. 00 хв. 24.04.2024 з обов’язковим зазначенням: органу, установи, організації; ПІБ та посади учасника; актуальної адреси електронної пошти (для надсилання посилання на конференцію в ZOOM).

Пропозиції (у разі наявності) до проєкту Антикорупційної програми мають бути надані у документах з текстовим вмістом (не скановане зображення) у форматах DOC(X) або PDF, форма яких повинна відповідати формі документу, щодо якого вони вносяться.

Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення, надаються за телефоном +38 (0352) 25-37-02.

 

 

Головне управління

Пенсійного фонду України

в Тернопільській області

 

18.04.2024