Фото без опису

Підволочищина. Сприяючи зайнятості ВПО

 

Днями відбувся профінформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб, які у зв'язку з військовою агресією рф проживають на території Підволочиського професійного ліцею Підволочиської територіальної громади. У заході взяли участь представники Тернопільської обласної організації товариства ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА, начальник відділу соціального захисту населення сім'ї, молоді та спорту Підволочиської селищної ради Ірина Руда та провідний фахівець з питань зайнятості відділу кар’єрного консультування Підволочиського управління Тернопільської філії Людмила Васькевич.

Людмила Васькевич ознайомила присутніх із станом ринку праці, послугами, які надає служба зайнятості, зокрема, сприяння укомплектуванню вільних робочих місць та вакантних посад, організацією професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця та із законодавчими змінами, що запроваджуються для стимулювання ВПО працездатного віку до працевлаштування.

Також з учасниками проведено тренінг «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях» в рамках програми ментального здоров’я «Ти як?» #тияк #mentalhealth #психічнездоровя #bezbariernist #безбарєрність #barrierfree