Фото без опису

Жителям Тернопільщини - оновлений Єдиний портал вакансій

Сервіс з пошуку роботи Єдиний портал вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua/, адаптований для всіх мобільних пристроїв, - спільний проєкт Мінекономіки, Державної служби зайнятості та шести провідних сайтів з пошуку роботи – work.ua, robota.ua, novarobota.ua, pidbir.com, grc.ua, ua.jooble.org. Щоденно на сайті є майже 200 тисяч вакансій, які оновлюються в режимі онлайн. 

На “Єдиному порталі вакансій” відбулися оновлення:

1. Спрощений та вдосконалений інтерфейс порталу.

2. Додано три нові розділи категорій вакансій:

- Вакансії відновлення (актуальні пропозиції роботи у сфері будівництва, логістики та енергетики).

- Вакансії Сил оборони (пропозиції роботи як за військовими,  так і за цивільними спеціальностями, які забезпечать підтримку армії в тилу). 

- Вакансії для ВПО (робота з наданням житла).

Щоб швидко знайти потрібну інформацію, треба обрати регіон, вид зайнятості, діапазон заробітної плати.

Бажаючі можуть оформити підписку на актуальні вакансії за галуззю або регіоном через чат-боти у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot або Viber http://www.viber.com/dczworknowbot.

Подивитися інформацію про вакансії можна:

- в Телеграм: «Робота на Тернопільщині», «Робота зараз. Державна служба зайнятості», «Вакансії! Тернопільська область»

- на ресурсі Національний Кадровий Резерв https://ukrnkr.in.ua/

- на порталі служби зайнятості.

До слова. Зараз місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи більше 1,1 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них – 19,3% із заробітною платою вищою від середньої по області.

Якщо у вас є питання або ви потребуєте допомоги в працевлаштуванні, зверніться в місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, напишіть на Telegram https://t.me/DCZ19_Ternopil або зателефонуйте (063)5765756.