Тернопільські аудитори за січень-березень 2023 року забезпечили відшкодування втрат на суму 9,5 млн грн

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області упродовж січня-березня цього року за результатами заходів державного фінансового контролю виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 44,4 млн грн та забезпечили відшкодування втрат на суму 9,5 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 5 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності на суму штрафів 28,9 тис. грн.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники підприємств, установ та організацій прийняли 31 управлінське рішення, 5 посадових осіб притягнули до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

Правоохоронним органам передано матеріали 9 ревізій та перевірок. За результатами розгляду ревізійних матеріалів правоохоронні органи розпочали 10 досудових розслідувань та вручили 1 письмове повідомлення про вчинення кримінального правопорушення.

Проведеними державними фінансовими аудитами виявлено фактів неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій на суму понад 158,7 млн грн. Завдяки впровадженню рекомендацій, наданих об’єктам аудитів, заощаджено фінансових і матеріальних ресурсів та досягнуто економічного ефекту на суму 72,7 млн грн.

 

Пресслужба Управління Західного офісу

Держаудитслужби у Тернопільській області