Малий бізнес сплатив до бюджетів громад Тернопільщини 536,3 млн грн

Незважаючи на численні випробування, які випали на долю малого бізнесу в Україні за останні кілька років, більшість його представників, усвідомлюючи відповідальність за фінансову безпеку країни, доброчесно сплачує податки.

Так, упродовж семи місяців 2023 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих скарбниць Тернопільщини 536,3 млн грн єдиного податку.

Значна частка сплаченого податку – внесок приватних підприємців. За січень-липень  цього року вони сплатили 384 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 11,8 млн гривень.

Юридичні особи-спрощенці перерахували за цей період понад 152,3 млн грн єдиного податку.

Єдиний податок – платіж, який спрямовується в повному обсязі до місцевих скарбниць. Відтак територіальні громади можуть його використовувати для розвитку своєї інфраструктури.

Головне управління ДПС у Тернопільській області щиро дякує суб’єктам господарювання – платникам єдиного податку, які продовжують здійснювати діяльність, створювати нові робочі місця, сплачувати податкові платежі та підтримувати місцеві громади.

 

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Тернопільській області