В День пам’яті і примирення  та вшанування ветеранів Другої світової війни  на Меморіалі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, зібралися жителі нашого краю, керівники громади та району.  

     Сьогодні ми вшановуємо великий подвиг, мужність, патріотизм, незламну волю, самопожертву та гуманізм покоління, яке вистояло у смертельній борні з нацизмом. Ветерани завжди залишаються для нас взірцем служіння батьківщині, своєму народу, найкращим людським ідеалам, і сьогодні вони також своїм прикладом надихають на перемогу наших вояків, які відстоюють на Сході єдність України, її право на незалежність, демократію та свободу.

         У цей травневий день ми схиляємо наші голови у скорботі і вшановуємо пам'ять – ветеранів війни,  які не дожили до сьогоднішнього дня, і згадуємо сьогодні  тих, хто загинув за Україну, захищаючи її кордони на Сході. Хай буде вічна слава і пам'ять героям!!!

    Урочистості розпочалися покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Невідомому солдату, до пам’ятних плит загиблим у Другій світовій війні та до могили Тарасу Біленькому, який загинув в АТО.

        Всечесні отці відправили панахиду за загиблими.

      Також вшанували усі сім'ї, що залишилися без рідної домівки, усіх, хто ніс та несе важку і небезпечну службу на Сході України. 

       Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту у кожній родині!!!

     Фото без опису

     Фото без опису

     Фото без опису