Фото без опису

Фото без опису

Підволочиськ ТЗОВ "Агробізнес" пропонує роботу на пекарному виробництві

На замовлення ТЗОВ "Агробізнес" у Підволочиському управлінні Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій. Товариство запропонувало роботу операторам лінії з виробництва харчової продукції, тісторобам, пекарям, укладальникам хлібобулочних виробів та вантажникам.

«Основний вид діяльності підприємства - виготовлення хліба та хлібобулочних виробів. ТЗОВ "Агробізнес" – це нові європейські технології, сучасна матеріально-технічна база. Підприємство постійно нарощує обсяги виробництва, планується відкриття нової лінії з випікання круасанів, тому виникла необхідність в працівниках»,- повідомила представниця роботодавця Ольга Коберник. Вона ознайомила присутніх із вимогами до претендентів на заявлені вакансії, умовами праці та її оплати, перспективами розвитку ТОВ.

Учасники заходу, які зацікавились пропозиціями роботи, пройшли експрес-співбесіди із представницею ТОВ та отримали запрошення відвідати підприємство для вирішення питання подальшого працевлаштування.