Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

У переддень Дня позашкілля в «Школярику» відбулась осіння вечірка з нагоди 5-тирічного ювілею колективу бального танцю «Фієста», керівником якого є талановитий тренер і чудова людина Каріна Байда.

Паперове та бульбашкове шоу, цікаві ігри та веселі змагання, аквагрим та караоке, солодка вата і круті призи, танцювальні майстер-класи, смачна піца і солодкі напої, перегляд мультфільму з попкорном під відкритим небом. І, звичайно, святковий торт. Гарний настрій дарували дітям чарівні Барбі з Кеном та забавні Пірати.

І, хоч, час зараз непростий, діти повинні мати хвилини радості на щасливих острівках дитинства. Ми щиро вдячні нашим Захисникам і Захисницям, що даєте нам таку можливість.

Колектив бального танцю «Фієста», незважаючи на свій зовсім юний вік, має немало здобутків. Вони є переможцями багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів, учасниками багатьох концертів та різних заходів в закладі та громаді. А головне - це позитивні емоції, унікальні навички, багато друзів. Безмежна вдячність батькам та меценатам за підтримку цього чудового творчого колективу.

В колективі займаються діти від 4 років. Проте цьогоріч в нас розпочали тренуватись й дорослі - батьки юних танцівників та всі, хто хоче себе спробувати в чомусь новому чи навернути приємні спогади.

То ж хочемо щиро привітати колектив бального танцю «Фієста» та їх наставника Каріну Байду з ювілеєм. Щиро бажаємо Вам нових творчих успіхів, мирного неба і тільки радісних днів.

Більше фото тут - Школярик Підволочиський