Фото без опису

Упродовж 33-річної діяльності служби зайнятості на Підволочищині

24,3 тисяч громадян знайшли роботу

 

21 грудня 2023 року виповнюється 33-тя річниця Державної служби зайнятості України. За цей час вона стала сучасною європейською сервісною службою із новітніми формами та методами роботи. Завдяки професіоналізму, сумлінності, високим людським якостям кожного працівника служби, тисячі шукачів роботи повернулися до продуктивної зайнятості, здобули нові професії, започаткували власний бізнес, а роботодавці знайшли необхідні кадри.

У системі Державної служби зайнятості України діють ряд центрів професійно-технічної освіти. Служба сприяє у підтвердженні результатів неформального професійного навчання, видає ваучери на оплату навчання.

На сьогодні запроваджено інститути кар’єрних радників та консультантів роботодавців, послуги надаються на засадах рекрутингу, діють електронні сервіси і платформи, на порталі ДЦЗ функціонують «Електронні кабінети для роботодавця» та «Електронні кабінети для шукача роботи», для шукачів роботи сьогодні доступна Єдина база вакансій України.

ЦЗ сприяють роботодавцям в підборі працівників, в укомплектуванні вакансій, надають різні види компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій громадян.

За 33 року послугами служби зайнятості Підволочищини вже скористалося більше 53,7 тисячі громадян (з урахуванням тих, які зверталися повторно).

Нові  виклики в діяльність СЗ та обслуговування клієнтів принесла  війна росії з Україною.

            За поточний 2023 рік отримано від роботодавців 654 вакансії на які вдалося працевлаштувати 452 безробітних громадян та осіб з вільного ринку праці. За спрямуванням служби зайнятості 40 безробітних пройшли профнавчання,22 особи отримали ваучери для перепідготовки та підвищення кваліфікації.

До громадських, суспільно корисних та інших робіт тимчасового характеру за цей рік було залучено 67 краян. Надано 15 компенсацій за працевлаштування безробітних в т. ч. ВПО. 

Впродовж минулого і поточного  року ДСЗ значно розширила перелік послуг як для населення, так і для роботодавців, в т.ч. для відкриття та розвитку мікро- та малого підприємницва. За результатами грантової програми єРобота «Власна справа» надано 7 грантів.