Фото без опису

На Тернопільщині успішно реалізовуються бізнес-проєкти учасників програми мікрогрантів

 

Виготовлення електросамокатів, меблів, виробів з дерева та текстилю, напівфабрикатів і дегідрованої їжі, хлібобулочної продукції, іграшок; стоматологічна практика, медичні та соціальні послуги, фермерство, садівництво, квітникарство та багато інших цікавих проєктів, а ще створення понад 600 нових робочих місць – такі результати реалізації на Тернопільщині більше 260 проєктів учасників програми мікрогрантів єРобота на створення або розвиток власного бізнесу. Грантова допомога кожному з них - від 75 до 250 тис. грн, на загальну суму понад 62 млн грн.

Завдяки мікрогрантам з моменту старту програми (у липні 2022 року) 46 фізичних осіб відкрили власну справу; 189 діючих підприємців та 30 юридичних осіб розвивають свій бізнес. Серед переможців грантової програми є переселенці та релоковані підприємства.

Найбільш поширені види діяльності – торгівля, переробна промисловість, надання послуг у сферах харчування, освіти, краси, здоров’я, відпочинку, ІТ, будівництва, ремонту транспорту.

Переможці попередніх періодів програми єРобота вже активно реалізовують свої бізнес-ідеї та прийняли на роботу майже три сотні краян (з них, 140 – за сприяння Тернопільського ОЦЗ), у тому числі 17 переселенців.

До речі, на сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського ОЦЗ пропонують шукачам роботи понад 50 вакансій роботодавців – учасників програми єРобота.

Понад 20 млн грн грантових коштів вже повернуто державі у вигляді обов’язкових податків та зборів, у тому числі 7 млн грн єдиного соціального внеску

Додаткову інформацію можна отримати у Тернопільському обласному центрі зайнятості за телефоном 063 5765756, а також на каналі онлайн-підтримки в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil).

Детальніше про мікрогранти - на сайті ДЦЗ https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogrant-vlasna-sprava