Фото без опису

 

На Тернопільщині є майже 1,5 тисячі вакансій, найбільше – у переробній промисловості, в торгівлі, у сферах охорони здоров’я та транспорту

 

На 14 серпня 2023 року місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонували шукачам роботи 1451 актуальну вакансію від роботодавців регіону. З них – 14% із заробітною платою вищою від середньої по області.

Найвищу зарплату – у 27 тис. грн - пропонують фельдшерам (у т.ч. рятувального підрозділу). 26 тис. грн роботодавці платитимуть операторам лінії у виробництві харчової продукції (виробництво м'ясних продуктів); по 25 тис. грн - лицювальнику-полірувальнику, монтувальнику виробів з каменю, авторемонтнику; 20,5 тис. грн – представнику торговельному; по 20 тис. грн – водіям тролейбуса, лікарям (фізичної та реабілітаційної медицини, дерматовенерологу, ортопеду-травматологу), головному агроному, начальнику лабораторії з контролю виробництва, інженеру з гірничих робіт, енергетику, оператору наземних засобів керування безпілотним літальним апаратом.

Найбільша потреба у працівниках є на підприємствах переробної промисловості, в торгівлі, у сферах охорони здоров’я та транспорту.

У топ 10 вакансій області увійшли: водій, продавець, лікар, слюсар, кухар, підсобник, швачка, касир торговельного залу, пекар, вантажник.

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» - 0635765756.

 

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

"Робота на Тернопільщині"

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Пропонуєте роботу? Подайте вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме: http://surl.li/byovs