П Р Е С – Р Е Л І З

 

Топ 10 березневих вакансій та зарплат на Підволочищині

 

У березні 2023 року в Тернопільській області найбільшою є потреба у професіоналах, кваліфікованих робітниках з інструментом, робітниках з обслуговування устаткування та машин, працівниках сфери торгівлі та послуг.

У десятку актуальних вакансій входять: водій, слюсар, продавець, підсобник, бухгалтер, швачка, вчитель, кухар, електромонтер, начальник відділення зв'язку. Постійно є робота для лікарів та медичних працівників.

На сьогодні більшість вакансій, якими оперує Підволочиське управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, - у торгівлі, сільському господарстві,  охороні здоров'я та наданні соціальної допомоги.

Так, зарплату у 15 тис. грн пропонують бухгалтеру, оператору із штучного осіменіння тварин та птиці; 12 тис. грн. - менеджерам (управителям) та токарю; 10 тис. грн. - слюсарю-механіку електромеханічних приладів та систем, оператору машинного доїння; 8 тис. грн. - майстру зеленого господарства, продавцю - консультанту; 7,5 тис.  грн. робітнику з догляду за тваринами.  

Станом на 22 березня 2023 року на Підволочищині актуальними є 30 вакансій.

            За більш детальною інформацією зверніться до Підволочиського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості телефон: +380672925632, стаціонарний телефон гарячої ліній: +380354322695,  Е-mall: pidvo_tr@dcz.gov.ua, або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil).

 

           Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

"Робота зараз. Державна служба зайнятості".

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot

Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz .

"Робота на Тернопільщині"

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Роботодавці можуть подати вакансію через Google-форму: http://surl.li/bzqvd

Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit