Фото без опису

На Тернопільщині більшість іноземців працюють на керівних посадах

Упродовж 2023 року в Тернопільському обласному центрі зайнятості було видано, продовжено термін дії чи внесено зміни до 36 дозволів на застосування праці іноземних громадян та осіб без громадянства. Найбільше дозволів на працевлаштування в Україні отримали громадяни Туреччини, Вірменії, США та Польщі.

Іноземці працюють в оптовій та роздрібній торгівлі (37%), переробній промисловості (31%), сільському господарстві (18%), у сферах інформацій і телекомунікацій та охорони здоров’я і надання соціальної допомоги (по 7%).

Минулоріч на Тернопільщині 53 роботодавці використовували працю 70 іноземців з 20 країн, зокрема, Польщі, Турецької Республіки, Німеччини, Таїланду, Вірменії, Бельгії, Чехії, Руанди, Данії, США, Швейцарії, Литви, Франції, Китаю, Болгарії, Білорусі, Італії, Нідерландів, Ізраїлю та Казахстану.

Більшість іноземців, які офіційно працюють на теренах області, обіймають керівні посади та належать до категорії «іноземні наймані працівники».

За більш детальною інформацією щодо працевлаштування іноземців зверніться у відділ рекрутингу управління реалізації політики зайнятості Тернопільського ОЦЗ, на «гарячу лінію» за тел. 0635765756 або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil)